Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

2017 m. mokslo renginiai

 

LMTA 41-oji metinė konferencija

2017 m. balandžio 12 d. LMTA vyko 41-oji metinė konferencija. Joje apžvelgtas platus meno tyrimų ir kultūros aktualijų temų ratas – pranešimus pristatė tiek Muzikos, tiek Teatro ir kino fakulteto dėstytojai. Plenarinius pranešimus Juozo Karoso salėje skaitė prof. habil. dr. Gražina Daunoravičienė, doc.dr. Irena Alperytė ir prof. dr. Ramunė Kryžauskienė. Kiti pranešėjai savo tyrimus pristatė šešiose teminėse sesijose – tai Atlikimo meno studijos, Teatro ir kino teorinės perspektyvos, Pedagoginiai aspektai meno procesuose, Asmenybės ir kultūra, Scenos meno žvalgymai ir Meniniai tyrimai.

Studentų mokslinė konferencija-konkursas

2017 m. kovo 16 d. LMTA įvyko tradicinė studentų mokslinė konferencija-konkursas. Šiais metais ji buvo skirta muzikologui Adeodatui Tauragiui (1936–2004), todėl pirmojoje renginio dalyje vyko diskusija "Ir girdėta, ir negirdėta...", skirta jo asmenybei ir darbams prisiminti. Antrojoje konferencijos-konkurso dalyje savo studijas pristatė penki LMTA muzikos teorijos ir kritikos specialybės studentai, dvi kompozicijos studentės ir VDA dailėtyros specialybės studentė. I vietą konkurse pelnė muzikologė Paulina Nalivaikaitė, II - kompozitorė Marija Paškevičiūtė, III vietą dalijosi muzikologė Laura Svirskaitė ir dailėtyrininkė Vaida Ragėnaitė. Renginio metu taip pat pristatyta naujai išleista knygelė apie muzikologą A. Tauragį, pavadinimu "Nespalvoto portreto spalvos".

LMTA 41-oji metinė konferencija

2017 m. balandžio 12 d. rengiama LMTA 41-oji metinė konferencija. Pranešimus pristatyti kviečiami įvairių mokslo krypčių tyrėjai, menininkai, LMTA ir kitų institucijų dėstytojai bei doktorantai. Konferencijos renginiai vyks LMTA Centrinių rūmų Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42). Pranešimų pagrindu parengti straipsniai vėliau gali būti publikuojami recenzuojamame mokslo žurnale "Ars et praxis".

Studentų mokslinė konferencija-konkursas

2017 m. kovo 16 d. rengiama tradicinė studentų mokslinė konferencija-konkursas. Šiais metais ji dedikuota muzikologui Adeodatui Tauragiui – konferenciją pradės apvalaus stalo diskusija apie šio žymaus tyrėjo darbus. Konferencijoje kviečiami dalyvauti ne tik LMTA, bet ir kitų universitetų studentai, pranešimuose diskutuojantys aktualiomis meno, kultūros, meno tyrimų metodų temomis. Tradicija tapusi konferencija skatina aktyviai įsitraukti į mokslinę veiklą, viešai dalintis savo atradimais ir dalintis aktualia informacija. Konferencija vyks LMTA Centriniuose rūmuose (Gedimino pr. 42), Juozo Karoso salėje.

 
 
 
 
Kalendorius
 
Gruodis 2017
PATKPnŠS
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031