Stojantiesiems Studentams Darbuotojams

naujienos

2019.06.14

Kviečiame į atnaujintas Menų pedagogikos studijas

Kurkite grožį patys ir padėkite jį kurti kitiems!

Kviečiame stoti į atnaujintą Menų pedagogikos studijų programą: specializacijos – muzika, teatras, šokis. 
Prašymus dalyvauti bendrojo priėmimo konkursuose galima pateikti internetu svetainėje 
LAMABPO.


STOJAMIEJI EGZAMINAI  

 • Birželio 25 d. 10 val. į specializaciją Šokis (Lietuvos muzikos ir teatro akademija Klaipėdos fakultetas, Klaipėda, K. Donelaičio a. 5)
 • Birželio 25 d. 10 val. į specializaciją Teatras (Lietuvos muzikos ir teatro akademija Klaipėdos fakultetas, Klaipėda, K. Donelaičio a. 5)
 • Birželio 27 d. 11 val. į specializaciją Muzika (Lietuvos muzikos ir teatro akademija Klaipėdos fakultetas, Klaipėda, K. Donelaičio g. 4)
 • Birželio 28 d. 12 val. į specializaciją Muzika (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius, Gedimino pr. 42)

KONSULTACIJA

 • Birželio 25 d. 14 val. Klaipėdoje (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda)

Stojantiesiems į Menų pedagogikos studijų programą

 • konkursinis balas apskaičiuojamas susumavus stojamojo egzamino ir brandos egzaminų įvertinimus, padaugintus iš svertinių koeficientų; 
 • privalomas motyvacijos įvertinimas; 
 • vietoje stojamojo egzamino įskaitomas ir atitinkamos meno studijų krypties stojamasis egzaminas 

Kodėl verta? 

Kuo Menų pedagogikos programa savita tarp Lietuvoje ir pasaulyje organizuojamų programų?

Tai galimybė susitikti skirtingų menų – muzikos, šokio, teatro – sričių atstovams, dalyvauti bendruose projektuose ir akcijose, bendradarbiauti ir mokytis vieniems iš kitų. Išskirtiniai studijų programos bruožai – turiningos meninės veiklos patirtys, tarpdiscipliniškumas ir komandinis darbas, lyderystės ir kūrybinio mąstymo siekis, atvirumas įvairioms profesinės karjeros galimybėms.

* Kokius dalykus studijuoja Menų pedagogikos studentai?

Greta specializacijos – muzikos, šokio, teatro – sričių besimokantieji studijuoja tarpdisciplininius dalykus: Meninė komunikacija, Menų integracija, Taikomosios meninės kūrybos programos, Kultūros projektų valdymas, Šiuolaikinės meninio ugdymo strategijos ir kt. Siūlomas gausus pasirenkamų disciplinų skaičius, sudaromos sąlygos gilesniam kitos specializacijos pažinimui. Meninius dalykus dėstys menininkai: aktorė ir režisierė doc. Justina Jukonytė, pianistė prof. Tatjana Romaškina, choreografė doc. Agnija Šeiko, džiazo dainininkė A. Smičiūtė ir daugelis kitų gerai Lietuvoje žinomų menininkų.

* Kokios absolventų įsidarbinimo galimybės?

Menų pedagogikos studijų programos absolventas – menininkas, pedagogas, tyrėjas, švietimo politikas. Nuo jo paties priklauso, kurioje srityje išskleisti savo talentus, imtis pokyčių lyderystės. Absolventai laukiami visose su vaikų ir jaunuolių meniniu ugdymu susijusiose institucijose: darželiuose, bendrojo ugdymo ir menų arba muzikos mokyklose, švietimo ir kultūros centruose, jaunimo ir švietimo organizacijose.

* Kodėl verta rinktis Menų pedagogikos studijas?

Besikeičiančioje visuomenėje menas tampa ypatingos svarbos platforma. Kas gali pakeisti pasaulį, jei ne mes – tie, kurie kuria grožį patys ir padeda jį kurti kitiems. Jei turite meninių ambicijų ir norite jas padėti realizuoti kitiems, jei patinka meninė veikla ir planuojate dirbti su jaunais žmonėmis – Menų pedagogikos studijų programa skirta jums!  


KONTAKTAI PASITEIRAUTI: 
Muzikos specializaciją pasirinkusiems: girdzijauskiene.ruta@gmail.com, +370 65621640 
Šokio specializaciją pasirinkusiems: vidasmac@gmail.com, +370 65644277  
Teatro specializaciją pasirinkusiems: danute.vaigauskaite@gmail.com, +370 69849766 
Dėl bendros priėmimo informacijos: irena.peciuriene@lmta.lt, +370 69969257  


LMTA informacija 
2019 05 07 

2019.06.14

Kvietimas dalyvauti Lietuvos jaunimo dienų giesmės konkurse

Vilniaus akademinės sielovados centras kviečia dalyvauti kūrėjus Lietuvos jaunimo dienų giesmės konkurse.

Daugiau informacijos apie konkurso nuostatus, rasite čia: http://jaunimodienos.lt/giesmes-konkursas/

Šio konkurso tikslai: 
– Sudaryti galimybes krikščioniškos muzikos kūrėjams bei atlikėjams sukurti LJD 2020 giesmę, panaudojant savo talentus ir populiarinant šiuolaikinę krikščionišką muziką. 
– Skatinti profesionalios krikščioniškos muzikos evoliuciją, kurti šios muzikos tradiciją Lietuvoje. 
– Išrinkti „LJD 2020“ giesmę, atitinkančią „LJD 2020“ temą „Aš esu (Iš 3,14). O kur tu?“ ir tikslinės grupės poreikius.

Linkime gražaus kūrybinio laiko! 

Vilniaus akademinės sielovados centras 
LMTA kapelionas kun. Dovydas Grigaliūnas
2019 06 12 

2019.06.13

Skelbiame projekto „Suaugusiųjų vasaros akademija 2019“ lektorius

Lietuvos muzikos ir teatro akademija jau penktus metus organizuoja projektą „Suaugusiųjų vasaros akademija“. Tai unikalūs kursai Lietuvoje, skirti tiek mėgėjui, tiek profesionalui. Kviečiami visi – nuo studentų iki senjorų!

Čia siūlomos individualios įvairių muzikos instrumentų ir dainavimo pamokos suaugusiesiems nuo 18 metų. Pamokos skirtos įvairių specialybių ir pomėgių žmonėms, norintiems išmokti muzikuoti, pažinti natas, tobulinti turimus gebėjimus ar siekiantiems profesionalumo. Atspindėdami projekto šūkį „Svajok garsiau!“ dalyviams suteiksime galimybę muzikuoti bet kuriuo jų pageidaujamu muzikos instrumentu ir mokytis individualiai pas žinomus, jaunus, imlius muzikos srities profesionalus, atlikėjus ir pedagogus – LMTA alumnus. 

LMTA alumnų suvienijimas bent trumpam grįžimui į savo Alma mater – vienas iš pagrindinių projekto tikslų. Jie – dar vienas LMTA turtas, kurio resursai itin reikšmingi šiam „Suaugusiųjų vasaros akademijos“ projektui. Šiais metais lektorių kolektyvas itin gausus ir energingas:

 • Edgaras Davidovičius (roko dainavimas)
 • Julija Demidova (fortepijonas, improvizacija, muzikos kūrimas)
 • Giedrė Muralytė-Eriksonė (klasikinis fortepijonas)
 • Milda Baronaitė-Gudeikienė (klasikinis dainavimas)
 • Justė Kazakevičiūtė (džiazinis fortepijonas)
 • Vilmantė Kaziulytė (fleita)
 • Valentas Mãrozas (tenorinis ir bosinis trombonai)
 • Tadas Motiečius (akordeonas)
 • Rimvydas Mitkus (vargonai)
 • Raminta Naujanytė-Bjelle (muzikos kūrimo ir kompozicijos dirbtuvės)
 • Indrė Naujikaitė (klasikinis fortepijonas)
 • Aušra Norvilaitė (pop, jazz, miuziklo dainavimas)
 • Evaldas Petkus (violončelė)
 • Rūta Švipaitė-Pocė (džiazinis dainavimas)
 • Vaiva Putriūtė (trimitas)
 • Dainius Rudvalis (kontrabosas)
 • Justė Komskytė-Vaiciekiūtė (smuikas)
 • Rimantas Vingras (klasikinis fortepijonas)

 

Projekto pradžia – liepos 1 d. ir tęsis iki rugpjūčio 23 d. Atsižvelgiant į tai jog projektas vyks vasarą, kuomet visi kruopščiai planuoja poilsiui skirtą laiką, kiekvienas „Suaugusiųjų vasaros akademijos“ dalyvis turės galimybę paskaitas derinti individualiai su savo pasirinkto kurso lektoriumi. Paskaitų laiko derinimas suteikia galimybę sutelkti dalyvius iš skirtingų Lietuvos miestų. Paskaitos vyks: LMTA II (Kongresų) rūmuose (Vilniaus g. 6-2) ir Centriniuose rūmuose (Gedimino pr. 42). Projektą vainikuos baigiamasis „Suaugusiųjų vasaros akademijos“ dalyvių koncertas ir kursų baigimą pažyminčių diplomų teikimo ceremonija LMTA Centrinių rūmų Didžiojoje salėje, rugpjūčio 23 d., 17 val.

„Suaugusiųjų vasaros akademija“ organizuojama nuo 2015 m. Idėja gimė stebint suaugusių žmonių kasdienį gyvenimą. Šiuolaikinėje, nuolat skubančioje visuomenėje daugelis ieško būdų, kaip atsipalaiduoti kūrybiškai, realizuojant ar ugdant savo meninę raišką, o muzikavimas – vienas geriausių kūrybinės raiškos būdų. Taigi, visuomenės poreikis ir vasaros metu ramios LMTA patalpos lėmė sprendimą organizuoti „Suaugusiųjų vasaros akademiją“. Akademija gali pasiūlyti puikias sąlygas ir kūrybišką aplinką mokytis groti muzikos instrumentais ir dainuoti.

Dalyviai turi galimybę rinktis iš šių siūlomų kursų: džiazo arba klasikinis dainavimas, džiazo arba klasikinis fortepijonas, smuikas, altas, violončelė, kanklės, klasikinė arba bosinė gitara, akordeonas, vargonai, arfa, būgnai, fleita, muzikos kūrimo ir kompozicijos dirbtuvės. Jei sąraše nerandate norimo kurso, prašome kreiptis ir mes suorganizuosime norimo instrumento pamokas.

Projektas suvienija tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmones. Ankstesnių metų patirtis parodė, jog žmonės imliai mokosi muzikos, o besimokančiųjų sudėtis varijuoja nuo jaunų verslininkų iki senjorų, nuo pirmųjų natų besimokančių pianistų iki savomis kanklėmis baigiamajame koncerte skambinusių ir dainavusių mokinių.

Daugiau norėtume kreipti dėmesį į tuos, kurie nedrįsta prisijungti prie šio unikalaus organizuojamo projekto galvodami, o gal nepatiks, gal nepasiseks, gal pats kaip nors mėginsiu tobulėti, gal visai neverta pradėti? Patikinam – tikrai verta! Tai puiki galimybė mokytis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos patalpose ir mokytis iš LMTA alumnų. Svarbiausias projekto akcentas – koncertas Didžiojoje LMTA scenoje. Tokia galimybė suteikiama tik šiame projekte.

REGISTRACIJA (spausti čia) iki birželio 16 d.

Linkime kiekvienam didelio noro išmėginti savo jėgas, pasakyti drąsų TAIP sau ir savo svajonei! Dalyvius kviečiame pasinaudoti puikia galimybe koncertuoti vienoje iš prestižinių Lietuvos salių. Linkime patirti tą scenos jaudulį, gausius aplodismentus. Išties, tai neapsakomas jausmas! Linkime visiems susivienyti ir dalintis puikia šio projekto idėja. Esame dėkingi tiems, kurie palaiko šią idėją ir dirbantiems išvien!

Daugiau informacijos: 
El paštas: kkc@lmta.lt   
Tel.: (8 5) 2611142 
Mob.: +370 686 72012 

LMTA Karjeros ir kompetencijų centras 
2019 06 13

2019.06.13

V Baltijos jūros regiono kino istorijos konferencija

Š. m. rugsėjo 19-20 d. Vilniuje vyks V Baltijos jūros regiono kino istorijos konferencija „Cooperation and Co-creativity in/between Cinemas of the Baltic Sea Region“ („Bendradarbiavimas Baltijos jūros regiono kino srityje“).

Baltijos jūros regiono kino istorijos konferencija buvo pirmą kartą surengta 2014 m. Taline, šįmet ji atkeliauja į Lietuvą. Džiaugiamės, jog po penkerių metų pertraukos, Lietuvoje vėl bus surengtas tarptautinis mokslinis kinotyros renginys, kuriame kalbėsime, mąstysime apie bendradarbiavimo būdus ir jo įtakas šio regiono kino formavimuisi.

Konferencijos pagrindinės pranešėjos – dr. Raisa Sidenova (Niukaslo universitetas, JK), dokumentinio kino teoretikė, disertaciją apgynusi Jeilio universitete, ir dr. Anna Estera Mrozewicz, knygos „Beyond Eastern Noir. Reimagining Russia and Eastern Europe in Nordic Cinemas“ autorė.

Pranešimų temų gairės ir reikalavimai: https://www.balticfilmhistory.org/cfp.

Renginio organizatoriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija ir Medijų edukacijos ir tyrimų centras Meno avilys.

Daugiau informacijos: www.balticfilmhistory.org

Doc. dr. Lina Kaminskaitė-Jančorienė 
2019 06 12

2019.06.10

Tarptautinė konferencija „Žymusis vilnietis Stanislovas Moniuška“

Šiais metais minint garsaus Vilniuje gyvenusio kompozitoriaus Stanislovo Moniuškos (Stanisław Moniuszko) 200-ąsias gimimo metines, birželio 13-14 d. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rengiama tarptautinė konferencija „Žymusis vilnietis Stanislovas Moniuška“. Joje dalyvaus – pranešimus skaitys ir sesijas moderuos – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojai: doc. dr. Laima Budzinauskienė, prof. Audronė Žigaitytė, doc. dr. Lina Navickaitė-Martinelli, dr. Linas Balandis.

Pranešimus apie S. Moniuškos kūrybą skaitys muzikos tyrinėtojai iš Lenkijos ir Baltarusijos. Vienas jų – žymus lenkų muzikologas, operos žinovas, Poznanės Adomo Mickevičiaus universiteto Muzikologijos instituto profesorius dr. Ryszardas Danielius Golianekas. 

Konferencijos programa

Konferenciją „Žymusis vilnietis Stanislovas Moniuška“ rengia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos muzikų sąjunga ir Lietuvos kompozitorių sąjungos Muzikologų sekcija, bendradarbiaudamos su Lenkijos institutu ir Baltarusijos ambasada Vilniuje.

Dalyvavimas konferencijoje atviras visiems.


Stanisławas Moniuszko (1819–1872), dažnai gretinamas su Fryderyku Chopinu, buvo vienas ryškiausių romantizmo muzikos kūrėjų Europoje. Aštuoniolika savo aktyvios kūrybos ir kultūrinės bei meninės veiklos metų praleidęs Vilniuje, jis paliko ryškių pėdsakų Lietuvos kultūros istorijoje. Jis keletą metų vargonininkavo Šv. Jonų bažnyčioje, dirigavo Vilniaus miesto teatro orkestrui, privačiai mokė muzikos. Aktyviai dalyvavo Vilniaus muzikiniame gyvenime: būrė mėgėjų ansamblius, rengė koncertus, vadovavo paties įkurtai Šv. Cecilijos draugijai, rūpinosi natų leidyba. Vilniuje S. Moniuszko lietuviška tematika sukūrė kantatas „Milda“, „Nijolė“, „Namų dainyną“ (6 sąsiuvinius), Keturias Aušros Vartų litanijas, operų ir operečių. 1848 m. sausį miesto rotušėje įvyko operos „Halka“ koncertinė premjera (dirigavo kompozitorius), 1856 m. ten pat opera pastatyta scenoje.

Gausiame S. Moniuszko kūrinių sąraše – operos, operetės, baletai, kantatos, baladės, mišios, uvertiūros, styginių kvartetai, kūriniai fortepijonui, apie 300 dainų balsui ir fortepijonui.

Gimusio Baltarusijoje, gyvenusio ir dirbusio Lietuvoje bei Lenkijoje, 200-ųjų gimimo metinių sukaktis Lenkijos, Lietuvos ir Baltarusijos teikimu UNESCO Generalinės konferencijos įtraukta į UNESCO minimų datų sąrašą: 2019-ieji paskelbti Stanisławo Moniuszko metais. Šia proga Lietuvoje ir kitose šalyse rengiamos minėjimo programos, vyksta koncertai, renginiai, edukacijos, konferencijos, leidžiami leidiniai ir kt. Lietuvoje vykusių ir vykstančių minėjimo renginių programą rasite čia.

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriato ir LMTA informacija
2019 05 23

2019.06.10

LMTA kviečia į renginių maratoną„Kūrybos slėnis“

Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia 2019-ųjų „Kultūros naktį“ praleisti Olandų gatvėje, kur būsimas LMTA studijų miestelis vienai nakčiai virs „Kūrybos slėniu“. Į LMTA „Kūrybos slėnį“ kelsis visų pamėgtas fortepijono rečitalis „Juodais baltais“, vyks roko grupės „Garbanotas“ pasirodymas, bus rengiami kino seansai, teatro spektakliai, judesio ir garso performansai bei šiuolaikinės muzikos koncertai, o ryte ant Stalo kalno rengiamos aušros ir saulės sutiktuvės su lietuvių liaudies dainomis. 

PROGRAMA

Erdvė, kurioje jau visai netrukus prasidės Rolando Paleko architektų studijos suprojektuotų naujų LMTA rūmų statyba, birželio 14-osios vakarą ir ankstyvą 15-osios rytą pirmąkart priims kūrėjus ir atsivers publikai. Dešimties valandų kultūros maratone bus pristatyta arti 20 įvairių muzikos, teatro, kino ir šokio projektų bei kitų renginių.

Kiekvienas atvykęs gaus žemėlapį su detalia renginio programa. Būsimos Akademijos teritorijoje vienai nakčiai po atviru dangumi bus įkurdintos įsivaizduojamos Kolonų, Didžioji koncertų ir Kino salės, veiks teatrui ir scenos menams skirtos „Black Box“ ir „White Box“ erdvės. Slėnio lankytojai laukiami „Rampoje“ ir „Pievoje“, „Žeminėje“ nuolat suksis garso instaliacija, o pagrindinis informacijos ir susitikimų taškas įsikurs „Dekanate“.

„Kūrybos slėnio“ programą 18 val. pradės šiuolaikinės muzikos koncertas „Living Room Music“, kuriame ambicingą programą pristatys kompozitoriaus ir dirigento Vykinto Baltako bei pianistės Indrės Baikštytės globojamos LMTA Šiuolaikinės muzikos programos studentai. Greta XX a. klasikos (Johno Cage‘o, Tristano Murailio, Luciano Berio kūrinių) skambės V. Baltako ir Broniaus Kutavičiaus („Du paukščiai girių ūksmėj“) opusai. 20 val. vyks antrasis LMTA šiuolaikinės muzikos programos studentų koncertas „Improvised and Otherwise“, skirtas improvizacinei muzikai. Vadovaujami Liudo Mockūno ir Arno Mikalkėno studentai atliks ir savo autorines kompozicijas bei improvizacijas.

18 val. startuos ekskursijos po būsimos Akademijos – buvusio karo muziejaus – teritoriją. Jas ves paveldo ekspertas Petras Kanevičius, o prie „Žeminės“, ilgokai funkcionavusios kaip parako sandėlis, žeminių istorijas pasakos Lietuvos šaulių sąjungos atstovai. Ekskursijos vyks kas valandą (paskutinės pradžia 22 val.). Tačiau pačioje „Žeminėje“ veiksmas tęsis iki pat 4 val. ryto, mat čia nenutrūkstamai skambės erdvinio garso instaliacija, o greta vyks keramikos žibintų instaliacija „Buveinės“ (Liublinas, Lenkija).

Teatrinis vyksmas „Kūrybos slėnyje“ prasidės 19 val. su „Savos kūrybos koncertu“, kuriame dainuos IV kurso vaidybos studentės Greta Šepliakovaitė ir Aistė Zabotkaitė. 21 val. vyks judesio ir gyvo garso spektaklis „Visas menas apie mus“ (rež. Ieva Jackevičiūtė), kuriame šoks Algirdo Latėno ir Vido Bareikio vadovaujamo vaidybos kurso studentai. 22 val. bus rodomas dokumentinis spektaklis „Charonas“ (rež. Kristina Trinkūnaitė), 23 val. – judesio spektaklis „My Dear Friend“ (aut. Giedrė Jankauskienė), 1 val. – muzikos ir šokio performansas „Counterpoint Progressions“, 2 val. – monospektaklis „Miranda“ pagal Shakespeare’o pjesę „Audra“, Stasio Krasausko ciklą „Moters gimimas“ ir Aistės Krasauskaitės prisiminimų knygą (aut. Rugilė Sabonytė ir Viktorija Kuodytė).

20–23 val. bus rengiamos kūrybinės dirbtuvės: pirmąją valandą etnomuzikologė Varsa Liutkutė-Zakarienė mokys pasigaminti skudučius, nuo 21 val. su šiuolaikinės klounados pagrindais supažindins Marija Baranauskaitė. Išankstinė registracija: menas@lmta.lt.

22 val. prasidės vienas laukiamiausių visos „Kultūros nakties“ renginių – fortepijoninės muzikos koncertas „Juodais Baltais“. Iš Lukiškių aikštės persikėlęs į Olandų gatvę renginys nekeičia formato: pirmiausia pasirodys ryškiausi jaunos kartos pianistai, o vidurnaktį į sceną žengs renginio siela – Petras Geniušas. Po savo solinės programos drauge su Jurgiu Karnavičiumi jis skambins Igorio Stravinskio „Šventąjį pavasarį“ dviem fortepijonams.

1 val. „Kūrybos slėnyje“ trinktels kitokios muzikos koncertas – vienos ryškiausių lietuviškojo „indie“ roko grupių „Garbanotas“ pasirodymas.

Kino seansai „Kūrybos slėnyje“ prasidės 23 val. trumpametražiais filmais iš LMTA aukso fondo. Tai – Armo Rudaičio ir Marijos Stonytės „Katedra, kurios nebuvo“ (2013), Linos Lužytės „Jau puiku, tik dar šiek tiek“ (2009), Jūratės Samulionytės „Nerutina“ (2007), Marato Sargsyano „Lernavan“ (2009), Marijos Kavtaradzės „Man dvim keli“ (2014). 1 val. bus rodomos LMTA studentų sukurtos geriausios reklamos, o 2 val. – geriausi muzikiniai klipai.

2 val. prasidės gyvosios elektronikos performansas „Covarnis & Robotic Folk feat. Baltos Varnos“, o nuo 3 val. ant Stalo kalno prasidės ryto ir saulės sutiktuvės su lietuvių liaudies dainomis. LMTA etnomuzikologai, studentai ir absolventai drauge su Vilniaus folkloro ansambliu „Mindrė“ bei visais norinčiais giedos sutartines ir kitas liaudies dainas sveikindami aušrą.

Renginio organizatoriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, „Kultūros naktis“. Draugai ir rėmėjai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus pilių valstybinis kultūrinis rezervatas, „Western Union“, „Darom“, Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla, Lietuvos šaulių sąjunga, MO muziejus, „Atviras ratas“. 

LMTA informacija
2019 06 10 

2019.06.10

Kvietimas į jaunųjų menininkų rezidenciją Klaipėdoje

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras organizuoja plačios imties meninių specialybių tarptautinę jaunųjų menininkų rezidenciją „Išbandyk profesiją“.

Rezidentų stovykla veiks š. m. liepos 19-rugpjūčio 2 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete. 

Menininkų rezidencija yra skiriama žymaus Lietuvos kompozitoriaus Eduardo Balsio 100-osioms gimimo metinėms pažymėti. Rezidencijos baigiamasis kolektyvinis darbas – teatralizuota E. Balsio dainų ir instrumentinių kūrinių koncerto „Aš – senas jūrininkas“ premjera Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje rugpjūčio 2 d.

Rezidencijoje dalyvauti kviečiami 18-28 metų konservatorijų, aukštųjų muzikos mokymo įstaigų studentai ir magistrantai bei absolventai.

Atlikėjus – solistus dainininkus, choro dainavimo studentus (visų tesitūrų balsai: sopranai, altai, tenorai ir bosai) ir instrumentalistus (pianistus, mušamųjų instrumentų, bosinės gitaros atlikėjus, smuikininkus, altininkus, violončelininkus, fleitininkus, obojininkus, klarnetininkus, fagotininkus) kviečiame siųsti savo CV, motyvacinį laišką, laisvos formos sutikimą dėl asmens duomenų ir atvaizdo naudojimo projekto viešinime ir video įrašus (youtube ar wimeo nuorodas), kuriuose užfiksuota jo profesinė veikla.

Norinčius prisijungti prie kūrybinės grupės kitų sričių menininkus – režisieriaus asistentus, spektaklio vadovus, scenografus, šviesų ir kostiumų dailininkus ar kitų sričių menininkus – kviečiame siųsti savo CV, motyvacinį laišką, laisvos formos sutikimą dėl asmens duomenų ir atvaizdo naudojimo projekto viešinime. 

Laiškų registracijai laukiama iki 2019 m. birželio 10 d. el. paštu rezidencija@kvmt.lt

Komisijos atrinki kandidatai bus informuoti per 10 darbo dienų. 

Rezidencijos dalyviai bus nemokamai apgyvendinti Klaipėdoje.

Išsami informacija, reikalavimai ir programa: 

Organizatorių informacija
2019 06 05

Renginiai

2019/06/28

LMTA DOKTORANTAI: MYKOLAS BAZARAS (FORTEPIJONAS)

2019 m. birželio 28 d., penktadienį, 13 val. 

LMTA Juliaus Juzeliūno erdvinio garso sferoje (Gedimino pr. 42, Vilnius)

LMTA DOKTORANTAI: MYKOLAS BAZARAS (FORTEPIJONAS)

LMTA Meno doktoranto Mykolo Bazaro (prof. Petras Geniušas, prof. habil. dr. Leonidas Melnikas) koncertas-paskaita
XIX a. muzikos standartai: galantiškos schemos improvizaciniuose preliuduose fortepijonui“

Meno doktorantūros projekto „Fortepijoninės muzikos improvizacijos principai“ kūrybinės dalies gynimas.

Įėjimas laisvas. Maloniai kviečiame!