Lietuvos muzikos ir teatro akademija
 
 
 

Naujienos

 
Pasaulinė kokybės diena
2014 - 11 - 10

Nuo 1990 m. Jungtinių tautų iniciatyva lapkričio antrąjį ketvirtadienį visame pasaulyje minima Pasaulinė kokybės diena, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į kokybės siekimą, kuris bet kurioje veiklos srityje skatina tobulėjimą ir klestėjimą.

Lapkričio 13 d. minima Pasaulinė kokybės diena, o lapkričio 10-16 d. – Pasaulinė kokybės savaitė, kurios šūkis šiais metais – “Winning Through Quality” / Laimėjimai pasitelkus kokybę. Pasaulinės kokybės dienos tikslas – informacijos apie kokybę sklaida visame pasaulyje, kokybės kultūros ugdymas. Pasaulinėje ekonomikoje sėkmė priklauso nuo kokybės, inovacijų ir tvarumo, todėl būtina sustiprinti organizacijos pagrindus ir atkreipti visų dėmesį į kokybės svarbą. Ši diena – tai proga paminėti, kaip kokybės vadyba veikia organizaciją, galimybė priminti kolegoms ir verslo partneriams apie kokybės specialistų vaidmenį joje.

Kokybės kultūros puoselėjimas – vienas iš LMTA strateginių uždavinių. 2014 m. rudenį LMTA sėkmingai baigė vykdyti projektą „Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vidinės studijų kokybės vadybos sistemos kūrimas ir įgyvendinimas“:

 

 

- sukurta, įgyvendinama ir nuolat tobulinama vidinė kokybės užtikrinimo sistema, kurios pagrindą sudaro adaptuota EFQM (Europos kokybės vadybos fondo tobulumo modelio) metodika, kokybės vadybos standarto ISO 9001 principai ir Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo nuostatos ir gairės. Sistema apima pagrindines LMTA veiklas: studijų įgyvendinimą, meno ir mokslo veiklas bei su jomis susijusias palaikomąsias (administracines) ir organizacijos valdymo veiklas;

- patobulintos ir sustiprinti LMTA administracijos ir fakultetų darbuotojų kompetencijos vidinės kokybės užtikrinimo sistemos uždaviniams įgyvendinti, studijų kokybei užtikrinti ir tobulinti.

 

2014 m. LMTA tapo Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos nare. Bendros veiklos tikslas – formuoti ir gilinti visuomenės nuostatą dėl didesnio meno integravimo į įvairias gyvenimo sritis, kokybės vadybos humanizavimo ir perteikimo skirtingoms asmenų grupėms skirtingomis formomis.

 

Kokybės vadybos skyriaus informacija.

 
Struktūra ir valdymas
 
 
Kalendorius
 
Lapkritis 2017
PATKPnŠS
   1 2 3 4 5
6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
27282930