Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

– Kūno kultūros centro naujienos

Lietuvos studentų sporto asociacijos skelbimas:
Laba diena visiems! Tikimės jog esate sveiki, energingi ir saugūs. Kadangi šalyje paskelbtas karantinas, greičiausiai reikėtų stabdyti arba perkelti numatytus studentų čempionatus (kulkinis šaudymas, šachmatai, uždarų patalpų irklavimas) į kitus metus. Studentų sporto festivalis bei Geriausiųjų pagerbimas tikrai yra nukeliamas į kitus metus. 
2020 11 11  

SVEIKINAME Kūno kultūros centro vedėją Teresę Bitienę jubiliejaus proga! Siūlome paskaityti interviu su p. Terese, publikuotame portale Sportas.info.

2020 11 10


Mieli pirmakursiai ir vyresniųjų kursų studentai!  

Maloniai kviečiame sveikatintis LMTA sporto salėje, kuri yra LMTA VI rūmuose (Pamėnkalnio g. 15, Vilnius). 

Čia jūs rasite įvairius treniruoklius, dviračius, visas stalo teniso ir badmintono priemones, štangą , svarmenis, švediškas sieneles, lygiagrečius skersinius, medicininius kamuolius, kilimėlius ir kitą sporto įrangą.

Užsiėmimus suderinsime jums patogiu laiku, darbo dienomis. Rašykite arba skambinkite nurodydami vardą, pavardę, specialybę ir telefono numerį nurodytais kontaktais: 

P. S. Jeigu Jūs mokykloje sportavote, gynėte mokyklos ar Lietuvos garbę, prašome registruotis. Jums sudarysime sąlygas nemokamai tobulintis pas miesto trenerius – specialistus.

Lauksime Jūsų!                                     

Kūno kultūros centras 

2020 09 07


Mieli studentai, labai gaila, bet koronavirusas palietė mus visus – ir pagyvenusius, ir jaunus, ir vaikus. Tokia realybė ir turime ją ištverti. Būkime susitelkę, atsakingi, išbūkime karantino metu namuose, nors tai labai sunku, ypač Jums – jaunimui.

Žinau, kad Jūs visi studijuojate nuotoliniu būdu, tobulinatės savarankiškai. Tačiau, manau, kad atrasite valandėlę pasimankštinti, pajudėti.

Daugeliui (kurie lankėtės sporto salėje) daviau pratimų kompleksus, kuriuos galite naudoti, pagal juos galite sportuoti namuose (ant kilimėlio arba ant kilimo). Paįvairinimui, kad būtų įdomiau ir lengviau, kviečiu sportuoti pagal internete pateiktus įrašus su treneriais:

  1. Sportuojame namuose: „Body tone“ treniruotė su trenere Agne Buta
  2. Karantino metu sportuojame namuose su Indre Burlinskaite: treniruotė pilvo presui
  3. Karantino metu vaikai sportuoja su internetiniu treneriu Joe Wicksu.

Linkiu Jums geros nuotaikos ir… smagaus judėjimo. Bus lengviau.

Pagarbiai,

Teresė Bitienė

Kūno kultūros centro vedėja

2020 03 31


Gruodžio 12 d. Kauno rotušėje buvo pagerbti geriausieji 2019 metų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai sportininkai. Šios šventės metu buvo apdovanotos geriausia Lietuvos muzikos ir teatro akademijos sportininkė – studentė stygininkė, pirmo kurso magistrantė Augustina Vizbaraitė bei Kūno kultūros centro vedėja Teresė Bitienė.

Sveikiname Augustiną!

2019 12 19


Rugsėjo 23-26 d. Vilniaus aukštosiose mokyklose vyks BeActive Europos sporto savaitė.

Kaip ir kasmet, Facebook erdvėje sukurtas bendras renginys bei keturi atskiri renginiai kiekvienai dienai nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, kur galima rasti detalų dienos renginių sąrašą.

Bendras BeActive Vilniaus aukštosiose mokyklose Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/380194609364569/

Atskirai dienomis: 
Rugsėjo 23 d. DIENA PULSE: https://bit.ly/2P7K41q
Rugsėjo 24 d. DIENA KARIUOMENĖJE: https://bit.ly/2KJ9NJk
Rugsėjo 25 d. DIENA SAU: https://bit.ly/2NzHi2T
Rugsėjo 26 d. NAKTIS SPORTIŠKAI: https://bit.ly/2PqFawX

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti sportiniuose renginiuose. Maloniai lauksime visų! 

2019 08 26


Azijos populiariosios muzikos šokių projektai

2019 m. kovo 16 d. Mykolo Romerio universitete vyko renginys pavadinimu „Anime Weekend Winter/Spring 2019“. Šiam renginiui buvo organizuojamas ir Azijos šokių (Asian dance) konkursas, kuriame nusprendė dalyvauti LMTA studenčių grupė, paruošusi japonų grupės „i☆Ris“ dainos „Re:call“ koverį. PLAČIAU


Balandžio 1 d. prasideda 2019 m. Vilniaus aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų krepšinio varžybų I turas. 

Maloniai kviečiame palaikyti mūsų šaunią komandą. Lauksime sirgalių!

TVARKARAŠTIS

Kovo 28 d., ketvirtadienis, VDA sporto salė (Malūnų g. 5, Vilnius)  
18 val. VDU ŠA – LKA 
19 val. VDA – MRU 

Balandžio 3 d., trečiadienis, MRU mažoji sporto salė (Ateities g. 20, Vilnius) 
17 val. VDU ŠA – LMTA 
18.30 val. MRU – LKA 

Balandžio 9 d., antradienis, VDA sporto salė (Malūnų g. 5, Vilnius) 
18.30 val. MRU – LMTA 
20.00 val. VDA – LKA 

Balandžio 15 d., pirmadienis, LKA sporto salė (Šilo g. 5a, Vilnius) 
18.30 val. VDA – VDU ŠA 
19.45 val. LKA – LMTA         

Balandžio 23 d., antradienis, VDA sporto salė (Malūnų g. 5, Vilnius) 
18.30 val. VDA – LMTA   

Balandžio 25 d., ketvirtadienis, VDU ŠA sporto salė (Studentų g. 39, Vilnius) 
18.30 val. VDU ŠA – MRU  

2019 04 01


Mieli pirmakursiai, vyresniųjų kursų studentai, LMTA darbuotojai,

maloniai kviečiame sveikantintis LMTA sporto salėje (Vasario 16-osios / Pamėnkalnio g. 15). Čia jūs rasite įvairius treniruoklius, stalo teniso, badmintono priemones, štangą, švediškas sieneles, lygiagrečius–skersinius, medicininius kamuolius, kilimėlius ir kitą sportinę įrangą.

Užsiėmimus suderinsime Jums patogiu laiku darbo dienomis nuo 8.30 val. ryto arba po pietų nuo 17 val.

Rašykite arba skambinkite nurodydami vardą, pavardę, specialybę ir telefono numerį šiais kontaktais: terese.bitiene@lmta.lt, mob. +370 686 55 263, Teresei Bitienei.

Jeigu Jūs mokykloje sportavote (gynėte mokyklos ar Lietuvos garbę), prašome aktyviai tobulintis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o aukštesnio meistriškumo sportininkams bus sudarytos sąlygos nemokamai tobulintis pas miesto trenerius – specialistus.

Lauksime Jūsų                                       


Gegužės 22 d. pasibaigė atviras LMTA Stalo teniso čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Kaip ir pernai, susirinko nemažas būrys stalo teniso mėgėjų, kurie ištisus metus treniravosi ir stojo į kovą dėl čempiono taurės, medalių ir diplomų. 

Tar moterų čempione tapo Muzikos teorijos katedros dėstytoja Virginija  Apanavičienė, kuri puikiai kovojo ir su vyrais.

Dėl čempiono vardo atkakli finalinė kova vyko tarp doc. Juliaus Černiaus ir klarneto specialybės magistranto Igno Daniulio. Kovą laimėjo Ignas. Dėl III vietos kovėsi Orestas Vagusevičius (fortepijonas, B2), Julius Paukštė (fortepijonas, B2) ir Giuseppe Gil Cano (fortepijonas, M2). Stipresnis buvo Orestas, Julius užėmė IV, o Giuseppe – V vietą. Į šešetuką pateko ir II kurso magistrantas klarnetistas Vytautas Žemaitis.

Čempionai buvo apdovanoti sportinėmis taurėmis, medaliais bei atitinkamo laipsnio diplomais, o dalyviai, patekę į šešetą – Padėkos raštais.

Sveikiname visus čempionato dalyvius, nugalėtojus ir prizininkus! Linkime sėkmingos sesijos bei saulėtos ir laimingos vasaros.

Iki naujų susitikimų. Sėkmės!

Kūno kultūros centro vedėja Teresė BitienėGegužės 23 d. Pasaulinę orientavimosi sporto dieną kviečiame praleisti su sportiniu žemėlapiu, orientuojantis Vilniaus universiteto teritorijoje ir šalia esančiame Antakalnio parke!

Bus proga:
– Susipažinti su orientavimosi sportu.
– Įveikti šalia esančiame Antakalnio parke 2-3 km orientavimosi sporto trasą su 15 kontrolinių punktų.
– Išbandyti savo orientavimosi įgūdžius ir dėmesio koncentraciją orientavimosi labirinte.
– Sužinoti, kas yra radioorientavimasis (ARDF), imtuvų demonstravimas, esant veikiančioms „lapėms“ (2 m ir 80 m), šalia esančių „lapių“ (nuolat veikiančių 2 m ir 80 m švyturių) pelengavimo su imtuvais išbandymas. Atvykti išmėginti šią sporto šaką kviečia VU Rektorius, pats aktyviai ieškantis ir randantis „lapes“!

Mokestis: dalyvavimas renginyje nemokamas
Organizatoriai: VU Sveikatos ir sporto centras, OS „Ąžuolas“

Nemoki orientuotis – nenusimink, nemokama pamokėlė varžybų vietoje!
Ateik – susipažink – dalyvauk – įveik!


Kvietimas į Šokio dienos šventę

Gerbiamieji studentai, kolegos, bendruomenės nariai.

Tarptautinė šokio diena švenčiama nuo 1982 metų, UNESCO sprendimu. Šią dieną daugelio pasaulio šalių žmonės ir organizacijos pabrėžia ir puoselėja šokio profesionalų ir mėgėjų bendruomeniškumą. 2018 m. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetis, tad šią Tarptautinę šokio dieną skiriame šiai gražiai datai paminėti.

Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“ balandžio 26 – 30 d. kviečia prisijungti prie šios iniciatyvos savo narius, dirbančius įvairiuose Lietuvos miestuose bendradarbiauti ir sukurti šventę sau bei kitiems

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kūno kultūros centras ir Studentų atstovybė šią Šokio dieną paminėti, pasimankštinti, linksmai pašokti Zumbos ritmu kviečia balandžio 25 d. 17 val. 10 min. į Operos studiją (centrinių rūmų I aukšte).  Nuobodu nebus!

 Lauksime Jūsų!

P.S. Apranga laisva, patogi, nevaržanti judesių.

Teresė Bitienė
Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Kūno kultūros centro vedėja


2018 m. kovo 20–gegužės 4 d. Vilniuje vyksta Vilniaus universitetinių aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų krepšinio lygos turnyras, kuriame dalyvauja ir LMTA vyrų krepšinio komanda.

Kviečiame palaikyti mūsų žaidėjus. Visą informaciją rasite ČIA

——————————————————-

Balandžio 11 d. VGTU vyks aukštųjų mokyklų dėstytojų ir darbuotojų Stalo teniso turnyras. Kviečiame registruotis el. paštu: martyna.jaskeleviciene@vgtu.lt iki balandžio 10 d. 16.00 val.

Detalesnė informacija: