Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Vaizdo / garso įrašų pateikimas stojamajam egzaminui

Jeigu jau užsiregistravote Bendrojo priėmimo sistemoje (LAMA BPIS APP) stojamųjų egzaminų, vykdomų nuotoliniu būdu ar egzaminų, kuriuose nurodyta atsiųsti iki stojamojo egzamino užduotis (vaizdo ar garso įrašų nuorodas), turite atsiųsti el. paštu (akademinė kūryba, skaitmeninės technologijos, Meno teorija – visos specializacijos) arba įkelti į žemiau nurodytas formas (forma pasidaro aktyvi paspaudus ant Programos/specializacijos pavadinimo)


Vaizdo įrašų įkėlimo instrukcijos: „YouTube“, „Vimeo

Stojamųjų egzaminų reikalavimai

Stojamųjų egzaminų tvarkaraštis 2022


Kompozicija, akademinė kūrybaskaitmeninės technologijos, kompozicija – vaizdo / garso įrašus,  partitūras /  natas pdf formatu (vardas_pavarde_kūrinio_pavadinimas.pdf) prašome atsiųsti ne vėliau kaip 10 d. iki stojamojo egzamino (motyvacinio pokalbio) el. paštu kompozicija.ma@lmta.lt . Laiške turi būti nurodytas Vardas, Pavardė, LAMA BPO registracijos numeris, specializacija. Motyvacinis pokalbis vyks egamzinų tvarkaraštyje nurodytoje vietoje.

Muzikos atlikimas, džiazas – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Muzikos atlikimas, fortepijonas – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip iki birželio 27 d. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. (informacija ruošiama)

Muzikos atlikimas, kamerinis ansamblis (Vilniuje) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Muzikos atlikimas, koncertmeisteris (Vilniuje) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Muzikos atlikimas, šiuolaikinė ir improvizacinė muzika (Vilniuje) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip iki  2022-06-27 . Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Meno teorija (etnomuzikologija / muzikologija /  teatrologija ir kinotyra) (Vilniuje) – baigusieji ne Muzikinio folkloro / Muzikos teorijos ir kritikos / Scenos ir kino menų istorijos ir kritikos studijų programą stojamajam egzaminui turi atsiųsti rašto darbą (ne mažiau 5 puslapių) būsimo magistro darbo tema. Rašto darbas (vardas_pavarde_specializacija.pdf) turi būti atsiųstas elektroniniu paštu mteorija@lmta.lt likus ne mažiau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino (motyvacinio pokalbio) pradžios.


Kilus klausimams rašykite el. paštu priemimas@lmta.lt