Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Garso režisūra

Į šią studijų programą priėmimas nevykdomas, kviečiame rinktis Muzikos studijų bakalauro programos specializaciją Garso režisūra.

Programos tikslas: Garso režisūros studijų programos tikslas – rengti aukščiausios kvalifikacijos specialistus – garso režisierius, gebančius kokybiškai ir profesionaliai įrašyti, perrašyti, skaitmenizuoti, rekonstruoti, restauruoti, redaguoti, apdoroti, transformuoti ir dislokuoti įvairių stilių muziką, garsus bei tekstą,  įgarsinti renginius, koncertus, spektaklius, TV ir radijo laidas, filmus bei kitus audiovizualinius kūrinius, transliuoti ir tinkamai parengti įrašus transliavimui bei leidybai, kūrybiškai realizuoti kompozitoriaus, režisieriaus, dramaturgo ar atlikėjo idėjas, siūlyti savitus garsinius sprendimus, kurti interaktyvių sričių: reklamos, instaliacijos, kompiuterinių žaidimų ir programų, interneto svetainių  garsinį apipavidalinimą.

FAKULTETAS: Teatro ir kino fakultetas

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS / PROFESINĖ KVALIFIKACIJA: Menų bakalauras (iki 2017 m. Muzikos technologijų ir industrijos bakalauras)

VALSTYBINIS KODAS: 6121PX054 (iki 2017 m. 612W37002)

SPECIALIZACIJOS: Nėra

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Menai

AKREDITUOTA IKI: 2020-06-30

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 4 metai

DOKUMENTAI: Informacija ruošiama

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 240

PROGRAMOS KOMITETAS

STUDIJŲ PROGRAMŲ PLANAI : LT, EN kalbomis

Bendrosios kompetencijos

  1. Gebėjimas dirbti ir mokytis savarankiškai.
  2. Gebėjimas abstrakčiai mąstyti, analizuoti, sisteminti informaciją, spręsti problemas, kurti naujas idėjas.
  3. Gebėjimas kritiškai ir savikritiškai mąstyti.
  4. Gebėjimas tarpasmeniškai bendrauti gimtąja bei užsienio kalbomis.

Dalykinės kompetencijos

  1. Gebėjimas kokybiškai ir profesionaliai įrašyti, perrašyti, skaitmenizuoti, rekonstruoti, restauruoti, redaguoti, apdoroti, transformuoti ir dislokuoti įvairių stilių muziką, garsus bei tekstą. Taip pat tinkamai parengti įrašus transliavimui ir leidybai bei juos transliuoti.
  2. Gebėjimas kokybiškai ir profesionaliai įgarsinti renginius, koncertus, spektaklius, TV ir radijo laidas, filmus bei kitus audiovizualinius kūrinius.
  3. Gebėjimas kokybiškai ir profesionaliai kurti interaktyvių sričių: reklamos, instaliacijos, kompiuterinių žaidimų ir programų, interneto svetainių  garsinį apipavidalinimą.
  4. Gebėjimas analizuoti įvairius muzikinius, triukšminius, kalbinius bei audiovizualinius įrašus, vertinti jų kokybę.
  5. Gebėjimas išmanyti įvairias garso režisūros specialybės sritis.

Tolimesnių studijų galimybės: Pirmosios pakopos studijų programos Garso režisūra absolventai gali tęsti studijas muzikos krypties antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programose. Magistrantai tobulina bakalauro studijose įgytas garso režisieriaus kompetencijas, gilina įvairių garso režisūros sričių žinias ir įgūdžius, derina meno praktikos studijas su meno tyrimais.

Profesinės veiklos galimybės: Muzikos technologijų ir industrijos bakalauro laipsnį įgiję asmenys gali sėkmingai dirbti radijuje ir televizijoje, kino ir televizijos projektuose, filmų gamybos, muzikos ir garso įrašų studijose, renginių, spektaklių ir koncertų garsinimo firmose, prodiusavimo bei reklamos gamybos kompanijose, instaliacijų, kompiuterinių žaidimų, interaktyvių media projektų srityse bei individualios kūrybinės veiklos baruose.