Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Tarptautiniai ryšiai
 
Erasmus+ studentų atrankos praktikai rezultatai
2017 - 06 - 07  14.15 val.

Informuojame, kad paskelbti  Erasmus+ studentų atrankos studijoms 2016-2017 m. m. rezultatai. Susipažinti galima   čia. 

Iki oficialios Erasmus+ praktikos pradžios likus mėnesiui, bet ne vėliau nei 2 savaitėms, priimtas studentas turi atvykti į LMTA Tarptautinių ryšių skyrių sudaryti finansinės sutarties dėl Erasmus+ stipendijos paskyrimo, praktikos laikotarpio ir studento bei LMTA įsipareigojimų patvirtinimo (reikalingi: pasas, studento pažymėjimas, banko sąskaitos,į kurią bus pervedama Erasmus stipendija, numeris). Prieš išvykstant studentai privalės atlikti kalbos žinių patikrinimo testą.
Erasmus+ stipendija pervedama dalimis - 80 proc. sumos prieš prasidedant oficialiam praktikos periodui. Likusi dalis - 20 proc. sumos išmokama studentui atsiskaičius už Erasmus+ praktikos periodą ir užpildžius elektroninę ataskaitą. 

Pasibaigus Erasmus+ praktikos periodui studentas privalo atsikaityti už praktiką užsienyje bei Erasmus stipendiją, kaip tai nurodoma finansinėje sutartyje:

  • Akademiniai rezultatai - Learning agreement after mobility (ang.) - oficialius patvirtinimas apie Erasmus+ praktikos periodą bei įgytas kompetencijas;
  • Elektroninė mobilumo ataskaitos atlikimas, kurią kiekvienas studentas gaus į savo elektroninio pašto dėžutę;
  • Užsienio kalbos testo atlikimas, kurį studentas taip pat gaus į savo elektroninio pašto dėžutę.

Iškilus klausimams kreiptis į Tarptautinių ryšių skyrių studentų mainų koordinatorių.  El. paštas: mindaugas.kazlauskas@lmta.lt