Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Tarptautiniai ryšiai

Skelbiama atranka Erasmus+ praktikai

Kviečiame teikti paraiškas, studentus, norinčius išvykti Erasmus praktikai 2021 m. pavasario, vasaros, rudens bei 2022 m. pavasario semestre. Paraiškas galima teikti iki šių metų kovo 31 dienos užpildant Paraišką.

Daugiau informacijos – https://lmta.lt/lt/tarptautiniai-rysiai/erasmus-plus/erasmus-studentu-mobilumas/erasmus-praktika/

 

2021 m. sausio 28 d. pristatyta Erasmus+ aplikacija, kurios iniciatoriai yra Europos Komisija, Erasmus studentų tinklas (Erasmus Student Network) ir EUF (European University Foundation).

Ši aplikacija yra vienas pagrindinių Europos studento pažymėjimo iniciatyvos elementų, kuriuo siekiama skaitmenizuoti ir supaprastinti studentų mobilumo administracines procedūras. Tokiu būdu bus galima sklandžiai keistis mobilumo duomenimis tarp studento, siunčiančiosios ir priimančiosios institucijos.

Aplikacija leis studentams ne tik lengviau surasti informaciją apie Erasmus+ studijas, aukštąsias mokyklas, galimus Erasmus studijų pasirinkimus, bet ir įsivertinti savo sugebėjimus bei kompetencijas dar prieš mobilumo laikotarpį. Planuojama, jog iki 2021 m. pabaigos aplikacija bus pasiekiama ne tik anglų, bet ir kitomis Europos Sąjungos šalių kalbomis.

Aplikacija jau pasiekiama ir veikia naudojant mobiliuosius, planšetinius įrenginius bei nešiojamus ir stacionarius kompiuterius. Daugiau apie Erasmus+ aplikaciją – https://erasmusapp.eu/

Visą pristatymą galima peržiūrėti čia:

 

Skelbiamas konkursas Erasmus studijoms  ne ES šalyse (Sakartvelas ir Izraelis)
 
Kviečiame teikti paraiškas studentus, norinčius išvykti Erasmus studijoms dar šių 2020-2021 s.m. pavasario semestrą. Galima rinktis studijas Sakartvele ir Izraelyje partnerinėse LMTA mokyklose –  Tbilisi valstybinėje Sarajishvili konservatorijoje ir Jeruzalės muzikos ir šokio akademijoje. 
Stipendija ne ES šalyse 700 EUR/mėn. + kelionės grantas 360 EUR.
Konkurse gali dalyvauti B2-B3 ir M1 kurso studentai, atitinkantys minimalius išvykimo Erasmus studijoms reikalavimus.
Paraiškos priimamos iki 2020.10.15  čia: Paraiška Erasmus studijoms
 
 DAAD (Vokietijos akademinė mainų tarnyba) kviečia gauti stipendiją studijoms arba atlikti mokslinius tyrimus Vokietijoje.

Studijos ir moksliniai tyrimai Vokietijoje galimi vokiečių ir anglų kalbomis.

Daugiau informacijos internet. adresu: www.daad.lv;

Vokietijos studijų programų ir universitetų sąrašas internet. adresu: www.hochschulkompass.de.

 

Menų vadybos studijos „Performing Arts Management“ Milano La Scalos teatro akademijoje

Italijos vyriausybė kviečia teikti paraiškas Meno vadybos studentus, norinčius išvykti studijoms 2020-2021 s.m. pavasario semestre į Milano La Scala teatro akademiją.

Bus atrinkti 9 užsienio studentai, kurie gaus finansavimą pavasario semestrui magistrantūros studijoms (stipendija 900 EUR/mėn.).

Paraiškos priimamos iki 2020.09.28 d. čia: https://www.accademialascala.it/en/management-courses/master-performing-arts/ 

Daugiau informacijos: https://www.esteri.it/mae/it/servizi/stranieri/opportunita/progetti-speciali/accademia_teatro_alla_scala.html

Italų kultūros instituto sekretoriatas: Jurgita Sviderskienė, tel. +370 5 2611076 www.iicvilnius.esteri.itiicvilnius@esteri.it

 

Skelbiamas konkursas magistrantams, norintiems išvykti Erasmus studijoms 2020-2021 s.m. 

Papildomas konkursas magistrantūros I kurso studentams, kurie neturėjo galimybės pateikti paraišką pernai. Studentai gali pasirinkti 1-3 užsienio mokyklas iš partnerinių mokyklų sąrašo.

Paraiškos priimamos iki 2020.09.30. Paraiškos forma pildoma čia: Paraiška Erasmus studijoms

Išvykti M2 kurse pavasario semestre pagal LMTA nuostatus neleidžiama.

Gautos kandidatų paraiškos bus perduotos katedrai apsvarstyti ir patvirtinti.

 

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia konkursą Profesinės praktikos JAV stipendijai gauti

Konkurse gali dalyvauti paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai. Paraiškos priimamos iki gegužės 31 d.

Profesinės stažuotės programa suteikia galimybę atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams skiriama  stipendija apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidoms padengti (iki 30,000 JAV dolerių per metus).

Norinčius dalyvauti šiame konkurse, kviečiame daugiau sužinoti apie profesinę praktiką ir atrankos sąlygas informaciniame vebinare gegužės 12 d. 14:00 val. (prisijungimo nuoroda – https://ciee.zoom.us/j/98633435277

Daugiau informacijos ir paraiškos forma: https://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-internship/

 
Informacija dėl Erasmus+ mobilumų stabdymo užsienio šalyse

Vadovaujantis LR Vyriausybės rekomendacijomis ir 2020 m. kovo 19 d. gautu Europos Komisijos raštu dėl COVID-19 plitimo, Švietimo mainų paramos fondas pateikė atnaujintą informaciją institucijoms, įgyvendinančioms programos „Erasmus+“ švietimo ir mokymo srities projektus, programos interneto svetainėje adresu https://esmusra-plius.lt/naujienos/svietimas/del-erasmus-svietimo-srities-projektu-igyvendinimo-karantino-metu/

Atsidarę šią nuorodą, rasite atnaujintus „Dažniausiai užduodamus klausimusׅ“ (DUK’us) dėl dotacijos sutarčių pratęsimo galimybių, force majeure taikymo, studijų nuotoliniu būdu užskaitymo, absolventų praktikos trukmės po studijų pabaigos pratęsimo, nuorodą į Europos Komisijos dokumentą dėl „Mobility Tool+“ pildymo ir kt.

 Taip pat sekite parengtą informaciją dėl draudimo koronaviruso pandemijos atveju: https://erasmus-plius.lt/naujienos/svietimas/informacija-del-draudimo-koronaviruso-pandemijos-atveju/

 
 
 
   
ŠMPF pristato infografiką, skirtą į studijų mainus ar stažuotes Europoje išvykstantiems arba grįžusiems studentams

Ei, studente! Pasiruošęs(-usi) išvykimui į studijas ar stažuotę ES šalyje?

Susipažink su 11 patarėjų, kurie tau paprastai ir aiškiai pristatys kiekvieno iš Europos Komisijos projektų ar iniciatyvų naudą prieš/per/po tarptautinio mobilumo. Spausk ant Patarėjo ir sužinok, kokioje situacijoje jis gali Tau pagelbėti.

 
 
 
Kvietimas muzikos studentams atlikti Erasmus+ praktiką L’Aquila konservatorijoje (Italijoje)
 
L’Aquila „Alfredo Casello“ valstybinė muzikos konservatorija kviečia LMTA  studentus atvykti Erasmus praktikai. Fortepijono, styginių ir pučiamųjų instrumentų studentams siūloma praktikos vieta – kamerinių ansamblių paskaitose ir konservatorijos orkestre.
Paraiškas gali teikti bakalauro ir magistrantūros pakopų studentai.
Kontaktai pasiteiravimui – erasmus@consaq.it
Daugiau informacijos apie Erasmus praktikų programą https://lmta.lt/lt/erasmus-praktika/ 

 

Kvietimas muzikos studentams atlikti Erasmus+ praktiką Cagliari (Italijoje)
 
Cagliari muzikos konservatorija „G.Pierluigi da Palestrina“ (Italija) bendradarbiaudama kartu su kitomis muzikos mokyklomis bei asociacijomis kviečia LMTA  studentus atvykti Erasmus praktikai. 
Paraiškas gali teikti visų instrumentų atlikėjai – bakalauro, magistrantūros studentai bei absolventai (absolvento praktikai išvykti galima per metus nuo studijų LMTA baigimo).
Kontaktai pasiteiravimui – Pio Salotto international@conservatoriocagliari.it 
Daugiau informacijos apie Erasmus praktikų programą https://lmta.lt/lt/erasmus-praktika/