Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Informacijos ištekliai

Biblioteka > Informacijos ištekliai >


Tai paieškos sistema, kurioje galėsite susipažinti su bibliotekos fondu, pamatyti leidinių išdavimo istoriją, valdyti leidinių išdavimo laiką, užsisakyti norimą leidinį. Kaip naudotis el. katalogu ČIA >>

 


Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinė sistema (eLABa) – tai nacionalinė Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka, kurioje kaupiami ir viešai prieigai teikiami mokslo ir studijų dokumentai ir / arba jų metaduomenys.


Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinė sistema (eLABa) – tai nacionalinė Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka, kurioje kaupiami ir viešai prieigai teikiami mokslo ir meno tyrimų publikacijos / arba jų metaduomenys.


Prieiga prie duomenų bazių:
Jungiantis iš LMTA kompiuterių tinklo LMTA bendruomenės nariams prisijungimo slaptažodis nereikalingas.
Norint duomenų bazėmis naudotis iš kitų kompiuterių (namuose ir kt.), reikia prisijungti per nuotolinę prieigą EZPROXY.
LMTA bendruomenės nariai prisijungia vieningu vartotojo vardu ir slaptažodžiu:
VARDAS: Jūsų LMTA el. paštas (vardas.pavarde@stud.lmta.lt)
SLAPTAŽODIS: Jūsų LMTA el. pašto slaptažodis. (Stud_xxxx ( x- 4 paskutiniai asmens kodo skaičiai)

 

Duomenys iš prenumeruojamų duomenų bazių gali būti išsaugojami nedideliais kiekiais (1 straipsnis iš 1 žurnalo arba ~20% elektroninės knygos vieno prisijungimo metu). Duomenų bazių duomenys gali būti perkeliami į kompiuterį, spausdinami ir pan. Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, kėlimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas.
Daugiau, kaip naudotis duomenų bazėmis rasite ČIA>>

 

PRENUMERUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS:

 

 MEDICI.TV – duomenų bazę sudaro koncertai, operų ir baletų įrašai, dokumentiniai filmai, menininkų portretai ir edukacinės programos.

   

 EBSCOHOST – viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Jį sudaro humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kt. mokslo sričių žurnalai. 

   

 TAYLOR & FRANCIS – duomenų bazėje pateikiami įvairių mokslo sričių visateksčiai moksliniai žurnalai. Joje sukaupta daugiau kaip 1320 žurnalų socialinių, humanitarinių, technologijų, biomedicinos ir fizinių mokslų temomis.

 

 JSTOR. Arts & Sciences III – mokslinės informacijos platforma, skirta universitetams. Suteikiama prieiga naudotis daugiau nei 2000 archyvinių ir šiuolaikinių akademinių žurnalų, knygų.

  NAXOS MUSIC LIBRARY – virtuali muzikos įrašų biblioteka, suteikianti prieigą prie daugiau nei 650 įrašų kompanijų išleistų klasikos, džiazo, world ir kitų stilių muzikos įrašų. Duomenų bazėje sukaupta daugiau nei 2 mln. garso takelių, informacija apie kūrinius, kompozitorius, virš 700 operų aprašymų ir libretų ir kt. 

  GROVE MUSIC ONLINE – pagrindinis ir nepralenkiamą įtaką turintis paieškos šaltinis muzikos tyrimams, išsamus ir nuolat atnaujinamas enciklopedinių ir visateksčių straipsnių rinkinys.

 

 EMERALD – verslo, vadybos, rinkodaros, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė.

TESTUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS:

 

Academic Search Ultimate – Tematika: muzika, kultūra, psichologija, filosofija, religija ir kt. Testavimas iki š.m. gruodžio 31 d.

 

Business Source Ultimate – Tematika: ekonomika, finansai, marketingas, vadyba ir kt. Testavimas iki š.m. gruodžio 31 d.

 

ATVIROJI PRIEIGA

 

Atviroji prieiga (angl. Open Access) – nevaržoma ir nemokama prieiga prie mokslinių tyrimų produkcijos (mokslinių straipsnių, tyrimų duomenų, konferencijų pranešimų ir kitos publikuotos bei nepublikuotos medžiagos). Atvirosios prieigos vystymasis suteikia galimybę skleisti tyrimų rezultatus, užtikrinant jų matomumą pasaulyje bei suteikti akademinės bendruomenės nariams geresnę prieigą prie pasaulio mokslinių išteklių. Mokslinių publikacijų atviroji prieiga yra užtikrinama per atvirosios prieigos žurnalus, archyvus bei talpyklas.

 

Atviros prieigos elektroninių tezių ir disertacijų (ETD) duomenų bazės:
DART Europe
Open Access Theses and Dissertations

WorldCat (rinktis Advanced search – Contet : Thesis/dissertation)
EThOS
Doctoral Dissertations in Musicology

Informacija pildoma…


Tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bibliotekos ištekliuose, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje eLABa, prenumeruojamose duomenų bazėse, atviros prieigos talpyklose ir archyvuose, kitose duomenų bazėse ir elektroniniuose ištekliuose.