Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

EUYO atranka

Skelbiama nacionalinė atranka į Europos sąjungos Jaunimo orkestrą (EUYO):

Nacionalinė atranka į EUYO orkestrą vyks Vilniuje 2019 m. lapkričio 3 d. 11:00 val. LMTA centrinių rūmų J.Karoso salėje (Gedimino pr. 42).

Norintys dalyvauti atrankoje kandidatai registruotis gali iki spalio 13 d. Paraiškos formą pildyti čia.

Atrankoje gali dalyvauti 16-26 m. amžiaus atlikėjai šiuo metu gyvenantys arba studijuojantys Lietuvoje (tik ES šalių piliečiai). Atvykus į atranką su savimi turėti pasą/ID kortelę.

Kandidatų bus prašoma pagroti savo pasirinktą kūrinį (t.y. koncerto dalį, sonatą ar pan.) ir ištraukas orkestro partijai – Ištraukos atsisiuntimui 

PAsirenkamąjį kūrinį pageidautina groti su koncertmeisteriu.

Mušamųjų instrumentų atlikėjų bus prašoma tik pagroti ištraukas iš nurodyto kūrinių sąrašo (be laisvai pasirinkto kūrinio).

Mediniams pučiamiesiems: neprivaloma groti papildomu instrumentu, tačiau grojantys papildomais instrumentais gali atsinešti ne daugiau kaip vieną (bosinį klarnetą, Es klarnetą, piccolo fleitą, anglų ragą, kontrafagotą, ar kt.). Nereikia paruošti atskiro kūrinio papildomam instrumentui, tik orkestro ištraukas.

Kontaktai:

Projektų ir programų koordinatorė Giedrė Antanavičienė – giedre.antanaviciene@lmta.lt, tel. +370 5261 0131

EUYO Orkestro vadybininkė Lisa Wagner – lisa@euyo.org.uk.