Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

MUZIKINIS FOLKLORAS

 

 

 

Programos tikslas

Rengti aukštos kvalifikacijos muzikos specialistus – etninės ir profesionalios kultūros bei muzikos žinovus – švietėjus, tyrėjus, redaktorius, folkloro konkursų, švenčių ekspertus, kultūros, mokslo ir švietimo įstaigų darbuotojus, folkloro renginių (festivalių, švenčių) organizatorius ir konsultantus; kvalifikuotus folkloro kolektyvų vadovus.

Profesinės veiklos galimybės

Įgytos teorinės žinios, mokslinio darbo bei muzikos atlikimo įgūdžiai ir etnomuzikologinės veiklos praktika pagrindžia gebėjimą dirbti visose etnomuzikologo kompetencijų reikalaujančiose srityse. Tai mokslinis, kūrybinis, administracinis ir vadybinis darbas, susijęs su: visuomenės švietimu, muzikinės (etninės) kultūros reprezentavimu Lietuvoje ir svetur, atlikimo meno vertinimu, folkloro kolektyvų repertuaro formavimo ir interpretavimo strategija, etninės muzikos (kultūros) projektų, konkursų rengimu, folkloro švenčių organizavimu, tarptautinių etnomuzikologų konferencijų, seminarų rengimu, taip pat kultūros politikos formavimu bei darbu, susijusiu su etninės kultūros paveldu.

Reikalavimai stojantiesiems

Į Muzikinio folkloro magistro studijų programą priimami muzikos, meno studijų ir humanitarinių bei socialinių mokslų bakalaurai, turintys pakankamą muzikinį pasirengimą ir folklorinę patirtį,  linkę į etnomuzikologo mokslininko veiklą. Laikomas stojamasis egzaminas. 

Naujausia informacija apie priėmimą skelbiama www.lmta.lt/lt/priemimas-1

 

 
 
Kalendorius
 
Gruodis 2017
PATKPnŠS
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031