Dėstytojai

Vesta Grabštaitė katedros vedėja, docentė
Vytautas Anužis profesorius
Aidas Giniotis profesorius
Nelė Klimienė profesorė
Joseph Lacrosse profesorius
Alfonsas Vainoras profesorius, habil. dr.
Gintaras Varnas profesorius
Edita Bagdonaitė-Venislovienė docentė
Arvydas Dapšys docentas
Zita Dulinskienė docentė
Eglė Gabrėnaitė docentė
Gytis Ivanauskas docentas
Marius Jacovskis docentas
Arnoldas Jalianiauskas docentas
Agnius Jankevičius docentas
Antanas Jasenka docentas
Agnė Jurgaitytė-Avižienė docentė, dr.
Oskaras Koršunovas docentas
Irena Kruopienė docentė, dr.
Algirdas Latėnas docentas
Loreta Mačianskaitė docentė, dr.
Darius Meškauskas docentas
Sigitas Parulskis docentas
Yana Ross docentė
Arūnas Sakalauskas docentas
Vidas Bareikis lektorius
Žilvinas Beniušis lektorius
Alma Braškytė lektorė
Brigita Bublytė lektorė
Inga Cholmogorova lektorė
Tomas Dapšauskas lektorius
Indrė Dirgėlaitė lektorė
Erika Gaidauskaitė lektorė
Šarūnas Gedvilas lektorius
Elzė Gudavičiūtė lektorė, dr.
Juozas Javaitis lektorius
Giedė Kilčiauskienė lektorė
Levas Kleinas lektorius
Ervinas Koršunovas lektorius
Silva Krivickienė lektorė
Viktorija Kuodytė lektorė
Olga Lapina lektorė, dr.
Gintaras Liutkevičius lektorius
Julijus Lozoraitis lektorius
Jolanta Rimkutė lektorė
Nijolė Sinkevičiūtė-Kriūnienė lektorė
Dovilė Statkevičienė lektorė
Arnolda Strigūnaitė lektorė
Ieva Stundžytė lektorė
Judita Urnikytė lektorė
Girmantė Vaitkutė lektorė
Monika Valkūnaitė lektorė
Loreta Vaskova lektorė
Aldona Vilutytė lektorė
Jūratė Vilūnaitė lektorė
Rūta Vosyliūtė lektorė, dr.
Liang Wenming lektorius
Airida Gintautaitė asistentė
Rita Juodelienė asistentė
Vilen Arutiunian studentų praktinio mokymo specialistas
Marija Baranauskaitė studentų praktinio mokymo specialistė
Rosita Čivilytė studentų praktinio mokymo specialistė
Airida Gudaitė-Žakevičienė studentų praktinio mokymo specialistė
Nadežda Gultiajeva studentų praktinio mokymo specialistė
Sigita Ivaškaitė studentų praktinio mokymo specialistė
Marius Janušonis studentų praktinio mokymo specialistas
Rimas Levendrauskas Studentų praktinio mokymo specialistas
Laurynas Paukštys studentų praktinio mokymo specialistas
Dainius Žebrauskas studentų praktinio mokymo specialistas
Laurynas Žakevičius Studentų praktinio mokymo specialistas
Vaida Balčiūnienė vyr. koncertmeisterė
Diana Encienė vyr. koncertmeisteris