Naujienos / Kūno kultūros centras

Mieli pirmakursiai, vyresniųjų kursų studentai, LMTA darbuotojai,

maloniai kviečiame sveikantintis LMTA sporto salėje (Vasario 16-osios / Pamėnkalnio g. 15). Čia jūs rasite įvairius treniruoklius, stalo teniso, badmintono priemones, štangą, švediškas sieneles, lygiagrečius–skersinius, medicininius kamuolius, kilimėlius ir kitą sportinę įrangą.

Užsiėmimus suderinsime Jums patogiu laiku darbo dienomis nuo 8.30 val. ryto arba po pietų nuo 17 val.

Rašykite arba skambinkite nurodydami vardą, pavardę, specialybę ir telefono numerį šiais kontaktais: terese.bitiene@lmta.lt, mob. +370 686 55 263, Teresei Bitienei.

Jeigu Jūs mokykloje sportavote (gynėte mokyklos ar Lietuvos garbę), prašome aktyviai tobulintis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o aukštesnio meistriškumo sportininkams bus sudarytos sąlygos nemokamai tobulintis pas miesto trenerius – specialistus.

Lauksime Jūsų                                       


Gegužės 22 d. pasibaigė atviras LMTA Stalo teniso čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Kaip ir pernai, susirinko nemažas būrys stalo teniso mėgėjų, kurie ištisus metus treniravosi ir stojo į kovą dėl čempiono taurės, medalių ir diplomų. 

Tar moterų čempione tapo Muzikos teorijos katedros dėstytoja Virginija  Apanavičienė, kuri puikiai kovojo ir su vyrais.

Dėl čempiono vardo atkakli finalinė kova vyko tarp doc. Juliaus Černiaus ir klarneto specialybės magistranto Igno Daniulio. Kovą laimėjo Ignas. Dėl III vietos kovėsi Orestas Vagusevičius (fortepijonas, B2), Julius Paukštė (fortepijonas, B2) ir Giuseppe Gil Cano (fortepijonas, M2). Stipresnis buvo Orestas, Julius užėmė IV, o Giuseppe – V vietą. Į šešetuką pateko ir II kurso magistrantas klarnetistas Vytautas Žemaitis.

Čempionai buvo apdovanoti sportinėmis taurėmis, medaliais bei atitinkamo laipsnio diplomais, o dalyviai, patekę į šešetą – Padėkos raštais.

Sveikiname visus čempionato dalyvius, nugalėtojus ir prizininkus! Linkime sėkmingos sesijos bei saulėtos ir laimingos vasaros.

Iki naujų susitikimų. Sėkmės!

Kūno kultūros centro vedėja Teresė BitienėGegužės 23 d. Pasaulinę orientavimosi sporto dieną kviečiame praleisti su sportiniu žemėlapiu, orientuojantis Vilniaus universiteto teritorijoje ir šalia esančiame Antakalnio parke!

Bus proga:
– Susipažinti su orientavimosi sportu.
– Įveikti šalia esančiame Antakalnio parke 2-3 km orientavimosi sporto trasą su 15 kontrolinių punktų.
– Išbandyti savo orientavimosi įgūdžius ir dėmesio koncentraciją orientavimosi labirinte.
– Sužinoti, kas yra radioorientavimasis (ARDF), imtuvų demonstravimas, esant veikiančioms „lapėms“ (2 m ir 80 m), šalia esančių „lapių“ (nuolat veikiančių 2 m ir 80 m švyturių) pelengavimo su imtuvais išbandymas. Atvykti išmėginti šią sporto šaką kviečia VU Rektorius, pats aktyviai ieškantis ir randantis „lapes“!

Mokestis: dalyvavimas renginyje nemokamas
Organizatoriai: VU Sveikatos ir sporto centras, OS „Ąžuolas“

Nemoki orientuotis – nenusimink, nemokama pamokėlė varžybų vietoje!
Ateik – susipažink – dalyvauk – įveik!


Kvietimas į Šokio dienos šventę

Gerbiamieji studentai, kolegos, bendruomenės nariai.

Tarptautinė šokio diena švenčiama nuo 1982 metų, UNESCO sprendimu. Šią dieną daugelio pasaulio šalių žmonės ir organizacijos pabrėžia ir puoselėja šokio profesionalų ir mėgėjų bendruomeniškumą. 2018 m. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetis, tad šią Tarptautinę šokio dieną skiriame šiai gražiai datai paminėti.

Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ balandžio 26 – 30 d. kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos savo narius, dirbančius įvairiuose Lietuvos miestuose bendradarbiauti ir sukurti šventę sau bei kitiems

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kūno kultūros centras ir Studentų atstovybė šią Šokio dieną paminėti, pasimankštinti, linksmai pašokti Zumbos ritmu kviečia balandžio 25 d. 17 val. 10 min. į Operos studiją (centrinių rūmų I aukšte).  Nuobodu nebus!

 Lauksime Jūsų!

P.S. Apranga laisva, patogi, nevaržanti judesių.

Teresė Bitienė
Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Kūno kultūros centro vedėja


2018 m. kovo 20–gegužės 4 d. Vilniuje vyksta Vilniaus universitetinių aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų krepšinio lygos turnyras, kuriame dalyvauja ir LMTA vyrų krepšinio komanda.

Kviečiame palaikyti mūsų žaidėjus. Visą informaciją rasite ČIA

——————————————————-

Balandžio 11 d. VGTU vyks aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų Stalo teniso turnyras. Kviečiame registruotis el. paštu: martyna.jaskeleviciene@vgtu.lt iki balandžio 10 d. 16.00 val.

Detalesnė informacija: