Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Apie

Garso-vaizdo ir informacinių technologijų centras

Vedėjas: 
Virginijus Baublinskas
El. p.: virginijus.baublinskas@lmta.lt
Tel.: (8 5) 261 00 28
Adresas: Gedimino pr. 42, LT-01110 Vilnius, 204 kabinetas

Garso-vaizdo ir informacinių technologijų centras (GVITC) yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos struktūrinis padalinys. GVITC įkurtas 1999 m. akademijos Garso įrašų laboratorijos (Fonotekos) bazėje ir perėmė jos funkcijas.

Centre yra specializuota fonoteka ir audioteka, garso įrašų studija. Kiekvienas LMTA bendruomenės narys turi teisę nemokamai naudotis Centro garso bei vaizdo aparatūra, kompiuteriais, įrašų fondais, katalogais, duomenų bazėmis ir gauti apie juos išsamią informaciją. Centro fondais taip pat gali naudotis LMTA svečiai.

Centro aparatūros, kompiuterių, fondų naudojimo bei lankytojų aptarnavimo tvarką nustato Naudojimosi Centro paslaugomis taisyklės. Centro lankytojams sudarytos sąlygos, naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, susipažinti su turtinga įvairių amžių bei stilių muzikos įrašų kolekcija, naujausiais muzikos įrašais, duomenų bazėmis.

Informacija apie naujus fondų įrašus talpinama elektroniniame kataloge.