Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Naujienos

 Papildomas priėmimas į antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programas:

 • Muzikos atlikimas 
 • Teatro menas
 • Meno vadyba

Prašymų priėmimas nuo rugpjūčio 16 d., bet ne vėliau kaip 24 val. iki stojamojo egzamino pradžios.

Stojamieji egzaminai rugpjūčio 23–25 d.:

 • Muzikos atlikimo studijų programa (Vilniuje ir Klaipėdoje) (datos derinamos)
 • Teatro meno studijų programa:
 • Specializacija – Vaidyba (Vilniuje), rugpjūčio 24 d., 10 val.,  LMTA Centriniai rūmai, Balkono teatras;
 • Specializacija – Taikomasis teatras (Klaipėdoje), rugpjūčio 23 d., 12 val., nuotoliniu būdu;
 • Specializacija – Režisūra (Vilniuje), rugpjūčio 25 d., 10 val., nuotoliniu būdu.
 • Meno vadybos studijų programa, 23 d., 12 val. nuotoliniu būdu.

Kilius klausimams kreipkitės el. paštu priemimas@lmta.lt arba skambinkite tel. +370 650 68648. 


Klaipėdos fakultetas rengia susitikimą diskusiją „Klausk studento“

2021 m. balandžio 30 d., penktadienį, 14.00–15.30 val. Zoom platformoje

 • Tau įdomu, kaip mes studijuojame? 
 • Tau įdomu, koks studentiškas gyvenimas Klaipėdoje? 
 • Turi klausimų mums? 

Prisijunk į susitikimą su LMTA Klaipėdos fakulteto studentais ir atsakysime į visus Tave dominančius klausimus. Renginys Klausk studento nemokamas!

Užpildyk registracijos formą ir gauk prisijungimo į renginį nuorodą. 

Lauksime TAVĘS balandžio 30 d. 14.00–15.30 val. Zoom’e


Skelbiamos vaidybos konsultacijų datos: 

2021-03-20 
2021-04-17
2021-04-24
2021-05-08
2021-05-15
2021-05-22

Registracija: https://konsultacijos.lmta.lt/


LMTA Atvirų durų dienos 2021 

Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia į Atvirų durų dienas, kurios vyks 2021 m. kovo 20 d. Klaipėdoje ir kovo 27 d. Vilniuje. Pradžia 11 val.

Atvirų durų dienos vyks nuotoliniu būdu. Jų metu sužinosite apie stojimo eigą, stojamųjų egzaminų reikalavimus ir studijų programas. Į jums rūpimus klausimus atsakys katedrų vedėjai, dėstytojai, administracijos atstovai. 

Būtina registracija. Likus parai iki renginių pradžios dalyvių registracija bus stabdoma. Nuorodos į renginius bus atsiųstos jūsų nurodytu el. paštu likus parai iki atvirų durų dienų pradžios.

Daugiau informacijos apie priėmimą ir kontaktus pasiteiravimui rasite ČIA.


Atnaujintas konsultacijų sąrašas

Kviečiame registruotis: https://konsultacijos.lmta.lt/

Daugiau informacijos: https://lmta.lt/lt/stojantiesiems/i-pakopa-bakalauro-studijos/konsultacijos/


Kviečiame studijuoti šokį

Lietuvos muzikos ir teatro akademija kviečia studijuoti šokį! Kovo 26 ir 27 d. bus vykdomas išankstinis priėmimas į šokio meno bakalauro studijas, kurios renkamos kas dvejus metus, – klasikinio šokio ir šiuolaikinio šokio specializacijas.

dabartis ŠOKIS ateitis

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vykdomos šokio bakalauro studijos 2018 m. buvo puikiai įvertintos tarptautinių ekspertų. Nuolat atnaujinamoje šokio studijų programoje ypatingas dėmesys skiriamas fiziniam, kūrybiniam ir teoriniam būsimų šokio specialistų parengimui. Padedami geriausių Lietuvos ir užsienio šokio pedagogų ir menininkų, jūs turėsite galimybę ugdyti gebėjimus įvairiuose šokio žanruose nuo floor work iki modernaus šokio, nuo klasikinio šokio iki kontaktinės improvizacijos ir įvairių gatvės šokio stilių. Studijų metu būsite skatinami derinti šiuos skirtingus judėjimo stilius, pasitelkdami patyriminės anatomijos studijas ir judesio analizės praktikas. Ugdydami šokėjus skatiname juos tapti fiziškai sąmoningus: suvokti esminius judėjimo principus ir ieškoti galimybių, kaip juos pritaikyti savo reikmėms. Kūrybinių dirbtuvių metu studentai gilinasi į šokio kompozicijos ir improvizacijos metodus ir kūrybines darbo strategijas. Teorinės šokio ir scenos menų studijos leidžia plačiau susipažinti su istorinėmis, estetinėmis ir kultūrinėmis šokio raidos ypatybėmis. Savo gebėjimus papildysite kitų scenos menų praktinėmis žiniomis, kurias įgyvendinsite kūrybinių projektų metu, bendradarbiaudami su savo ir kitų programų studentais bei programos socialiniais partneriais. O svarbiausia, jūs būsite skatinami galvoti ir veikti kaip menininkai, šokio ir šiuolaikinio meno lauke turintys savo unikalų braižą!

Baigę šokio studijas LMTA absolventai gali jungtis prie profesionalių šokio trupių arba vykdyti kūrybinę veiklą kaip savarankiški kūrėjai. Studijų metu yra sudaroma galimybė studijuoti gretutines pedagogikos studijas, suteikiančias šokio pedagogikos pagrindus, leisiančius praplėsti savo profesines galimybes dirbant mokytojais formaliame ir neformaliame ugdyme. 

Svarbios datos: vasario 13, 27, kovo 6, 20 d. 12.00 val. – individualios nuotolinės konsultacijos. Konsultacijos mokamos, išankstinė registracija yra būtina https://konsultacijos.lmta.lt/; kovo 26 ir 27 d. – institucinis priėmimas į LMTA Šokio studijų programą nuotoliniu būdu. Birželio pabaigoje bus vykdomas pagrindinis priėmimas į LMTA Šokio studijų programą. 

Kontaktai pasiteirauti: dėl stojamųjų egzaminų turinio – Šokio ir judesio katedros vedėjas Andrius Katinas, tel. +370 617 77892, el. p. andrius.katinas@lmta.lt, @LMTAdance; dėl stojamųjų egzaminų formaliųjų reikalavimų – vyr. specialistė priėmimo klausimams Viktorija Papievė, tel. +370 650 68648, el. p. priemimas@lmta.lt

2021 01 20


Kviečiame susipažinti su studijų programomis, į kurias vyks priėmimas 2021 m.

Bakalauro studijų programos

Magistrantūros studijų programos