Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Duomenų bazės

 
Apie LMTA
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
 

LMTA biblioteka kviečia naudotis prenumeruojamomis duomenų bazėmis, kurios suteikia prieigą prie visateksčių straipsnių iš užsienio mokslo žurnalų, laikšraščių, knygų, vaizdo ir garso įrašų bei kitos studijoms reikalingos medžiagos. LMTA bendruomenės nariai iš LMTA kompiuterių tinklo duomenų bazėmis gali naudotis be prisijungimų.

Norint duomenų bazėmis naudotis namuose, reikia prisijungti per nuotolinę prieigą Ezproxy. LMTA bendruomenės nariai prisijungia vartotojo vardu ir slaptažodžiu (vardas: Jūsų LMTA el. paštas, slaptažodis: Jūsų LMTA el. pašto slaptažodis).


Testuojamos duomenų bazės

Iki š. m. gruodžio 15 d. LMTA bendruomenės nariams suteikiama laikina prieiga prie EBSCO Publishing duomenų bazių:

International Bibliography of Theatre & Dance with Full Text
Duomenų bazėje virš 60 000 straipsnių, disertacijų santraukų teatro, šokio, kino, kitų scenos menų klausimai iš 170 žurnalų (Dance Chronicle, Modern Drama, Studies in Theatre and Performance ir kt.); 330 knygų ir monografijų (Avant Garde Theatre, British Realist Theatre, History of European Drama and Theatre, Opera ir kt.).

 

Film & Television Literature Index with Full Text 
Duomenų bazėje – straipsniai iš daugiau kaip 120 pavadinimų žurnalų, 100 knygų kino, televizijos, scenarijų rašymo, kinematografijos, kino filmų gamybos ir kt. temomis. Taip pat duomenų bazėje pateikiama Variety filmų apžvalgos nuo 1914 m. iki šių dienų ir daugiau kaip 36 300 vaizdų iš MPTV vaizdo archyvo.

 


Play Index (H. W. Wilson)
Duomenų bazėje pateikiamas pjesių sąrašas, kuriame daugiau kaip 30 000 pjesių, parašytų nuo Antikos laikų iki šių dienų.
Veikia patogi ir paprasta paieškos sistema pagal pjesės pavadinimą, autorių, žanrą, veikėjų skaičių ir t. t.

 

LMTA bendruomenės nariai duomenų bazėmis gali naudotis per EBSCOhost prieigą, jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Norint duomenų bazėmis naudotis namuose, reikia prisijungti per Nuotolinę prieigą (EZproxy). LMTA bendruomenės nariai prisijungia vieningu vartotojo vardu ir slaptažodžiu (vardas: Jūsų LMTA sistemos prisijungimo vardas, slaptažodis: Jūsų LMTA sistemos slaptažodis).

 

LMTA prenumeruojamos duomenų bazės:


EBSCO

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Jį sudaro humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kt. mokslo sričių žurnalai. Plačiau rasite ČIA.


JSTOR

Mokslinės informacijos platforma, skirta universitetams ir koledžams. Suteikiama prieiga naudotis daugiau nei 2000 archyvinių ir šiuolaikinių akademinių žurnalų, knygų. 


Taylor & Francis

Duomenų bazėje pateikiami įvairių mokslo sričių visateksčiai moksliniai žurnalai. Joje sukaupta daugiau kaip 1320 žurnalų socialinių, humanitarinių, technologijų, biomedicinos ir fizinių mokslų temomis. Prenumeruojamų žurnalų sąrašą rasite ČIA.

 

Naxos Music Library

Virtuali muzikos įrašų biblioteka, suteikianti prieigą prie daugiau nei 650 įrašų kompanijų išleistų klasikos, džiazo, world ir kitų stilių muzikos įrašų. Duomenų bazėje sukaupta daugiau nei 2 mln. garso takelių, informacija apie kūrinius, kompozitorius, virš 700 operų aprašymų ir libretų ir kt.


Grove Music Online

Grove Music Online – pagrindinis ir nepralenkiamą įtaką turintis paieškos šaltinis muzikos tyrimams, išsamus ir nuolat atnaujinamas enciklopedinių ir visateksčių straipsnių rinkinys

 


Emeraldinsight.com
verslo, vadybos, rinkodaros, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė.

 

Sėkmingo ir aktyvaus naršymo!

 
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
Garso - vaizdo ir informacinių technologijų centras
 
 
Kalendorius
 
Gruodis 2017
PATKPnŠS
     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11121314151617
18192021222324
25262728293031