Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Senatas

Senato nariai

SENATO RINKIMAI

2021 m. gegužės 5 d. įvykusio pirmojo Senato rinkimų turo metu į naujos kadencijos Senatą neišrinktas nė vienas kandidatas, nes nesurinko pusės ir daugiau rinkėjų susirinkimo dalyvių balsų. 
Gegužės 12 d. vyks antrasis rinkimų turas, į kurį pateko visi kandidatai į Senatą, nes visi jie surinko daugiau kaip 10 procentų rinkėjų susirinkimo dalyvių balsų. 
Rinkėjai, pageidaujantys antrajame rinkimų ture balsuoti nuotoliniu būdu, privalo iš anksto užsiregistruoti nuotoliniam balsavimui. Registravimosi laiškas turi būti siunčiamas iš LMTA elektroninio pašto dėžutės adresu: senatorinkimai@lmta.lt. Registravimosi laikas – nuo gegužės 7 d. 9.00 val. iki gegužės 11 d. 21.00 val. 
Senato rinkėjai, pageidaujantys balsuoti kontaktiniu būdu, kviečiami Vilniuje atvykti į LMTA II (Kongresų) rūmų fojė prie Kamerinės salės, Klaipėdoje – į Klaipėdos fakulteto rūmus K. Donelaičio g. 4, 410 auditoriją. Registruotis iš anksto nereikia. Atvykstant balsuoti būtina turėti veido kaukę ir rašymo priemonę, laikytis saugaus atstumo su kolegomis. 
Senato rinkimų komisija gegužės 12 d. Vilniuje dirbs nuo 10.00 iki 16.00 val, Klaipėdoje – nuo 10.00 iki 14.00 val. 
Antrojo turo rinkimų rezultatus planuojama paskelbti 2021 m. gegužės 14 d. 
Trečiasis rinkimų turas, jei jo reikės, vyks gegužės 19 d. Detalią informaciją apie trečiąjį turą planuojama skelbti 2021 m. gegužės 14 d. 
Visais su Senato rinkimais susijusiais klausimais informacija teikiama telefonu +370 611 89810. 

2021 05 06


2021 m. balandžio 28 d. įvykusio posėdžio metu Senatas patvirtino kandidatų į naujos kadencijos Senatą sąrašą ir du rinkimų būdus – nuotolinį ir kontaktinį.
2021 m. gegužės 4 d. 16.00 val. Zoom platformoje įvyks Senato rinkėjų susirinkimas. Visi Senato rinkėjai kviečiami jame dalyvauti.
2021 m. gegužės 5 d. – pirmas Senato rinkimų turas. Senato rinkimų komisija Vilniuje dirbs nuo 9.00 iki 17.00 val, Klaipėdoje – nuo 9.00 iki 15.00 val.
Rinkėjai, pageidaujantys balsuoti nuotoliniu būdu, privalo iš anksto užsiregistruoti nuotoliniam balsavimui. Registravimosi laiškas turi būti siunčiamas iš LMTA elektroninio pašto dėžutės šiuo adresu senatorinkimai@lmta.lt. Registravimosi laikas – nuo balandžio 30 d. 9.00 val. iki gegužės 4 d. 21.00 val.
Senato rinkėjai, pageidaujantys balsuoti kontaktiniu būdu, kviečiami Vilniuje atvykti į LMTA II (Kongresų) rūmų fojė prie Kamerinės salės, Klaipėdoje – į Klaipėdos fakulteto rūmus K. Donelaičio g. 4, 410 auditoriją. Registruotis iš anksto nereikia. Siekiant suvaldyti rinkėjų srautą prašoma pagal galimybes laikytis sudaryto katedrų balsavimo tvarkaraščio Vilniuje ir Klaipėdoje. Atvykstant balsuoti būtina turėti veido kaukę ir rašymo priemonę, laikytis saugaus atstumo su kolegomis.
Pirmo turo rinkimų rezultatus planuojama paskelbti 2021 m. gegužės 6 d. 20.00 val.
Antras rinkimų turas vyks gegužės 12 d. Detalią informaciją apie antrą turą planuojama skelbti 2021 m. gegužės 7 d.
Visais su Senato rinkimais susijusiais klausimais informacija teikiama telefonu +370 611 89810.

2021 04 29


 

2021 m. pavasarį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prasidėjo naujos kadencijos – 2021-2026 metų – Senato rinkimų procesas. Vadovaujantis Senato patvirtintu LMTA senato narių rinkimų tvarkos aprašu Senato rinkimus paskelbė rektorius 2021 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. 29-VĮ. Kandidatų į Senatą kėlimo katedrose ir kituose akademiniuose padaliniuose pabaiga – 2021 m. balandžio 23 d. Senato rinkimai vyks 2021 m. gegužės 5 d. (pirmas turas), gegužės 12 d. (antras turas) ir gegužės 19 d. (trečias turas).

2021 m. kovo 31 d. posėdyje Senatas patvirtino Senato rinkimų komisiją. Senato rinkimų dienomis Rinkimų komisija dirbs Vilniuje ir Klaipėdoje. 

2021 04 02


Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Senatas yra Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintos universitetų autonomijos ir savivaldos simbolis ir garantas. Tai visos LMTA akademinės bendruomenės demokratiškai renkama valdymo institucija. Keturis penktadalius Senato sudaro dėstytojai ir mokslo darbuotojai, penktadalį – studentai. Kiekvienas akademinės bendruomenės narys gali būti išrinktas senatoriumi ir pats dalyvauja renkant šį atsakingą ir garbingą savivaldos instituciją.

Senatas nustato ir tvirtina pagrindines Akademijos veiklos gaires, svarsto opiausias problemas, ieško tinkamiausių sprendimo būdų, savo darbe siekia skaidrumo ir atvirumo, nes LMTA Senato prerogatyva yra Akademijos įstatymų kūrimas ir priėmimas, o Rektoratui tenka įstatymų vykdomoji valdžia.

Dabar dirbantis Senatas buvo išrinktas 2016 m. gegužės 19 d. penkerių metų kadencijai ir atstovauja visai LMTA akademinei bendruomenei. Nuo Senato principingumo, kūrybingumo ir iniciatyvos priklauso LMTA akademinės, meno ir mokslo veiklos vykdymas bei tolimesnės Akademijos raidos perspektyvos.  

DABARTINIAI SENATO NARIAI:

Leonidas Melnikas Pirmininkas, profesorius, habil. dr.
Elona Bajorinienė Pirmininko pavaduotoja, lektorė
Rūta Lipinaitytė Senato sekretorė, profesorė, dr.
Artūras Anusauskas profesorius
Rimantas Armonas profesorius
Petras Geniušas profesorius
Zbignevas Ibelgauptas profesorius
Jurgis Karnavičius profesorius
Asta Krikščiūnaitė profesorė
Ramunė Kryžauskienė profesorė, dr.
Antanas Kučinskas profesorius, dr.
Ramunė Marcinkevičiūtė profesorė, dr.
Lina Navickaitė-Martinelli profesorė, dr.
Petras Skirmantas profesorius
Gintaras Varnas profesorius
Daiva Vyčinienė Profesorė, habil. dr.
Petras Vyšniauskas profesorius
Rolandas Aidukas docentas
Vida Umbrasienė docentė, dr.
Judita Žukienė docentė, dr.
Vismantė Benkunskienė Studentė
Vismantas Kavaliauskas studentas
Charlotte Kilsch Studentė
Nedas Latovinas studentas
Imantas Šimkus studentas