Stojantiesiems Studentams Darbuotojams Psichologinė / dvasinė pagalba

naujienos

2019.01.16

Atvirų durų dienos Vilniuje ir Klaipėdoje

Kovo 23 ir 30 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į Atvirų durų dienas Vilniuje ir Klaipėdoje.

Atvirų durų diena Vilniuje: kovo 23 d. 11 val. LMTA Didžiojoje salėje (I rūmai, Gedimino pr. 42).

Atvirų durų diena Klaipėdoje: kovo 30 d. 12 val. LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4).

Registracijos formą ir sąrašą programų, į kurias skelbiamas priėmimas 2019 metais, rasite čia: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/.

Kviečiame visus besidominčius!

LMTA naujienos
2018 01 16

 

2019.01.14

LMTA kviečia į savo stendus mugėse Vilniuje ir Kaune

Lietuvos muzikos ir teatro akademija dalyvauja studijų mugėse Vilniuje ir Kaune: sausio 17 d. – Aukštųjų mokyklų mugėje Kauno Žalgirio arenoje, vasario 7-9 d. – tarptautinėje parodoje „Studijos 2019“ parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje.


 Aukštųjų mokyklų mugė Kaune

Aukštųjų mokyklų mugė Kaune sausio 17 d. rengiama jau 18 kartą. Šių metų šūkis – „Atrask savo SUPERGALIĄ!“. Kaip teigia organizatoriai, renginyje moksleiviai, mokytojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

LMTA stendo Nr. 14.6.

Mugės metu 14.20–14.40 val. LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros Vaidybos IV kurso studentai rodys spektaklį „Triukšmas“ (kurso vadovas prof. Valentinas Masalskis). 


Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ Vilniuje

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2019“ vyks vasario 7-9 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„Studijos“ yra didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Pasak organizatorių, čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

LMTA stendo ieškokite salėje Nr. 3 bei naujoje „Steam“ erdvėje, kur save pristatys Muzikos inovacijų studijų centras.

Vasario 7 d. 12 val. pristatymą „Meno vadyba: kas lems Lietuvos meno kūrėjų sėkmę. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ 3.2 konferencijų salėje (II aukštas, įėjimas iš 3 salės ekspozicijos) rengia LMTA Meno vadybos skyriaus vedėjas Vygintas Gasparavičius.

13 val. ten pat – 3.2 konferencijų salėje – pristatymą „Šokio studijų programos Klaipėdoje ir Vilniuje. Vaidybos studijos. Studijos Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje“ surengs choreografas Andrius Katinas (LMTA Šokio ir judesio katedros vedėjas), aktorius Darius Meškauskas (Vaidybos ir režisūros katedros profesorius), aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis (LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros profesorius) ir baletmeisteris, lietuvių liaudies sceninio šokio kūrėjas Vidmantas Mačiulskis (LMTA Klaipėdos fakulteto Šokio katedros vedėjas, profesorius, mokslų daktaras).


Sausio 11 d. Klaipėdoje vyko Studijų ir karjeros mugė „Studijų regata 2019“, kurioje su IV vaidybos kurso studentų spektakliu „Triukšmas“ išties garsiai prisistatė LMTA Klaipėdos fakultetas.

Mugėje lankėsi ir LMTA studijų prorektorė doc. dr. Vida Umbrasienė: „Besidominčiųjų mūsų studijomis buvo tikrai nemažai, stende dirbantys studentai neturėjo laiko nuobodžiauti ir dirbo su labai geru nusiteikimu. Tie patys prof. Valentino Masalskio studentai atvyks ir į Kauną. Mugės formate jų pasirodymas labai gerai atrodė – daug triukšmo ir įspūdžių.“

Spektaklis „Triukšmas“ Klaipėdos studijų mugėje:

LMTA informacija
2019 01 14

2018.12.23

Apie lietuvių ir latvių muzikinį ir kultūrinį bendravimą Sibire

2018-2019 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademija vykdo Lietuvos kultūros tarybos remiamą projektą „Lietuvių ir latvių etninis muzikinis ir kultūrinis bendravimas Sibire. 1950 m. Vorkutos lageryje latvių kompozitoriaus Janio Lycyčio užrašytos lietuvių liaudies dainos“ (strateginio veiklos plano priemonės kodas: 01-009-01-01-01).

Susitelkiama į lietuvių ir latvių etninį muzikinį ir kultūrinį bendravimą, ryšius sudėtingoje, įtemptoje įvairiatautėje situacijoje sovietinio režimo ir teroro sąlygomis Sibire: nuo vienas kito stebėjimo iš šalies iki etnokultūrinių mainų ir konsolidacijos, siekiant išlikimo, dvasinės rezistencijos ir atgaivos.

Bendradarbiaujant su J. Lycyčio dukterimi Rūta Lycyte, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centru, Latvijos lietuvių draugija, Latvijos raštijos ir muzikos muziejumi, Latvijos okupacijų muziejumi, medžiaga renkama Lietuvoje ir Latvijoje. 2018 m. rugpjūčio 20-24 d. ekspedicijos dalyviams lankantis Latvijoje (Bauskėje, Rygoje, Valmieroje, Siguldoje, Jelgavos apylinkėse, Jūrmaloje ir kitur), pavyko surinkti vertingų nuotraukų, atsiminimų, dainynų, dokumentų ir eksponatų kopijų.

2019 m. pabaigoje bus parengtas, paskelbtas ir abiejose šalyse pristatytas leidinys su lietuvių ir latvių mokslinių tyrimų rezultatais, gausiomis iliustracijomis, dainų faksimilėmis ir 1959 m. J. Lycyčio lietuvių liaudies dainų išdailų bei 2019 m. lietuvių jaunimo grupių atliekamos muzikos įrašų kompaktine plokštele.

Jei kas turėtų papildomos medžiagos ar norėtų pasiteirauti, prašome kreiptis į etnomuzikologę doc. dr. Gailą Kirdienę, tel. (+370) 686 61504, el. paštas: gailakirdiene@gmail.com.

2018 12 23

2018.12.23

Koncertinė programa „Late Junctions“ – naujametinė grožio ir ramybės oazė

Kontratenoras ir kanklės, barokas ir minimalizmas – netikėtomis, bet sykiu užburiančiomis jungtimis grįsta koncertinė programa „Late Junctions“ skambės Naujųjų metų išvakarėse. Lietuvoje jau gana plačiai pristatytas projektas gruodžio 30 d. 16 val. bus atliktas Trakų Vokės dvaro sodyboje, o gruodžio 31 d. 19 val. – Vilniuje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Juozo Karoso salėje.

„Late Junctions“ savo kelią pradėjo 2017 m. birželį, sostinės „Kultūros nakties“ festivalyje. Nuo to laiko koncertinė programa buvo ne kartą atlikta Vilniuje ir įvairiuose Lietuvos miestuose: Trakuose, Rokiškyje, Juodkrantėje ir Nidoje.

Programos kūrėjai ir atlikėjai – aštuonių vokalistų ansamblis ir kanklininkių trio, kuriuos vienija bendra studijų LMTA patirtis. Visi jie studijuoja Akademijoje arba ne taip seniai ją baigė. Pasak vieno iš projekto sumanytojų, kontratenoro Vaido Bartušo: „Late Junctions“ pavadinime atsispindi visa koncerto esmė. Jėga glūdi ne skirtumuose, o panašumuose ir bendrystėje.“
Taip pat ansamblyje dainuoja sopranai Ieva Skorubskaitė, Viktorija Šedbaraitė, mecosopranai Kristina Jurevičiūtė, Gintarė Kulikauskytė, Stasė Žaltauskaitė-Malūnavičienė, tenorai Evaldas Alekna, Julius Andrikonis, bosas Jevgenijus Kovalčukas, groja Linos Žilinskaitės, Ramunės Balčiūnaitės, Aušrinės Ulinskaitės kanklių trio. 

„Late Junctions“ galima įvardyti kaip modernaus sakralumo muzikoje pavyzdį. Programą sudaro kelių epochų muzika, jungiama panašios skambesio estetikos. Tai ir meditatyvieji ankstyvojo baroko muzikos meistro Giulio Caccini „Amarilli mia bella“, kino filmo „Didis grožis“ išgarsintas Davido Lango kūrinys „I Lie“, jauno katalonų kompozitoriaus Josepo Alarcóno „Nexo“; pakiliai skambantys anglų baroko genijaus Henri Purcello „Sound the trumpet“, šiuolaikinio latvių kompozitoriaus Ēriko Ešenvaldo kūriniai „O salutaris hostia“ ir „Stars“. Programoje taip pat skamba nuotaikinga Henriko VIII daina „Pastime with good company“ ir sakralinės muzikos klasika – Franciso Poulenco „Ave verum corpus“ bei XVI a. giesmė „Gaudete“ iš rinkinio „Piae cantiones“. Vokalistų atliekamus kūrinius papildys kanklėmis skambinami Philipo Glasso „Glassworks: Opening“, Jono Tamulionio „Perpetuum mobile“ ir Indrės Stakvilės „Didysis kalnų ežeras“, o kai kuriuose kūriniuose šis lietuvių liaudies instrumentas pakeis barokui įprastą liutnią bei anam laikmečiui būdingą instrumentinį ansamblį.

Jungti netikėtus darinius programos kūrėjus inspiravo populiari britų radijo stoties BBC3 laida „Late Junction“, siūlanti klausytojams unikalią klausymosi patirtį, kai viduramžių baladės skamba greta XXI a. elektroninės muzikos, o alternatyvusis džiazas maišomas su folkloru. Netikėti deriniai atveria kitokius muzikos klausymosi kontekstus. Tęsdami garsiosios BBC3 radijo laidos kuriamą klausymosi tradiciją, „Late Junctions“ sumanytojai sukūrė netikėtų, autentiškų garso derinių ir žanrų jungčių programą, kuri šventiniu laikotarpiu tampa šurmuliui ir skubėjimui nepavaldžia grožio ir ramybės oaze.

Koncertai „Late Junctions“ vyks 2018 m. gruodžio 30 d., sekmadienį, 16 val. Trakų Vokės dvaro sodyboje (Žalioji a. 2A, Vilnius) ir 2018 m. gruodžio 31 d., pirmadienį, 19 val. LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius). Bilietus į renginius platina TIKETA.

LMTA informacija
2018 12 27

2018.12.20

Lietuvos muzikos ir teatro akademija švenčia 85-metį

Lietuvos muzikos ir teatro akademija šiais metais švenčia savo 85-ąsias steigimo metines, kurios gražiai sutampa su Lietuvos valstybingumo atgavimo 100-mečiu. Tad gruodžio 27 d. Akademija visus kviečia į iškilmingą metų pabaigos renginį „85/100“. Jis skirtas ne tik abiem jubiliejams, bet ir jų sąsajoms, kurias padės išryškinti į sceną greta muzikuojančių LMTA dėstytojų ir studentų žengsiantis istorikas prof. dr. Liudas Mažylis.

Muzikinę renginio programą sudaro įvairių kartų lietuvių autorių kūriniai: juk didžioji dauguma Lietuvos muzikos kūrėjų – LMTA absolventai. Tačiau pradės programą dar iki aukštosios mokyklos steigimo (1933) sukurta populiarioji Juozo Naujalio „Svajonė“ (1922). Kodėl J. Naujalis? Mat 1933-aisiais laikinojoje sostinėje kompozitoriaus Juozo Gruodžio įkurtos LMTA pirmtakėsKauno konservatorijos šaknys buvo Juozo Naujalio 1919 m. įsteigta muzikos mokykla.

Per 85-erius metus Lietuvos muzikos ir teatro akademija veikė net keletu pavadinimų, tačiau nepaisant pokyčių išlaikė meninių ir pedagoginių tradicijų tęstinumą. Istorijos pradžia – 1933 metais įsteigta Kauno konservatorija. 1949 metais, sujungus Kauno ir nuo 1945-ųjų veikusią Vilniaus konservatoriją, suformuojama Lietuvos valstybinė konservatorija. Lietuvai atkūrus nepriklausomybę Valstybinė konservatorija 1992 m. pervadinta į Lietuvos muzikos akademiją, kuri 2004 m. tapo Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA).

Verta pabrėžti, kad pradėjusi veiklą kaip aukštoji muzikos mokykla, ilgainiui Akademija aprėpė ir teatro meną – 1952 m. buvo įsteigta Aktoriaus meistriškumo katedra (1991 m. suformuotas Teatro ir kino fakultetas), 1993 m. – Kino ir televizijos katedra, nuo 1998 m. Vilniuje vykdomos šokio studijos. LMTA ruošiami ir kultūros vadybininkai.
1975–1995 m. dabartinei LMTA priklausė Klaipėdos fakultetai (čia buvo mokoma ir šokio), 1989–2011 m. – Kauno fakultetas. Nuo šių mokslo metų į Akademiją vėl integruotas Klaipėdos fakultetas.

Šie ir kiti LMTA istorijos pokyčiai atsispindės šventinio renginio „85/100“ programoje, prie kurios žodinės dalies prisidės istorikas prof. dr. Liudas Mažylis. O muzikinė programa be minėtos J. Naujalio „Svajonės“ (grieš styginių kvartetas – Augustina Vizbaraitė, Monika Čepytė, Skaistė Žižytė, Domantė Ramančiūnienė), aprėps ir visą XX-XXI a. lietuvių muzikos panoramą.

Skambės ryškaus XX a. vidurio pianisto ir kompozitoriaus Stasio Vainiūno „Aštuonios nuotaikos“ fortepijonui (atl. Vincenzo de Martino), moderniosios lietuvių muzikos klasiko Eduardo Balsio Preliudas iš Koncerto smuikui solo (atl. Marija Pranskutė). O tos pačios kartos Juliaus Juzeliūno kūrinio „Afrikietiški eskizai“ dalis „Irkluotojų dainos“ nuskambės nauja, erdviam garsui pritaikyta versija.

Septintajam dešimtmečiui atstovaus Felikso Bajoro daina „Kurčias miškas be genelio“ (atl. Eglė Stundžiaitė – sopranas, Evelina Kuprytė – fortepijonas), XX a. paskutiniajam dešimtmečiui – Vytauto Barkausko „Suite de concert“ (atl. Šarūnas Pozniakovas – violončelė, Inga Vyšniauskaitė – fortepijonas).

Mūsų dienų muzika – tai LMTA profesorių Ryčio Mažulio „Čiauškanti mašina“ (atl. LMTA akordeonistų ansamblis „ContemporAcco“) ir Vaclovo Augustino „Tykus, tykus“ (atl. vokalinis ansamblis „B2“), Akademijos absolventės Indrės Stakvilės „Didysis kalnų ežeras“ (atl. Aistė Bružaitė ir Jolita Sidorenkaitė, kanklės) bei kūrybiniu Monikaze vardu prisistatančios LMTA absolventės Monikos Zenkevičiūtės gyvosios elektronikos opusas „Follow The Cloud“.

Skambės ir laikui nepavaldus folkloras – dvejinė sutartinė „O kas ti šilaly trinkėjo?“ (atl. Greta Gražulytė ir Milda Morkūnaitė).

Iškilmingas metų pabaigos renginys „85/100“ – gruodžio 27 d. 15 val. LMTA Didžiojoje salėje. Vedėjai – istorikas prof. dr. Liudas Mažylis ir muzikologė Rasa Murauskaitė. Įėjimas laisvas.

LMTA informacija
2018 12 20

2018.12.18

LMTA prasideda kalėdinė knygų prekyba!

Geriausiomis kainomis kviečiame įsigyti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos leidinių.

Leidiniais prekiaujame Centrinių rūmų (Gedimino pr. 42) skaitykloje. Prašom kreiptis LMTA skaityklos darbo metu (pirmadienį-penktadienį nuo 9 iki 18 val.). Skaityklos tel. pasiteiravimui: (8 5) 262 8447.

Akcija truks 2018 m. gruodžio 19–2019 m. sausio 18 dienomis.

Kalėdinės akcijos kainoraštis skelbiamas ČIA.

LMTA Leidybos centras
2018 12 18

2018.12.18

Doc. dr. Vytautei Markeliūnienei įteikta premija už publicistiką

Kultūros ministerijoje gruodžio 17 d. pasveikinti šių metų Bronio Savukyno premijos ir trijų premijų už publicistinius kūrinius laureatai. Viena iš jų – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos katedros docentė, daktarė Vytautė Markeliūnienė.

Kalbininko, vertėjo, žurnalisto, redaktoriaus Bronio Savukyno (1930–2008) premija paskirta rašytojai Aušrai Marijai Sluckaitei-Jurašienei už intelektualiosios eseistikos knygą „Spektaklių ir sapnų klavyrai“ – mąslų ir atvirą pasakojimą apie namus be namų. Šiuo metu JAV gyvenanti A. M. Sluckaitė-Jurašienė negalėjo atvykti atsiimti premijos, laureatei skirtą laudaciją perskaitė kultūrologas, eseistas, publicistas, 2014 metų šios premijos laureatas prof. dr. Almantas Samalavičius. 

Bronio Savukyno premija įsteigta 2010 m. Kultūros ministerijai bendradarbiaujant su Lietuvių PEN centru. Premija komisijos sprendimu skiriama intelektualiosios eseistikos kūrinių autoriams, kultūros leidinių redaktoriams už vertingą indėlį į kultūros temų sklaidą, kultūros problemų apmąstymą periodiniuose kultūros leidiniuose per pastaruosius penkerius metus.

Kultūros ministrė taip pat įteikė tris kasmetines premijas už publicistinius kūrinius. Dailininkui ir eseistui Stasiui Eidrigevičiui premija paskirta už metaforiškus, labai asmeniškus, o kartu ir paradoksaliai universalius eseistinius tekstus. Poetas ir eseistas Donatas Petrošius premiją pelnė už svarius kritiškai mąstančio, dažnai pačią humanitarų, literatų bendruomenę diskutuoti išprovokuojančio autoriaus publicistinius kūrinius, pasižyminčius gilia kultūros procesų analize, šmaikščiu stiliumi, intelektine įžvalga. Premija taip pat paskirta muzikologei Vytautei Markeliūnienei, kurios darbai muzikos publicistikos baruose pasižymi nepriekaištingu profesionalumu, įžvalgumu, erudicija ir nešališkumu. Vytautė Markeliūnienė yra LMTA Muzikos istorijos katedros docentė, humanitarinių mokslų daktarė.

Trys kasmetinės premijos už publicistinius kūrinius skiriamos už reikšmingiausius ir profesionaliausiai sukurtus publicistinius kūrinius, paskelbtus visuomenės informavimo priemonėse kultūros temomis per praėjusius metus. Premijų laureatus išrenka Lietuvos kultūros ir meno taryba.

Pagal LR Kultūros ministerijos informaciją
2018 12 18

2018.12.13

Klaipėdos fakulteto studentų iniciatyva „Padovanokime džiugias Kalėdas“

Šių metų šventinį laikotarpį LMTA Klaipėdos fakulteto studentai be įprastos meninės veiklos įprasmina visuomenine veikla.

„Padovanokime džiugias Kalėdas“ – taip pavadinta šventinė studentų iniciatyva, skirta pradžiuginti Klaipėdos vaikų ligoninėje kalėdiniu laikotarpiu sveikstančius mažuosius. Ji apjungia teatro studentų pasirodymą vaikų ligoninėje ir penkis koncertus LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salėje. Studentai kviečia į nemokamus koncertus, kuriuose klausytojai turės galimybę prisidėti prie iniciatyvos tikslo ir paaukoti: surinktos aukos bus skirtos dekoruoti vaikų palatų sienas vaikiškomis iliustracijomis.

LMTA studentai tikisi, jog spalvingesnė aplinka įneš šventinio džiaugsmo tarp ligoninės sienų ir pradžiugins joje per šventes likusius mažuosius. Klaipėdos visuomenė kviečiama prisidėti prie studentų užmojo ir apsilankyti koncertuose – laukia smuiko, fortepijono, birbynės kalėdiniai vakarai, Meno pedagogikos IV kurso studentų koncertas, taip pat – Muzikos katedros Atlikimo meno studentų šventinis koncertas.

Renginiai vyks gruodžio 13–20 d.

Studentų šventinės iniciatyvos autorė: LMTA Klaipėdos fakulteto Fortepijono specialybės III kurso studentė Milda Vitartaitė, milda.vitartaite@gmail.com

2018 12 13 

 

Renginiai

2019/01/30

LMTA DOKTORANTAI: GIEDRĖ ŽARĖNAITĖ (SMUIKAS)

2019 m. sausio 30 d., trečiadienį, 17 val.

LMTA Juozo Karoso salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

LMTA DOKTORANTAI: GIEDRĖ ŽARĖNAITĖ (SMUIKAS)

LMTA Meno doktorantės Giedrės Žarėnaitės (prof. Ingridos Armonaitės-Galinienės smuiko klasė, darbo vadovė dr. Lina Navickaitė-Martinelli) koncertas-paskaita „Smuikininko funkcijų kaita griežiant solo ir kameriniuose ansambliuose“

Taip pat dalyvauja:
Ramunė Grakauskaitė (smuikas)
Mintautas Kriščiūnas (altas)
Domas Jakštas (violončelė)

Programoje:
Georg Philipp Telemann – Fantazija smuikui solo Nr. 7, Es-dur
Joseph Haydn – Styginių kvartetas B-dur Nr. 1, Op. 1
Ernő Dohnányi – Serenada styginių trio, Op. 10

Įėjimas laisvas. Maloniai kviečiame!

2019/02/06

Seminaras apie berniukų balso mutaciją

2019 m. vasario 6 d., trečiadienį, 10–14.30 val.

LMTA II rūmų 303 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

SEMINARAS „BERNIUKŲ BALSO MUTACIJA: DAINUOTI AR NEDAINUOTI?“

Seminarą ves profesorius, choro dirigentas, kompozitorius Vytautas Miškinis

Seminaras (6 akad. val.) mokamas, dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (LMTA Karjeros ir kompetencijų centro akreditacijos Nr. KT3-2).

REGISTRACIJA (iki vasario 4 d.)

Daugiau informacijos: www.kkc.lmta.lt

 

2019/02/07

LMTA PRISTATYMAI MUGĖJE „STUDIJOS 2019“

2019 m. vasario 7 d., ketvirtadienį
Parodų ir kongresų centre „Litexpo“: 3.2 konferencijų salėje (Laisvės pr. 5, Vilnius)


12.00–12.45 val.

PRANEŠIMAS „MENO VADYBA: KAS LEMS LIETUVOS MENO KŪRĖJŲ SĖKMĘ. STUDIJOS LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJOJE“

Moderatorius: LMTA Meno vadybos skyriaus vedėjas Vygintas Gasparavičius


13.00–13.45 val.

PRANEŠIMAS „ŠOKIO STUDIJŲ PROGRAMOS KLAIPĖDOJE IR VILNIUJE. VAIDYBOS STUDIJOS. STUDIJOS LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJOJE“

Moderatoriai:
LMTA Šokio ir judesio katedros vedėjas choreografas Andrius Katinas
Vaidybos ir režisūros katedros profesorius aktorius Darius Meškauskas
LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros profesorius, aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis
LMTA Klaipėdos fakulteto Šokio katedros vedėjas, profesorius, baletmeisteris dr. Vidmantas Mačiulskis

Įėjimas su Tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos „Studijos 2019“ bilietais.

2019/02/13

PSICHOLOGIJOS SEMINARAS „IŠŠŪKIS MUZIKOS PEDAGOGAMS“

2019 m. vasario 13 d., trečiadienį, 10.00–14.30 val.

LMTA II rūmų 303 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

SEMINARAS „IŠŠŪKIS MUZIKOS PEDAGOGAMS: EFEKTYVŪS MOKINIŲ SAVARANKIŠKO DARBO  SKATINIMO BŪDAI“

LMTA Pedagogikos katedros dėstytojos psichologės Lauros Dubosaitės seminaras

18 akad. val.

Seminaras mokamas. REGISTRACIJA iki vasario 11 d.

Daugiau informacijos apie šį ir kitus LMTA Karjeros ir kompetencijų centro seminarus rasite tinklapyje www.kkc.lmta.lt.

 

2019/02/27

PSICHOLOGIJOS SEMINARAS „IŠŠŪKIS MUZIKOS PEDAGOGAMS“

2019 m. vasario 27 d., trečiadienį, 10.00–14.30 val.

LMTA II rūmų 303 auditorijoje (Vilniaus g. 6-2, Vilnius)

SEMINARAS „IŠŠŪKIS MUZIKOS PEDAGOGAMS: EFEKTYVŪS MOKINIŲ SAVARANKIŠKO DARBO  SKATINIMO BŪDAI“

LMTA Pedagogikos katedros dėstytojos psichologės Lauros Dubosaitės seminaras

18 akad. val.

Seminaras mokamas. REGISTRACIJA iki vasario 11 d.

Daugiau informacijos apie šį ir kitus LMTA Karjeros ir kompetencijų centro seminarus rasite tinklapyje www.kkc.lmta.lt.

 

2019/03/23

Atvirų durų diena Vilniuje

2019 m. kovo 23 d., šeštadienį, 11 val. 

LMTA Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

ATVIRŲ DURŲ DIENA VILNIUJE

Registracija į atvirų durų dienas / Dėmesio! Likus parai iki konsultacijos pradžios, registracija uždaroma.

Kontaktai: el. paštas priemimas@lmta.lt, mob. +370 650 68648. 

Sąrašą programų, į kurias skelbiamas priėmimas 2019 metais, rasite čia: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/

Kviečiame visus besidominčius!

 

2019/03/30

Atvirų durų diena Klaipėdoje

2019 m. kovo 30 d., šeštadienį, 12 val.

LMTA Klaipėdos fakulteto Koncertų salėje (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

ATVIRŲ DURŲ DIENA KLAIPĖDOJE

Registracija į atvirų durų dienas / Dėmesio! Likus parai iki konsultacijos pradžios, registracija uždaroma.

Kontaktai: el. paštas irena.peciuriene@lmta.lt, mob. +370 699 69257.

Sąrašą programų, į kurias skelbiamas priėmimas 2019 metais, rasite čia: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/

Kviečiame visus besidominčius!