Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Atlikimo menas

Į šią studijų programą priėmimas nebevykdomas, kviečiame rinktis Muzikos atlikimo bakalauro studijų programą.

Studijų programos tikslas: Atlikimo meno studijų programa su 6 specializacijomis (chorvedybos ir vargonininkavimo, dainavimo, džiazo ir populiariosios muzikos, fortepijono, liaudies muzikos, pučiamųjų ir styginių muzikos) skirta rengti muzikos atlikėją, kompetetingą menininką, gebantį taikyti ir tobulinti profesinius įgūdžius ir žinias, sėkmingai integruotis į profesionalių atlikėjų rinką; choro, orkestro, ansamblio vadovą ir dirigentą, gebantį vadovauti kolektyvui, ruošti įvairias koncertines programas ir kurti profesionalias aranžuotes; menininką-pedagogą, turintį muzikos meno žinių sistemą, gebantį plėtoti savo ir mokinių muzikinę saviraišką, veiksmingai organizuoti muzikinį ugdymą įvairių tipų ugdymo institucijose.

VALSTYBINIS KODAS: 6121PX039 (iki 2017 m . – 612W31002)

 

 

 

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Menų bakalauras / Muzikos bakalauras (iki 2017 m.)

SPECIALIZACIJOS: Chorvedyba ir vargonininkavimas, Dainavimas, Džiazo ir populiarioji muzika, Fortepijonas, Liaudies muzika, Pučiamųjų ir styginių muzika.

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Menai

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 4 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 240

AKREDITUOTA IKI: 2021-06-30

FAKULTETAS: Klaipėdos fakultetas

PROGRAMOS KOMITETAS: Informacija ruošiama

STUDIJŲ PLANAI: Informacija ruošiama

Profesinės veiklos galimybės: Įgiję muzikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį asmenys gali dirbti solistais, orkestro ar ansamblio atlikėjais, kurti savo kolektyvus ir jiems vadovauti. Pasirinkus gretutines Pedagogikos studijas ir įgijus pedagogo kvalifikaciją, galima dirbti mokytoju meno, muzikos ar specializuotose vidurinėse mokyklose bei gimnazijose. 

Tolesnių studijų galimybės: Turi teisę stoti į antrosios studijų pakopos studijas aukštosios mokyklos nustatyta tvarka.

Grįžti atgal