Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
VGTU kviečia LMTA studentus į populiarios serialų aktorės iš Holivudo Kimleigh Smith paskaitą
2017 - 03 - 06  10.00 val.

Kovo 8 d., trečiadienį, 11 val. populiarių serialų aktorė iš Holivudo Kimleigh Smith VGTU Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1, 119 auditorijoje) skaitys paskaitą tema: „Dalijimasis – kelias į sėkmę“, o vakare, 19 val., Menų spaustuvės Juodojoje salėje (Šilltadaržio g. 6) įvyks aktorės monospektaklis „T-o-t-a-l-l-y!“.

Spektaklį pristatantis vaizdo įrašas.

Anot K. Smith, individualaus kūrybiškumo išlaisvinimas ir puoselėjimas – vienintelis kelias į sėkmingą karjerą ir visavertišką gyvenimą. Paskaitoje ji kalbės apie individualaus kūrybiškumo išlaisvinimo ir puoselėjimo būdus.

Plačiau apie aktorę ir spektaklį

„T-o-t-a-l-l-y!“ – autobiografinė komedija apie tai, kaip išprievartauta ir visai palūžusi moteris išmoksta vėl pamilti gyvenimą ir save. Komediją atlieka pati pjesės autorė K. Smith.

Šiuo metu K. Smith skaito paskaitas žymiausiuose JAV universitetuose, vaidina populiariausiuose Holivudo serialuose „Mentalistas“, „Ligoninės priimamasis“, „Kaulai“, „Įstatymas ir tvarka: Los Andželas“ ir kituose, sausį pasaulio kino teatruose pasirodė vaidybinis filmas „Atradimas“, kuriame ji nusifilmavo kartu su Robertu Redfordu. Vis dėlto gyvenimas aktorę lepino ne visada. Pirmaisiais studijų metais 17-metė universiteto futbolo komandos palaikymo šokėja K. Smith buvo išprievartauta trijų futbolo žaidėjų ir daug metų dėl to kentė gėdą, buvo kamuojama depresijos. Bet nepaisant visų gyvenime patirtų traumų ir sunkumų, ši drąsi jauna moteris sugebėjo rasti savyje jėgų atsitiesti, išmokti vėl būti laiminga ir tapti įkvėpimo šaltiniu daugybei gyvenimo palaužtų žmonių.

Monospektaklyje „T-o-t-a-l-l-y!“ K. Smith laužo visus su išprievartavimu susijusius tabu, nebijo būti atvira ir trykšte trykšta taikliu šiltu humoru. Pasak savaitraščio „La Weekly“ kultūros apžvalgininko Steveno Leigh Morriso, K. Smith „nejaučio jokios gėdos, ir ji nusipelnė šios teisės. Jos pasirodyme nėra nė lašelio gailesčio sau, vien tik superherojiškas ryžtas“.

„T-o-t-a-l-l-y!“ pripažintas geriausiu teatrų festivalio „Hollywood Fringe“ spektakliu, „Washington Post“ redakcija jį išrinko geriausiu festivalyje „Capital Fringe“, o „Wall Street Journal“ šią komediją paskelbė labiausiai rekomenduojamu festivalio „Fringe New York“ pasirodymu.

Monospektaklis bus rodomas su lietuviškais subtitrais. K. Smith viešnagė Lietuvoje organizuojama gavus Baltijos ir Amerikos laisvės fondo (BAFF) finansavimą.

 
 
Kalendorius
 
Spalis 2017
PATKPnŠS
       1
2 3 4 5 6 7 8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031