Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Duomenų bazės

 
Apie LMTA
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
 

LMTA biblioteka kviečia naudotis prenumeruojamomis duomenų bazėmis, kurios suteikia prieigą prie visateksčių straipsnių iš užsienio mokslo žurnalų, laikšraščių, knygų, vaizdo ir garso įrašų bei kitos studijų procese naudingos medžiagos. Licencijuotomis duomenų bazėmis gali naudotis tik LMTA bendruomenės nariai, jungdamiesi per akademijos interneto tinklą. LMTA studentams, dėstytojams ir darbuotojams, norintiems duomenų bazėmis naudotis už akademijos ribų, biblioteka suteikia slaptažodžius. 

 

LMTA bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazės:

1. Jstor. 1995-aisiais įkurta duomenų bazė Jstor 160 šalių veikianti mokslinės informacijos platforma, skirta universitetams ir koledžams. Suteikiama prieiga naudotis daugiau nei 2000 archyvinių ir šiuolaikinių akademinių žurnalų, taip pat knygų. Galima jungtis iš namų, užsiregistravus LMTA skaitykloje I-uose rūmuose.

2. Ebsco. Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas, pasiūlytas bibliotekai kaip eIFL projekto dalyvei. Ebsco fondų pagrindą sudaro humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kt mokslo sričių žurnalai. Galima prieiga iš namų, naudojantis LMTA I-ųjų rūmų skaitykloje suteiktu slaptažodžiu.

3. Taylor & Francis. Duomenų bazėje Taylor & Francis pateikiami įvairias mokslo sritis apimantys visateksčiai moksliniai žurnalai. Joje sukaupta daugiau kaip 1320 žurnalų socialinių, humanitarinių, technologijų, biomedicinos ir fizinių mokslų temomis.  

4. Naxos Music Library. Virtuali muzikos įrašų biblioteka, suteikianti prieigą prie daugiau nei 640 įrašų kompanijų išleistų klasikos, džiazo, World ir kitų stilių muzikos įrašų. Duomenų bazėje sukaupta daugiau nei 1,4 milijono garso takelių, gausi informacija apie kūrinių natas, perdirbimus ir transkripcijas; virš 700 operų aprašymų ir libretų; virš 40 tūkstančių kompozitorių biografijų ir kt. Galima prieiga iš namų, naudojantis LMTA skaitykloje suteikiamu slaptažodžiu. Naxos duomenu bazės naudojimosi laikas pratęstas iki 2015 m. gruodžio 31 d.

 

Prie duomenų bazių galima prisijungti naudojant nuotolinę prieigą Ezproxy. Duomenys prisijungimui: 

Vartotojas - Jūsų LMTA sistemos prisijungimo vardas

Slaptažodis - Jūsų LMTA sistemos slaptažodis

 

Taip pat kviečiame naudotis:

Gutenbergo projektas siūlo daugiau nei 50.000 nemokamai e-knygų. Nemokamai knygas galima parsisiųsti  arba  skaityti internete. Čia galite rasti knygų ne tik  muzikine, teatro tematika, bet ir pjesių tekstų bei muzikos kūrinių natų. Maloniai kviečiame naudotis.


Mykolo Riomerio universiteto elektroninės knygos laisvai prieinamos. Jas galite skaityti internete ir parsisiųsti. Galima rasti literatūros apie vadybą, muziką.

 

 

 

 

 
Struktūra ir valdymas
Biblioteka
Garso - vaizdo ir informacinių technologijų centras
 
 
Kalendorius
 
Rugpjūtis 2017
PATKPnŠS
  1 2 3 4 5 6
7 8 910111213
14151617181920
21222324252627
28293031