Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Vaizdo / garso įrašų pateikimas stojamajam egzaminui

Jeigu jau užsiregistravote Bendrojo priėmimo sistemoje (LAMA BPIS APP) stojamųjų egzaminų, vykdomų nuotoliniu būdu ar egzaminų, kuriuose nurodyta atsiųsti iki stojamojo egzamino užduotis (vaizdo ar garso įrašų nuorodas, rašto darbus), turite atsiųsti el. paštu  arba įkelti į žemiau nurodytas formas (forma pasidaro aktyvi paspaudus ant Programos/specializacijos pavadinimo)


Vaizdo įrašų įkėlimo instrukcijos: „YouTube“, „Vimeo

Stojamųjų egzaminų reikalavimai

Stojamųjų egzaminų tvarkaraščiai


Kompozicija (visos specializacijos) – vaizdo / garso įrašus,  partitūras /  natas pdf formatu (vardas_pavarde_kūrinio_pavadinimas.pdf) prašome atsiųsti ne vėliau kaip 10 d. iki stojamojo egzamino (motyvacinio pokalbio) el. paštu kompozicija.ma@lmta.lt . Laiške turi būti nurodytas Vardas, Pavardė, LAMA BPO registracijos numeris, specializacija. Motyvacinis pokalbis vyks stojamųjų egzaminų tvarkaraštyje nurodytu laiku ir vietoje.

Meno teorija (visos specializacijos) – rašto darbas pdf formatu (vardas_pavarde_kūrinio_pavadinimas.pdf) prašome atsiųsti ne vėliau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino (motyvacinio pokalbio) el. paštu mteorija@lmta.lt . Laiške turi būti nurodytas Vardas, Pavardė, LAMA BPO registracijos numeris, specializacija. Motyvacinis pokalbis vyks stojamųjų egzaminų tvarkaraštyje nurodytu laiku ir vietoje.

Muzikos atlikimas, dirigavimas pučiamųjų orkestrui   – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios

Muzikos atlikimas, dirigavimas simfoniniam orkestrui  – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios

Muzikos atlikimas, klavesinas  –  vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24 val iki stojamojo egzamino pradžios. Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 

Muzikos atlikimas, vargonai (nuoroda bus įkelta vėliau) – vaizdo įrašus pagal stojamojo egzamino reikalavimus turite įkelti į formą ne vėliau kaip 24  val iki stojamojo egzamino pradžios.  Nuoroda pokalbiui ir laikas bus atsiųsti jūsų nurodytu el. paštu ne vėliau kaip 12 val. iki motyvacinio pokalbio pradžios. 


Kilus klausimams rašykite el. paštu priemimas@lmta.lt