Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Teatro ir renginių režisūra

Mėgstančius teatrą ir renginių organizavimą kviečiame studijuoti Teatro meno studijų programos teatro ir renginių režisūros specializacijoje Klaipėdoje. 

Teatro ir renginių režisūra – tai atnaujinta, vienintelė Lietuvoje ir Europoje LMTA KF vykdoma Teatro meno studijų programos specializacija, rengianti plataus profilio teatro meno specialistus, gebančius režisuoti spektaklius ir įvairaus pobūdžio renginius.

Įgiję menų bakalauro laipsnį, absolventai gali dirbti kultūros įstaigose teatro ir renginių režisieriais, inicijuoti ir vykdyti teatrinę projektinę veiklą, naujų teatro kolektyvų kūrimą.

Pasirinkę gretutines pedagogikos studijas ir įgiję pedagogo kvalifikacinį laipsnį, absolventai gali dirbti teatro mokytojais, popamokinės veiklos organizatoriais švietimo įstaigose.

Stojamųjų egzaminų metu vertinama stojančiojo meninio skaitymo paveikumas, sceninė įtaiga, organizaciniai gebėjimai; vyksta motyvacinis pokalbis.

    

Stojamųjų egzaminų reikalavimai