Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

20-toji tarptautinė muzikos teorijos konferencija

Š. m. lapkričio 18–20 dienomis vyks jau 20-oji kompozicines aktualijas gvildenanti ir jas teoriniu lygmeniu tyrinėjanti tarptautinė konferencija „Muzikos komponavimo principai: teleologijos fenomenas“.

PROGRAMA

Konferencijos nepažabojo ir neįprastos šiųmetinės sąlygos, nors ir privertė pakoreguoti jos įgyvendinimo pobūdį. Pirmą kartą konferencija bus realizuota virtualiu pavidalu. Nors tai nemenkas iššūkis jos organizatoriams, bet tuo pačiu ir puiki galimybė prisijungti dar didesnei, lokacinių barjerų nevaržomai auditorijai!

Šių metų tema rezonuoja su dažna procesualaus meno kūrėjo dilema – kokia kūrinio transformacija vyksta apibrėžto laiko perspektyvoje. Kitaip tariant, link kokio tikslo (gr. telos) orientuojama kūrinio medžiaga ir koks kelias pasirenkamas iki to tikslo išpildymo. Šiais klausimais savo teorinėmis įžvalgomis dalinsis ir aktyvias diskusijas kels pranešėjai iš Lietuvos, JAV, Jungtinės Karalystės, Kanados, Ispanijos, Austrijos, Serbijos, Ukrainos ir Lenkijos.

Konferencijos neatsiejama dalimi jau tapo Neatpažintų M. K. Čiurlionio muzikos ciklų koncertas, kuriuos lapkričio 18 d. 18 val. atliks prof. Jurgio Karnavičiaus studentai ir absolventai (Evelina Kuprytė, Kamilė Kaučikaitė, Karolina Tabero, Vincenzo De Martino, Bernardas Sokolovas, Lina Žutautaitė). Dar viena konferencijos tradicija – tai Muzikos lietuviškumo sambūrio premjeros, reprezentuosiančios tokių kompozitorių kaip Ramūnas Motiekaitis, Mykolas Natalevičius, Marius Baranauskas, Jonas Jurkūnas, Artūras Mikoliūnas, Rimantas Janeliauskas kūrybinius polėkius. Juos lapkričio 19 d. 19 val. realizuos aukščiausios klasės atlikėjai Karolina Juodelytė (vargonai), Artūras Mikoliūnas (kontrafagotas), Vytautas Oškinis (fleita), Kristupas Gikas (fleita). Koncertus, kaip ir pačią konferenciją, bus galima stebėti žemiau nurodytais kanalais.

Taigi visus, besidominčius kompozicijos ar kitų menų procesualumo klausimais, kviečiame jungtis ir aktyviai dalyvauti per ZOOM platformą, stebėti per LMTA TV ar Youtube kanalus:

ZOOM (konferencija)
https://liedm.zoom.us/j/6429557045?pwd=VTcyZVkxQ3ZDd0Ixa3dQVXV0dTBqdz09

YOUTUBE 
Neatpažintų M. K. Čiurlionio muzikos ciklai https://youtu.be/NkIQGaWLCmM 
Muzikos lietuviškumo sambūrio PREMJEROS https://youtu.be/IjLk-Y20j0Q

LMTA TV 
https://tv.lmta.lt/

Organizatorių informacija
2020 11 16