Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Chorvedyba ir vargonininkavimas

Muzikos atlikimas, chorvedyba ir vargonininkavimas (Klaipėdoje)

Muzikos atlikimo bakalauro studijų programos specializacija chorvedyba ir vargonininkavimas skirta rengti profesionalius atlikėjus, gebančius parengti ir viešai atlikti įvairių stilių ir žanrų kūrinius, išmanančius choro dirigavimo ir vargonų repertuarą istoriniu ir teoriniu požiūriais, darbo su choru metodiką, žinančius liturgiką, gebančius savarankiškai dirbti ir tobulėti, bendrauti ir bendradarbiauti, plėtoti koncertinę veiklą. Instrumento alternatyvų dalykas suteikia  galimybę rinktis karilioną. Studentai gali rinktis ir gretutinės krypties Pedagogikos studijas.

Baigę studijas gali dirbti chorų, kitų vokalinių kolektyvų vadovais (chormeisteriais) įvairiose kultūros, švietimo  įstaigose, vargonininkauti bažnyčiose. Pasirinkus gretutines Pedagogikos studijas ir įgijus pedagogo kvalifikaciją, gali dirbti mokytojais meno, muzikos ar specializuotose vidurinėse mokyklose bei gimnazijose. Turi teisę stoti į magistrantūros studijas aukštosios mokyklos nustatyta tvarka.

  

 

Stojamasis egzaminas susideda iš dviejų dalių: dirigavimo ir motyvacinio pokalbio pasirinktos studijų programos klausimais.

Stojamųjų egzaminų reikalavimai