Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Džiazo ir populiarioji muzika

Muzikos atlikimas, džiazo ir populiarioji muzika (Klaipėdoje)

Muzikos atlikimo bakalauro studijų programos specializacija džiazo ir populiarioji muzika skirta rengti profesionalius atlikėjus  –  instrumentalistus / vokalistus, gebančius parengti ir viešai atlikti įvairių stilių ir žanrų kūrinius solo, įvairios sudėties ansambliuose, išmanančius džiazo ir populiariosios muzikos repertuarą istoriniu ir teoriniu požiūriais, gebančius savarankiškai dirbti ir tobulėti, bendrauti ir bendradarbiauti, plėtoti koncertinę veiklą. Studentai gali rinktis gretutinės krypties Pedagogikos studijas.

Baigę studijas gali dirbti solistais, orkestro ar ansamblio atlikėjais, kurti savo grupes. Pasirinkus gretutines Pedagogikos studijas ir įgijus pedagogo kvalifikaciją, gali dirbti mokytojais meno, muzikos ar specializuotose vidurinėse mokyklose bei gimnazijose. Turi teisę stoti į magistrantūros studijas aukštosios mokyklos nustatyta tvarka.

  

 

Stojamasis egzaminas susideda iš dviejų dalių: grojimo pasirinktu instrumentu (vokalistams – dainavimo) ir motyvacinio pokalbio pasirinktos studijų programos klausimais.

Stojamųjų egzaminų reikalavimai