Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Vaizdo režisūra

Į šią studijų programą priėmimas nebevykdomas, kviečiame rinktis Kino meno bakalauro studijų programos specializaciją Vaizdo režisūra.

Programos tikslas: Vaizdo režisūros studijų programos tikslas yra parengti vaizdo režisierius, gebančius atsakyti už kūrinio ar TV bei kino projekto meninę vertę, jos sukūrimą ir įgyvendinimą, pritaikant režisūros, dramaturgijos, technikos ir garso supratimo žinias, gebančius savarankiškai vykdyti projektus Lietuvos nacionalinėse ir komercinėse televizijose, skaitmeniniuose ir kino projektuose, kino pramonėje, reklamos ir medijos srityse, teatro scenose.

Skiriamieji bruožai: Tai vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio studijų programa, skirta parengti profesionalius kino meno specifiką išmanančius vaizdo režisierius, gebančius savarankiškai arba komandoje sukurti ir realizuoti įvairaus pobūdžio kino projektus, dirbti šalies ir tarptautinėje kino rinkoje.

VALSTYBINIS KODAS:  6121PX008 (iki 2017 m. – 612W43001)

SECIALIZACIJOS: Nėra

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Menai

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Menų bakalauras (iki 2017 m . – Kino bakalauras)

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 4 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 240

AKREDITUOTA IKI: 2020-08-31

FAKULTETAS: Teatro ir kino fakultetas

PROGRAMOS KOMITETAS

STUDIJŲ PROGRAMŲ PLANASLT kalba

Bendrosios kompetencijos

  1. Gebėjimas analitiškai ir kritiškai mąstyti
  2. Gebėjimas efektyviai panaudoti teorines ir istorines žinias, atskleidžiančias meno raidos dėsningumus ir stilistinę įvairovę.
  3. Gebėjimas ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose, ją apdoroti, analizuoti, sisteminti ir originaliai interpretuoti.

Dalykinės kompetencijos

  1. Gebėjimas profesionaliai kurti skirtingų žanrų, stilių bei formų kino kūrinius.
  2. Gebėjimas naudotis naujomis technologijomis kino projektų kūrime.
  3. Gebėjimas dirbti, mokytis ir tobulėti savarankiškai, atsižvelgiant į nuolatinius pokyčius audiovizualinio meno srityje.
  4. Gebėjimas dirbti nacionalinėje ir tarptautinėje filmavimo grupėje.

Tolimesnių studijų galimybės: Pirmąją (bakalauro) pakopą baigę Vaizdo režisūros studijų programos studentai gali tęsti studijas kino krypties antrojoje pakopoje (magistrantūroje).

Profesinės veiklos galimybės: Baigę pirmosios pakopos Vaizdo režisūros studijas, asmenys gali dirbti režisieriais arba režisierių asistentais kino, televizijos ir renginių studijose, reklamos agentūrose. Taip pat gali savarankiškai reikštis kūrybinėje meninėje veikloje.