Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Tarptautiniai ryšiai

Informacija dėl Erasmus+ mobilumų stabdymo užsienio šalyse

Vadovaujantis LR Vyriausybės rekomendacijomis ir 2020 m. kovo 19 d. gautu Europos Komisijos raštu dėl COVID-19 plitimo, Švietimo mainų paramos fondas pateikė atnaujintą informaciją institucijoms, įgyvendinančioms programos „Erasmus+“ švietimo ir mokymo srities projektus, programos interneto svetainėje adresu https://esmusra-plius.lt/naujienos/svietimas/del-erasmus-svietimo-srities-projektu-igyvendinimo-karantino-metu/

Atsidarę šią nuorodą, rasite atnaujintus „Dažniausiai užduodamus klausimusׅ“ (DUK’us) dėl dotacijos sutarčių pratęsimo galimybių, force majeure taikymo, studijų nuotoliniu būdu užskaitymo, absolventų praktikos trukmės po studijų pabaigos pratęsimo, nuorodą į Europos Komisijos dokumentą dėl „Mobility Tool+“ pildymo ir kt.

 Taip pat sekite parengtą informaciją dėl draudimo koronaviruso pandemijos atveju: https://erasmus-plius.lt/naujienos/svietimas/informacija-del-draudimo-koronaviruso-pandemijos-atveju/

 
Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia konkursą Profesinės praktikos JAV stipendijai gauti

Konkurse gali dalyvauti paskutinio kurso bakalauro programos studentai, magistrantai ir doktorantai. Paraiškos priimamos iki kovo 31 d.

Profesinės stažuotės programa suteikia galimybę atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams skiriama  stipendija apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidoms padengti (iki 30,000 JAV dolerių per metus).

Daugiau informacijos ir paraiškos forma: https://balticamericanfreedomfoundation.org/programs-awards-internship/

 

Lucernos festivalis kviečia orkestro atlikėjus iki 30 m. dalyvauti vasaros festivalio akademijoje 

 Lucernos festivalio akademija vyks 2020 m. rugpjūčio 14-30 d. Šveicarijoje.
Orkestro nariai dalyvaus meistriškumo kursuose, kasdienėse repecijose, ansambliuose ir orkestro pasirodymuose. Programoje – šiuolaikinių ir klasikinių autorių kūriniai: Rebecca Saunders, Pierre Boulez, Anton Webern, Igor Stravinsky, Iannis Xenakis ir kt.
Dalyviams netaikomi jokie mokesčiai. Kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bus padengiamos festivalio organizatorių. 
Norintys dalyvauti atrankoje turi pateikti paraišką ir savo video įrašą iki 2020 m. vasario 10 d.
Dalyvio paraiška ir orkestrinės ištraukos čia: https://academy.lucernefestival.ch/apply/orchestra/
Grafenegg akademija kviečia orkestro atlikėjus iki 35 m. dalyvauti atrankoje
 
Grafenegg vasaros akademija vyks 2020 m. birželio 28 d. – liepos 13 d. Austrijoje Grafenegg festivalio metu.
 
Atrinkti orkestro nariai 2 savaites dalyvaus intensyviuose meistriškumo kursuose, kūrybinėse dirbtuvėse, individualiuose užsiėmimuose su pripažintais atlikėjais ir orkestro pasirodymuose. Meistriškumo mokys: Alexandra Conunova (Smuikas), Martial Gauthier (Smuikas), Ruth Gibson (Altas), Robin Michael (Violončelė), Sebastian Stevensson (Fagotas), Håkan Hardenberger (Variniai pučiamieji), Colin Currie (Mušamieji) ir kt.
 
Orkestras skirtas profesionaliems jauniems atlikėjams ir aukštesnių pakopų studentams, jau įgyjusiems bakalauro diplomą.
 
Visos dalyvių kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bus padengtos festivalio organizatorių.
 
Norintiems dalyvauti atrankoje reikia pateikti paraišką, video įrašą su prisistatymu, motyvacinį laišką, CV ir rekomendaciją iki 2020 m. sausio 31 d.
 
Daugiau informacijos ir paraiškos forma čia: https://www.grafenegg.com/en/campus-grafenegg/discover-campus/overview-grafenegg-academy?set_language=en
 
 
Skelbiamas konkursas studentams, norintiems išvykti Erasmus praktikai 

Paraiškos priimamos LMTA tinklalapyje nuo 2020.01.01 iki 2020.01.30. Paraiškos forma pildoma čia: lmta.lt/lt/erasmus-praktika

Studentai turi savarankiškai susirasti praktikos vietą ir gauti iš priimančios įmonės patvirtinimo laišką.

Išvykti paskutiniame kurse pagal LMTA nuostatus neleidžiama, tačiau B4 ir M2 kursų studentai gali pretenduoti į absolvento praktiką. PAraišką su priimančios įmonės laišku reikia pateikti iki studijų baigimo. Absolvento praktiką atlikti galima per metus nuo diplomo gavimo datos.

Gautos kandidatų paraiškos bus perduotos katedrai apsvarstyti ir patvirtinti.

 
 
Kvietimas studijuoti Kinijoje
 
Švietimo mainų paramos fondas kviečia visų trijų pakopų studentus, norinčius studijuoti Kinijoje 2020-2021 s.m. teikti paraiškas ir dalyvauti mainų programoje. Daugiau informacijos ir reikalavimai stipendijai gauti: https://stipendijos.lt/galimybes/kinijos-liaudies-respublikos-vyriausybes-stipendijos-2/.
 
 
   
ŠMPF pristato infografiką, skirtą į studijų mainus ar stažuotes Europoje išvykstantiems arba grįžusiems studentams

Ei, studente! Pasiruošęs(-usi) išvykimui į studijas ar stažuotę ES šalyje?

Susipažink su 11 patarėjų, kurie tau paprastai ir aiškiai pristatys kiekvieno iš Europos Komisijos projektų ar iniciatyvų naudą prieš/per/po tarptautinio mobilumo. Spausk ant Patarėjo ir sužinok, kokioje situacijoje jis gali Tau pagelbėti.

 
 
 
Kvietimas muzikos studentams atlikti Erasmus+ praktiką L’Aquila konservatorijoje (Italijoje)
 
L’Aquila „Alfredo Casello“ valstybinė muzikos konservatorija kviečia LMTA  studentus atvykti Erasmus praktikai. Fortepijono, styginių ir pučiamųjų instrumentų studentams siūloma praktikos vieta – kamerinių ansamblių paskaitose ir konservatorijos orkestre.
Paraiškas gali teikti bakalauro ir magistrantūros pakopų studentai.
Kontaktai pasiteiravimui – erasmus@consaq.it  arba  Giedrė Antanavičienė giedre.antanaviciene@lmta.lt  
Daugiau informacijos apie Erasmus praktikų programą https://lmta.lt/lt/erasmus-praktika/ 

 

Kvietimas muzikos studentams atlikti Erasmus+ praktiką Cagliari (Italijoje)
 
Cagliari muzikos konservatorija „G.Pierluigi da Palestrina“ (Italija) bendradarbiaudama kartu su kitomis muzikos mokyklomis bei asociacijomis kviečia LMTA  studentus atvykti Erasmus praktikai. 
Paraiškas gali teikti visų instrumentų atlikėjai – bakalauro, magistrantūros studentai bei absolventai (absolvento praktikai išvykti galima per metus nuo studijų LMTA baigimo).
Kontaktai pasiteiravimui – Pio Salotto international@conservatoriocagliari.it   arba   Giedrė Antanavičienė giedre.antanaviciene@lmta.lt  
Daugiau informacijos apie Erasmus praktikų programą https://lmta.lt/lt/erasmus-praktika/