Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Baigėsi paskaitų ciklas „Karjeros valdymas ir antreprenerystė“
2016 - 12 - 14  10.00 val.

2016 m. gruodžio 1 d. įvykusi atvira projektų valdymo paskaita vainikavo du mėnesius trukusį paskaitų ciklą „Karjeros valdymas ir antreprenerystė“. Paskaitą vedė ir savo patirtimi, įgyvendinant Lietuvoje gerai žinomus meno projektus „Kultūros naktis” ir „Gatvės muzikos diena”, dalinosi Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė ir LMTA Meno vadybos skyriaus lektorė Daina Urbanavičienė.

Bendromis Karjeros ir kompetencijų centro, Meno vadybos ir Studijų programų skyrių pastangomis, LMTA šiais metais studentams pasiūlė aktualų paskaitų ciklą, skirtą menininko karjeros plėtrai. Renginys sulaukė susidomėjimo ne tik iš LMTA, bet ir iš kitų aukštųjų mokyklų studentų, kultūros bei meno srities praktikų. Paskaitų cikle, kurį vedė penki skirtingi dėstytojai, buvo diskutuojama apie menininko statusą visuomenėje, teisinius savarankiškos veiklos vykdymo aspektus, ugdomos verslumo kompetencijos, kuriami asmeninės karjeros planai, analizuojami projektų valdymo ypatumai, atliekamos atitinkamos praktinės užduotys.

„Lankiausi paskaitoje „Meno projekto rengimo ir valdymo ypatumai“, kurią vedė Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė Daina Urbanavičienė. Paskaita buvo įdomi, naudinga ir aktuali. Ką išmokau, sukonkretinti sunku, tačiau paskaitos metu sužinojau nemažai subtilybių apie projektų rašymą. Pranešėja pasidalino naudinga medžiaga ir kultūros sektoriui aktualiomis programomis ir iniciatyvomis. Tokių renginių ir susitikimų su savo srities profesionalais labai reikia, ir tikiuosi, jų bus daugiau, nes aš būtinai dalyvausiu“,  – pasakojo LMTA studentė Roberta Balčiūtė.

Siekiant sėkmingo LMTA studentų karjeros vystymo, Karjeros ir kompetencijų centras kartu su Meno vadybos skyriumi ir ateityje planuoja studentams siūlyti aktualius, įdomius ir interaktyvius karjeros valdymo ir antreprenerystės mokymus ir praktinius seminarus.

 

 
 
Kalendorius
 
Spalis 2017
PATKPnŠS
       1
2 3 4 5 6 7 8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031