Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Atlikimo menas

Į šią studijų programą priėmimas nevykdomas, kviečiame rinktis Muzikos atlikimo magistrantūros studijų programą.

Studijų programos tikslas: Rengti aukštos kvalifikacijos muzikos specialistą, pasižymintį teorine ir praktine atlikėjo ir vadovo kompetencija, gebantį dirbti mokslinį-tiriamąjį darbą atlikimo meno srityje, turintį kultūrinę ir dalykinę kompetenciją įprasminti savo patirtį šiuolaikinėje sociokultūrinėje erdvėje, pasiruošusį lanksčiai prisitaikyti prie darbo sąlygų įvairiose institucijose, gebantį kūrybiškai taikyti ir nuolat gilinti įgytas žinias.

VALSTYBINIS KODAS: 6211PX030

SUTEIKIAMAS KVALIFIKACINIS LAIPSNIS: Menų magistras

SPECIALIZACIJOS/JŲ GRUPĖS: Choro dirigavimas, dainavimas, džiazo ir populiarioji muzika, liaudies muzika, pučiamųjų ir styginių muzika. 

STUDIJŲ KRYPČIŲ GRUPĖ: Menai

AKREDITUOTA IKI: 2020-08-31

STUDIJŲ TRUKMĖ: Nuolatinės studijos, 2 metai

PROGRAMOS APIMTIS KREDITAIS: 120

FAKULTETAS: Klaipėdos fakultetas

Studijų rezultatai: 
Atlikimo meno studijų programa skirta rengti muzikos atlikėją, gebantį taikyti ir tobulinti profesinius įgūdžius ir žinias, sėkmingai integruotis į profesionalių atlikėjų rinką. Absolventas turi pasirinktos specializacijos atlikimo meno, metodikos ir pedagogikos žinių ir gebėjimų išreikšti save nacionalinės ir pasaulietinės muzikinės kultūros stilių įvairovėje. 

Profesinės veiklos galimybės: 
Įgiję muzikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį asmenys gali dirbti solistais, orkestro ar ansamblio atlikėjais, kurti savo kolektyvus ir jiems vadovauti. Pasirinkus gretutines Pedagogikos studijas ir įgijus pedagogo kvalifikaciją, galima dirbti mokytoju meno, muzikos ar specializuotose vidurinėse mokyklose bei gimnazijose. 

Tolesnių studijų galimybės: 
Turi teisę stoti į antrosios studijų pakopos studijas aukštosios mokyklos nustatyta tvarka.

Grįžti atgal