Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
LMTA informacinė diena 2017
2017 - 09 - 04  10.00 val.

Rugsėjo 4 d. 10 val. II (Kongresų) rūmuose, Vilniaus g. 6-2, 224 a. (Kamerinėje salėje) vyks LMTA informacinė diena.


PROGRAMA

 

10.00 LMTA Studijų prorektorės Vidos Umbrasienės sveikinimo žodis

 

10.10 Studijų sistemos ir studijų programų struktūros bei „karjeros valdymo ir antreprenerystės“ modulio pristatymas

Pranešėja: Studijų programų skyriaus vedėja Laura Rauličkienė

Studijuojantiesiems bus pateikta informacija apie studijų pakopas, studijų trukmę ir apimtį kreditais, įgyjamus laipsnius ir kvalifikacijas, tolesnių studijų galimybes. Taip pat bus supažindinama su klausytojų studijų galimybėmis.
Pateikiama glausta informacija, susijusi su studijų programos struktūra, studijuojamų dalykų grupėmis, pasirenkamaisiais dalykais, studijų būdais, atsiskaitymo už studijuojamus dalykus formomis bei vertinimo tvarka.
Taip pat bus pristatomas naujas studijų modulis „Karjeros valdymas ir antreprenerystė“, rudenį supažindinsiantis studentus su kūrybiškos lyderystės, karjeros planavimo ir valdymo, kūrybinės veiklos teisinių ir finansinių rizikų valdymo, meno projekto rengimo ir valdymo ypatumais, o pavasarį leisiantis studentams pasisemti psichologinių savęs ir kitų pažinimo žinių, taip pat padirbėti su savo kūnu Aleksanderio technikos ar Body Mind Centering technikos lavinimo užsiėmimų metu. Šis modulis bus organizuojamas kaip vienerius metus trunkantis paskaitų ciklas, kurio turinį formuos net 10 skirtingų LMTA ir kitų institucijų lektorių.


10.40 Studijų įmokos, stipendijos, paskolos

Pranešėja: Studijų informacijos ir duomenų skyriaus vedėja Esta Urbonavičienė

Studentams ir klausytojams bus suteikta informacija apie mokėjimo už studijas terminus, apie galimybes pereiti iš mokamų studijų į valstybės finansuojamas studijas. Taip pat bus pristatytos studijų programos kainos mažinimo galimybės ir būdai – kas, kada ir kur turi kreiptis bei kokius dokumentus pristatyti.
Trumpai bus supažindinta su grėsmėmis, nesilaikant finansinių įsipareigojimų.
Studijuojantieji galės sužinoti finansinės paramos galimybes – kas gali pretenduoti, į ką reiktų kreiptis ir kokius dokumentus būtina pristatyti.
Tuo pačiu bus trumpai supažindinta su studijomis susijusios informacijos sklaidos būdais ir išaiškinta, kodėl būtina nuolat lankytis LMTA interneto ir intraneto puslapiuose bei tikrinti LMTA suteiktą el. paštą!

 

11.00 Studijų administravimas

Pranešėjos: Muzikos fakulteto dekanė Aušra Motuzienė, Teatro ir kino fakulteto dekanė Elona Bajorinienė

Dekanės pristatys, kaip vyksta studijų administravimas, bus supažindama su svarbiausiais procesais, studijų administravimo dokumentais, ką ir kada su jais turi daryti studijuojantieji. Šnekėsime apie Akademinį kalendorių, kuriame numatytos datos kartais svarbesnės už valstybines šventes. Aptarsime dažnai kylančius klausimus „Ką daryti, jei susirgau?“, „Kas tos akademinės atostogos ir kada galiu jas pasiimti?“, „Ką daryti jei gavau skolą?“ ir pan.

 

11.20 Pertrauka

 

11.35 Tarptautiškumo galimybės

Pranešėjai: Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Rima Rimšaitė, Studentų mainų koordinatorius Mindaugas Kazlauskas

Papasakosime apie studijų tarptautiškumą LMTA ir jo svarbą tolimesnei karjerai, tarptautinės veiklos galimybes užsienyje ir LMTA, studentų judumo programas Erasmus, Nordplus (studijos, praktika). Paaiškinsime, kur rasti svarbią informaciją, kaip dalyvauti, kada ir kam teikti paraiškas, kaip vyksta atranka, kokie stipendijų dydžiai.

 

12.00 E. mokymas(is). Galimybės ir nauda

Pranešėjas: Karjeros ir kompetencijų centro Sistemos administratorius Andrius Šiurys

Susitikimo metu bus pristatyta nemokama atvirojo kodo e. mokymo programinė platforma „Moodle“, dar žinoma kaip Kursų valdymo sistema (CMS – course management system), arba Virtualaus mokymo aplinka (VLS – virtual learning environment). Taip pat supažindinsime su galimybėmis naudoti e. mokymą ne tik teorinių žinių įsisavinimui studijų metu bet ir taikyti „Moodle“ virtualią mokymo(si) aplinką atlikėjams.

 

12.20 LMTA studentų atstovybės pristatymas

Pranešėjai: LMTA SA prezidentė Deimantė Jankūnaitė, kiti studentų atstovybės nariai

Studentų atstovybės nariai pristatys savo veiklą, papasakos, kuo naudinga studentų savivalda, kaip prisijungi ir dalyvauti studentų atstovybės veikloje. Bus aptarti svarbūs studentams klausimai – studento pažymėjimas (LSP), LMTA kurso seniūnai (kaip išsirinkti, kokios pagrindinės atsakomybės), mentorių programa ir kitos aktualios temos.

 
 
Kalendorius
 
Spalis 2017
PATKPnŠS
       1
2 3 4 5 6 7 8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031