Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Meno centras

RENGINIO ANKETA


Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Meno centras įkurtas 2012 m. spalio 1 d. Centro pagrindinė paskirtis – organizuoti ir koordinuoti muzikos, teatro, kino, šokio, tarpdisciplininio meno ir kitokio pobūdžio kultūros renginius. Centras kuruoja studijų proceso meno renginių repertuarą, suteikia vadybinę pagalbą Akademijos bendruomenės nariams realizuojant jų kūrybinius sumanymus bei prodiusuoja naujus aktualius meno įvykius.

Akademijos renginių pasiūla, kasmet viršijanti penkių šimtų renginių skaičių, ženkliai praturtina Lietuvos kultūros žemėlapį įvairių meno sričių ir žanrų įvykiais, dauguma kurių yra nemokami ir atviri plačiajai visuomenei. Tokiu būdu neabejotinu tampa Akademijos indėlis į nacionalinę edukaciją kultūra. Skatinant Akademijos studentų įsitvirtinimą profesionalaus meno rinkoje, bendradarbiaujama su įvairiais Lietuvos ir užsienio partneriais: profesionaliomis meno ir kūrybinių industrijų organizacijomis. Meno centras yra aktyvus šių procesų dalyvis.

Meno centro komanda, atstovaujanti vienai daugiasluoksniškiausių švietimo ir meno organizacijų, vadovaudamasi aukščiausiais vadybos standartais, išlieka jautri menui ir ištikima kūrybai.  

Komanda ir kontaktai 
Tvarkos