Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Duomenų bazės

 
Apie LMTA
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
 

LMTA biblioteka kviečia naudotis prenumeruojamomis duomenų bazėmis, kurios suteikia prieigą prie visateksčių straipsnių iš užsienio mokslo žurnalų, laikšraščių, knygų, vaizdo ir garso įrašų bei kitos studijoms reikalingos medžiagos. Licencijuotomis duomenų bazėmis gali naudotis tik LMTA bendruomenės nariai, jungdamiesi per Akademijos interneto tinklą (vartotojas: Jūsų LMTA sistemos prisijungimo vardas, slaptažodis: Jūsų LMTA sistemos slaptažodis).  

 

LMTA prenumeruojamos duomenų bazės:


EBSCO

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Jį sudaro humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kt. mokslo sričių žurnalai. Plačiau rasite ČIA.


JSTOR

Mokslinės informacijos platforma, skirta universitetams ir koledžams. Suteikiama prieiga naudotis daugiau nei 2000 archyvinių ir šiuolaikinių akademinių žurnalų, knygų. 


Taylor & Francis

Duomenų bazėje pateikiami įvairių mokslo sričių visateksčiai moksliniai žurnalai. Joje sukaupta daugiau kaip 1320 žurnalų socialinių, humanitarinių, technologijų, biomedicinos ir fizinių mokslų temomis. Prenumeruojamų žurnalų sąrašą rasite ČIA.

 

Naxos Music Library

Virtuali muzikos įrašų biblioteka, suteikianti prieigą prie daugiau nei 650 įrašų kompanijų išleistų klasikos, džiazo, world ir kitų stilių muzikos įrašų. Duomenų bazėje sukaupta daugiau nei 2 mln. garso takelių, informacija apie kūrinius, kompozitorius, virš 700 operų aprašymų ir libretų ir kt.


Grove Music Online

Grove Music Online – pagrindinis ir nepralenkiamą įtaką turintis paieškos šaltinis muzikos tyrimams, išsamus ir nuolat atnaujinamas enciklopedinių ir visateksčių straipsnių rinkinys

 

 

 

 

 
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
Garso - vaizdo ir informacinių technologijų centras
 
 
Kalendorius
 
Spalis 2017
PATKPnŠS
       1
2 3 4 5 6 7 8
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031