Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Internetinė paskaita „Pokalbis su Philippe’u Quesne: tarp erdvės, scenografijos ir kūno“
2017 - 09 - 01  13.15 val.

Dėmesio LMTA TKF studentai ir dėstytojai!

Rugsėjo 1 d. 13.15 val. vyks tiesiogiai internetu transliuojama paskaita „Pokalbis su Philippe’u Quesne: tarp erdvės, scenografijos ir kūno“.

LMTA Teatro ir kino fakulteto studentai ir dėstytojai kviečiami tiesiogiai stebėti pirmąją atvirą Šiaurės ir Baltijos šalių aukštųjų teatro mokyklų tinklo NORTEAS startuojančio projekto „Teatro menininko tvarumas“ (The Sustainable Theatre Artist) paskaitą.

Garsaus prancūzų teatro kūrėjo pristatomas idėjas „Pokalbis su Philippe’u Quesne: tarp erdvės, scenografijos ir kūno“ (In Conversation with Philippe Quesne: Between space, stage design and bodies) galima bus stebėti šiuo Youtube kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCXnl4u5HqDeAnmkfiHxSgzA.

Norėdami užduoti klausimus menininkui, studentai ir dėstytojai turi registruotis per Youtube ar gmail paštą. Daugiau informacijos: http://www.norteas.org/online-lecture/

Šiaurės ir Baltijos šalių aukštųjų teatro mokyklų tinklo NORTEAS dviejų metų trukmės projektą „Teatro menininko tvarumas“ (The Sustainable Theatre Artist) įkvėpė klausimai, su kuriais susiduria kiekvienas jaunas menininkas: kokia yra meno prasmė; kas yra menininko pašaukimas; ar yra ryšys tarp menininko ir visuomenės gerovės; ar įmanoma pakeisti, pagerinti mus supantį pasaulį, ir jeigu taip, kaip tai padaryti?

Projekto metu bus aptariami kultūrinių, socialinių kontekstų, asmeninių patirčių bei menininko ir visuomenės santykio įtakos kūrybai klausimai.

2017-2018 metų projekto renginiai:
- kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį tiesiogiai transliuojamos devynios įvairių NORTEAS šalių mokyklų dėstytojų paskaitos;
- dvylika trumpalaikių seminarų (Express courses), vykstančių įvairiu laiku ir įvairiose NORTEAS mokyklose. Daugiau informacijos: http://www.norteas.org/express-courses/;

- intensyvių kursų savaitė Vilniuje 2018 m. rugpjūčio 26–rugsėjo 2 d., į kurią planuojama sukviesti apie 100 jaunųjų scenos menininkų iš Skandinavijos ir Baltijos šalių. Projekto Vilniuje koordinatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija. Sekite informaciją: http://www.norteas.org/intensive-course-vilnius-2018/.

 
 
 
Kalendorius
 
Lapkritis 2017
PATKPnŠS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930