Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Meno vadyba

Į šią studijų programą priėmimas nebevykdomas. Kviečiame rinktis Muzikos studijų bakalauro programos specializaciją Muzikos industrijos ir prodiusavimas.

Tikslas: Parengti profesionalius ir visuomeniškai aktyvius kino, teatro ir muzikos vadybininkus, tenkinančius šalies meninius ir kultūrinius poreikius, puoselėjančius kultūros tradicijų tęstinumą, skatinančius atsinaujinimą ir kūrybiškumą.

Bakalauro studijų programos pagrindą sudaro praktinių meninių įgūdžių lavinimas, kino, teatro ir muzikos vadybos įgūdžių kaupimas. Integruotai dėstomi vadybos teorijos ir praktikos dalykai skatina skirtingai analizuoti ir vertinti meno reiškinius ir procesus, kritiškai mąstyti ir dirbti savarankiškai bei kolektyviai. Šiomis audiovizualinio meno studijomis ugdoma erudicija, komunikaciniai, vadybiniai, strateginiai ir kiti bendrieji gebėjimai.

VALSTYBINIS KODAS: 6121LX065

SECIALIZACIJOS: Atlikėjų meno vadyba, Kino vadyba

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Verslo ir viešoji vadyba

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Verslo vadybos bakalauras

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 4 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 240

AKREDITUOTA IKI: 2020-06-30

FAKULTETAS: Teatro ir kino fakultetas

PROGRAMOS KOMITETAS

STUDIJŲ PROGRAMŲ PLANAS: LT, EN kalbomis

Tolesnių studijų galimybės: Šios studijų programos bakalaurai gali tęsti studijas vadybos krypties magistrantūros programose. Magistrantai tobulina bakalauro studijose įgytas kino, teatro ir muzikos vadybos kompetencijas, derindami meno praktikos studijas su meno tyrimais ir kuruojamais projektais.

Profesinės veiklos galimybės: Pirmosios pakopos studijų programos Meno vadyba absolventai gali dirbti kultūros ir švietimo įstaigose, įvairiuose meno kolektyvuose, nepriklausomuose kino, teatro ar muzikos projektuose, audiovizualinių menų sektoriuje, taip pat gali savarankiškai reikštis kūrybinėje, meninėje profesinėje veikloje.

Grįžti atgal