Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Tarptautiniai ryšiai
 
Europos Sąjungos jaunimo orkestras (EUYO) kviečia studentus registruotis į atranką!
2017 - 10 - 27  11.00 val.

Europos Sąjungos jaunimo orkestras (European Union Youth Orchestra) – tai jungtinis tarptautinis jaunimo orkestras, kuriame kviečiami dalyvauti jaunieji atlikėjai iš 28 ES šalių.

Dalyvauti atrankoje gali moksleiviai ir studentai nuo 16 iki 26 metų. Laimėję nacionalinę atranką, Lietuvos atlikėjai turi galimybę patekti į pagrindinę orkestro sudėtį, arba - į rezervinį sąrašą. Nugalėtojai pasirašo sutartį su EUYO orkestru 2018/2019 metų sezonui.

Pagrindinė orkestro veikla vykdoma vasarą ir apima 6 savaičių trukmės koncertinį turą po garsiausias Europos ir pasaulio šalis. Tačau atrinkti atlikėjai įsipareigoja bendradarbiauti su orkestru visus metus, per kuriuos gali būti kviečiami į kitus koncertus, trumpalaikes išvykas, garso įrašus. Visos kelionės išlaidos, apgyvendinimas ir maitinimas orkestro dalyviams yra pilnai kompensuojama EUYO organizacijos.

EUYO atranka Vilniuje:

Nacionalinė atranka į EUYO orkestrą vyks Vilniuje 2017 m. spalio 23 d. 10.00 val LMTA Kongresų rūmuose (auditorija bus patikslinta). Registracija į atranką vyksta iki spalio 16 d.

Kandidatų bus prašoma pagroti savo pasirinktą kūrinį (t.y. koncerto dalį, sonatą ar pan.) ir ištraukas orkestro partijai Mušamųjų instrumentų atlikėjų bus prašoma tik pagroti ištraukas iš nurodyto kūrinių sąrašo (be laisvai pasirinkto kūrinio). Orkestro ištraukas galima rasti čia: http://www.euyo.eu/apply/auditions/orchestral-extracts/). 

Mediniams pučiamiesiems: neprivaloma groti papildomu instrumentu, tačiau grojantys papildomais instrumentais gali atsinešti ne daugiau kaip vieną (bosinį klarnetą, Es klarnetą, piccolo fleitą, anglų ragą, kontrafagotą, ar kt.). Nereikia paruošti atskiro kūrinio papildomam instrumentui, tik orkestro ištraukas.

Siekiant užtiktinti vienodas sąlygas kandidatams, visų atlikėjų (išskyrus mušamuosius) prašoma atrankoje groti su savo koncertmeisteriu.

Paraiškos dalyvauti nacionalinėje atrankoje pildomos internetu ir priimamos iki 2017 m. spalio 16 d.

Paraiškos formą rasite čia: http://www.euyo.eu/apply/auditions/by-country/

Daugiau informacijos: www.euyo.eu

giedre.antanaviciene@lmta.lt