Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Azijos populiariosios muzikos šokių projektai

← Grįžti į Kūno kultūros centro naujienas

2019 m. kovo 16 d. Mykolo Romerio universitete vyko renginys pavadinimu „Anime Weekend Winter/Spring 2019“. Šiam renginiui buvo organizuojamas ir Azijos šokių (Asian dance) konkursas, kuriame nusprendėme dalyvauti ir paruošti japonų grupės „i☆Ris“ dainos „Re:call“ koverį.

Repeticijos vyko LMTA sporto salėje: 

*Azijos popgrupės unikalios tuo, jog dažniausiai dainoms kuriamos gan sudėtinga šokių choreografija, tad konkursai yra ruošiami būtent šiai popmuzikos kategorijai.

Besiruošdamos renginiui salėje susitikdavome kiekvieną savaitgalį ir po truputį mokėmės šokio. Būtent „Re:call“ dainos choreografija reikalavo judesių tikslumo ir vikrumo. Tai buvo pirmasis mūsų projektas, tad ruoštis buvo ir sudėtinga, ir labai įdomu. Nesame nei profesionalios šokėjos, tad labai džiaugėmės pasiektu rezultatu. Renginiui suderinome aprangą, panašią į oficialią „i☆Ris“ grupės narių drabužius.  


Renginyje dalyvavo išties daug grupių, tad konkursas buvo labai įdomus. Neužėmėme prizinės vietos, tačiau šokti scenoje buvo be galo smagu. Mūsų pasirodymas publikai patiko – sulaukėme daug aplodismentų, palaikymo ir paskatinimo tęsti veiklą.

* Pasirodymo video: https://www.youtube.com/watch?v=KMV94XUn1Yg


Šiam projektui pasibaigus, nusprendėme imtis didesnio iššūkio. Sužinojome, jog gegužės 24 d. Vilniaus vasaros terasoje vyks korėjiečių popmuzikos festivalis, tad iškart pradėjome ruošti kitą projektą – grupės „ITZY“ dainos „Dalla Dalla“ choreografiją. Deja, kelios merginos negalėjo su mumis tęsti veiklos dėl intensyvios sesijos, tad likome trise. Tuomet prie mūsų prisijungė Kristupas Puodžiukas ir Milda Janušonytė.

Šį šokį paįvairinome solo intarpais, o savo grupę pavadinome „MAGIK“.

 

Šios dainos choreografija buvo žymiai sudėtingesnė, tačiau didelis noras šokti paskatino dėti vis daugiau pastangų. Daina yra gana aktyvi ir turi sudėtingų elementų, todėl esame be galo dėkingi, jog turėjome galimybę penkiese repetuoti LMTA sporto salėje. 

Konkurso atrankai turėjome nusiųsti savo pasirodymo vaizdo įrašą. Iš 30 registruotų pasirodymų buvo atrinkti 15, tarp kurių patekome ir mes, tad galėjome pasirodyti scenoje.

Galiausiai šokį paruošėme ir sudalyvavome konkurse. Pasirodymo video: https://www.youtube.com/watch?v=D8RzL7Y2Vk0

Šį kartą pastangos davė vaisių – didelei mūsų nuostabai, užėmėme 2 vietą. 

Po šio renginio pasiryžome tęsti, ką pradėjome, ir jau planuojame dar vieną šokių projektą. Šokis iš tiesų mums suteikė daug džiaugsmo, suvienijo mintis, išlaisvino iš kasdienybės ir paskatino bendradarbiauti. Buvo be galo smagu, šis projektas mus labai suartino. Nusprendėme tęsti grupės „MAGIK“ veiklą – tobulėsime ir džiaugsimės naujai atrastu hobiu.

LMTA Kūno kultūros centras
Augustina Vizbaraitė (B4 smuikas) 
2019 05 29