Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – audiovizualinis projektas „...prieš, tarp ir po...“
2017 - 03 - 03

Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtus renginius. Jaunoji kūrėjų karta, augusi jau kitoje politinėje aplinkoje, nepatyrusi minties ir žodžio laisvės ribojimų kitaip suvokia valstybinės šventės minėjimą ir siūlo šiuolaikišką meninės išraiškos formą. Šia proga kovo 9 d. 19 val. LMTA Didžiojoje salėje ir kovo 10 d. 21.00 val. Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre (Danės g. 19) vyks audiovizualinio projekto „...prieš, tarp ir po...“ pristatymas.

Audiovizualinis projektas „...prieš, tarp ir po...“ – tai trijų kūrėjų, kompozitorių Juliaus Aglinsko, Dominyko Digimo bei skulptoriaus, interaktyvių objektų kūrėjo Vėjo Aliuko bendras žvilgsnis į juos supantį klimatą bei savo paties veikimą jame. Projekto atlikėjai – vienas ryškiausių ir kokybiškiausių nepriklausomoje Lietuvoje augusių ir susiformavusių jaunos kartos muzikų kolektyvas – šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“. Taip pat projekte dalyvaus ir LMTA studentai: pianistai Medeinė Mickevičiūtė ir Lukas Gedvilas, valtornistas Albinas Stonys ir vokalistė Raminta Naujanytė.

Projekte pristatomos garso kompozicijos ir šviesos instaliacija – tai tarsi aplinką ir save aptariantys komentarai, kalbantys apie vienoje didelėje bendrybėje veikiančius mikro-procesus, kurių santykis, paremtas tarpusavio kontaktu, kuris gali būti aktyvus arba pasyvus, bet neišvengiamai darantis vienas kitam įtaką. Menininkų kūriniai - tai žvilgsnis į tai kas buvo prieš, kuo tapo po ir kas įvyko tarp jų.Partneriai: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“ ir Vilniaus dailės akademija

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

 

Įėjimas laisvas, maloniai kviečiame!

 

 
 
Kalendorius
 
Gruodis 2017
PATKPnŠS
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031