Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

GARSO REŽISŪRA

 

 

 

Programos tikslas

Programos tikslas yra parengti audiovizualinio meno magistrus, gebančius ne tik kokybiškai įrašyti, skaitmenizuoti, rekonstruoti, restauruoti, redaguoti, apdoroti, transformuoti, ir dislokuoti muziką, garsus bei tekstą, įgarsinti renginius, TV ir radijo laidas, filmus bei kitus audiovizualinius kūrinius, transliuoti ir tinkamai parengti įrašus transliavimui bei leidybai, kūrybiškai realizuoti kompozitoriaus, režisieriaus, dramaturgo idėjas, siūlyti savitus garsinius sprendimus, bet ir kritiškai analizuoti kūrinius, susijusius su garso menu, raštu ir žodžiu nagrinėti įvairias su garso menu susijusias problemas.

Profesinės veiklos galimybės

Sėkmingai baigę magistrantūros studijų programą Garso režisūra absolventai turi galimybę tapti garso instaliacijų menininkais, dalyvauti įvairiuose meno projektuose, prisidėti prie įvairių garso tyrimų projektų, taip pat dirbti televizijos ir radijo studijose (garso režisieriais, garso operatoriais, garso montuotojais), filmų gamybos ir muzikos įrašų studijose. Absolventai gali dirbti ir muzikiniuose, dramos, operos bei šokio teatruose, reklamos gamybos kompanijose, taip pat interaktyvių media projektų srityje.

Reikalavimai stojantiesiems

Garso režisūros magistratūros studijų programa turi specialiuosius priėmimo į studijas reikalavimus, patikrinamus stojamojo egzamino metu. Naujausia informacija apie priėmimą skelbiama www.lmta.lt/lt/priemimas-1

 
 
Kalendorius
 
Lapkritis 2017
PATKPnŠS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930