Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

DEMUSIS

DEMUSIS projektas „Skaitmeninių kompetencijų ir verslumo įgūdžių lavinimas Serbijos akademinėje ir kultūrinėje visuomenėje“ vykdomas 2019-2021 m.
 
Projekto tikslas
 
Partneriniai serbų universitetai siekia atnaujinti savo studijų programas ir techninę bazę remdamiesi europietiškų ir pažangių universitetų pavyzdžiais. LMTA savo pavyzdžiu projekto vykdymo laikotarpiu dalinasi šiuolaikiniais vakarietiškais mokymo metodais, inovatyviais skaitmeninių technologijų naudojimo studijų procese pavyzdžiais (vaizdo ir garso technologijomis, nuotolinio mokymo Moodle ir Lola sistemomis), antreprenerystės kursais muzikos studijų programose, rengia praktinius mokymus serbų dėstytojams ir studentams.
 
Projekto partneriai
 
Lietuvos muzikos ir teatro akademija (Lietuva)
Hagos universiteto Karališkoji konservatorija (Nyderlandai)
Naujasis Bulgarijos universitetas (Bulgarija)
Belgrado menų universitetas (Sebija)
Novi Sad universitetas (Serbija)
Kragujevac universitetas (Serbija)
Valstybinis Serbijos radijas ir televizija RTS (Serbija)
Video žaidimų gamybos kompanija  „Mad Head Games D.O.O.“ (Serbija)
Association Europeenne des Conservatoires, Brussels AEC (Belgija)
 
Projektas finansuojamas Erasmus+ KA2 projekto lėšomis „Capacity Building in the field of Higher Education (Cooperation for innovation and the exchange of good practices)“.