Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
„12 P.M.: pučiamųjų ir mušamųjų dienos“: XXV-ojo Juozo Pakalnio jaunųjų konkurso laureatų koncertas
2017 - 05 - 20  13.00 val.

2017 m. gegužės 20 d., šeštadienį, 13:00 val. LMTA Didžiojoje salėje vyks „12 P.M.: pučiamųjų ir mušamųjų dienos“.
Dalyvauja: XXV-ojo Juozo Pakalnio respublikinio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso laureatai ir I-ojo Tarptautinio Juozo Pakalnio vardo atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso laureatai.

Programa:

Ignas Daniulis (klarnetas) - I Tarptautinio Juozo Pakalnio vardo atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso trečios vietos laureatas
Jonas Tamulionis „Segmentai“
Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, dėst. doc. Julius Černius

Beinarytė Brigita (fleita) - Ph. Gaubert „Madrigalas“
Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų Mokykla; Mokytoja Ula Čaplikaitė; Koncertmeisteris Simas Minkevičius

Stankevičiūtė Greta (fleita) - Astor Piazzolla   Tango-etude Nr. 3 a-moll 
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija; Mokytojas Rimantas Giedraitis; Koncertmeisterė Ieva Šličiuvienė

Šumskaitė Marija (obojus) - T. Albinoni Koncertas obojui d-moll
Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų Mokykla; mokytojas Rimas Gerasimovas; koncertmeisterė Natalija Šumskienė

Poloveckas Adomas (fagotas) - A. Vivaldi – Koncertas fagotui ir orkestrui C-dur, I dalis
Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų Mokykla; Mokytojas Alfonsas Ančerevičius; Koncertmeisteris Simas Minkevičius

Girskis Dovydas (klarnetas) - L. Koželuch   Koncertas B-dur I dalis
Klaipėdos E. Balsio Menų Gimnazija; Mokytojas Audronius Daukšys; Koncertmeisterė Violeta Rožytė-Lubickienė

Posėčnas Vytautas  (klarnetas) - A. Karindi „Melodija“
Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija; Mokytojas Antanas Milerius; Koncertmeisterė Virginija Ruzgienė

Žiūra Augustas (saksofonas) - A. Rivčun  „The only answer“
Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų Mokykla; Mokytojas Aleksandras Fedotovas; Koncertmeisterė Sigutė Gražinienė

Drakšas Justas (trimitas) - A. Arutiunian „Koncertinis Skerco”
Šiaulių S. Sondeckio Menų Gimnazija; mokytojas Zigmas Drakšas; koncertmeisterė Kamilė Kaučikaitė

Beliajev Andrej (trombonas) - G.Gershwin „Andante and Finale“ iš „Rhapsody in Blue“
Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorija; Mokytojas Tauras Adomavičius; Koncertmeisterė Birutė Tubinytė Merlo  

Paulauskaitė Kamilė (Mušamieji instrumentai) - Ney Rosauro „Vamos Maninha“
Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų Mokykla; mokytojas Zenonas Bagavičius; koncertmeisterė Raisa Bykova

Būrė Augustas (Mušamieji instrumentai) - Ney Rosauro "My dear friend" vibrofonui
Nacionalinė M. K. Čiurlionio Menų Mokykla; mokytojas Zenonas Bagavičius; koncertmeisterė Raisa Bykova

Martynas Mažeika (fagotas) – I Tarptautinio Juozo Pakalnio vardo atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso trečios vietos laureatas
Giedrius Svilainis „Konfrontacija“
Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, dėst. lekt. Šarūnas Kačionas

 

 

Įėjimas laisvas, maloniai kviečiame!

 

 

 
 
Kalendorius
 
Rugsėjis 2017
PATKPnŠS
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
252627282930