Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Menas

Lietuvos muzikos ir teatro akademija yra aktyvi Lietuvos kultūros ir meno lauko dalyvė. Didžioji dalis LMTA renginių ir projektų tampriai susiję su Akademijoje vykdomomis studijomis, yra mokymosi metu pasiekto kūrybiškumo rezultatai.

Organizuodama koncertus, teatro ir šiuolaikinio šokio spektaklius, kino filmų peržiūras, festivalius, tarptautinius ir nacionalinius konkursus, Akademija tampa aktyvia ir svarbia jaunos kūrybinės energijos raiškos platforma. LMTA kaip mažosios filharmonijos, mažojo dramos ir šokio teatro, mažosios kino salės ir kino studijos meno veiklos formavimo ir vykdymo principai yra artimi didžiosioms profesionalioms šalies meno organizacijoms. Turėdami galimybę viešai pristatyti savo meninę veiklą, studentai ne tik įgyja profesinių žinių, praktinės patirties, bet ir tobulina bendravimo įgūdžius – susitinka su žiūrovais, pristato pirmuosius profesionalius kūrybinius darbus platesnei auditorijai.

LMTA meno veikla įtraukia ne tik studentus ir dėstytojus, jos vykdyme dalyvauja kone visa Akademijos bendruomenė – kultūros, administracijos, infrastuktūros darbuotojai.

Akademijoje yra kelios koncertų, teatro ir kino salės, veikia moderni Juliaus Juzeliūno erdvinio garso sfera, kartu su partneriais įsteigtas Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius. Aktyviai bendradarbiaujama su profesionaliomis meno institucijomis, socialiniais partneriais – Vilniuje ir Klaipėdoje, kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose bei užsienio valstybėse.

Per metus Akademijoje įvyksta apie 500 renginių, parengtų studijų metu bei įvairių fondų remtų ir Meno centro inicijuotų LMTA bendruomenę reprezentuojančių meno projektų. Kas mėnesį yra formuojamas renginių repertuaras. Dauguma renginių – nemokami ir atviri plačiajai visuomenei. Akademijos auditorijose ir salėse vykstantys kūrybos procesai lemia ateities kultūros ir meno raiškos formas ir turinį.

Akademijos realizuojami projektai: konkursai, festivaliai, renginių ciklai.

Įrašai ir gyvai vykstantys renginiai transliuojami virtualiojoje platformoje tv.lmta.lt.