Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„Nordplus“

 

 

Nordplus programa skirta skatinti ilgalaikį švietimo institucijų bendradarbiavimą, pasikeitimą patirtimi ir gerąja praktika bei pasiektų rezultatų svarbą. Programoje dalyvauja penkios Šiaurės šalys (Danija, Islandija, Norvegija, Švedija, Suomija), trys autonominės Šiaurės šalių sritys (Grenlandija, Farerų salos, Alando sala) ir Baltijos šalys (Lietuva, Latvija, Estija).

LMTA yra viena aktyviausių Nordplus aukštojo mokslo programoje dalyvaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų ir yra šių tinklų partnerė:

Muzikos studijų:

  • NordClassic (buvęs Sibelius  tinklas) – klasikinės muzikos
  • NORDPULS – džiazo 
  • Nordtrad – tradicinės muzikos (folkloro)
  • NordOpera – operos 
  • NNME – muzikos pedagogikos 
  • Percussion plus – horizontalus Nordplus programos tinklas

Daugiau apie muziko tinklus ir partnerines institucijas www.nordplusmusic.net

Teatro studijų, meno vadybos ir tarpdisciplininiai tinklai:

  • Norteas – teatro mokyklų tinklas, www.norteas.org
  • Act-in-Art – meno verslumo (antreprenerystės) tinklas, www.actinart.org
  • CAPE – tarpdisciplininis kūrybinio meno pedagogikos ir aplinkos tinklas, https://greenactions.turkuamk.fi/creative-arts-pedagogy-and-the-environment-the-cape-network/  

Nordplus tinklai finansuoja dėstytojų ir studentų intensyvius kursus, remia trumpalaikį (nuo 5 d. iki mėnesio) studentų judumą.

Dėstymo vizitų trukmė – 5 dienos, 8 dėstymo valandos, fiksuotas mobilumo grantas – 685 eurų. 

Studentų ir dėstytojų mobilumo veikla planuojama prieš pusmetį. Kasmet iki sausio 15 d. Tarptautinių ryšių skyrius tinklus koordinuojančioms institucijoms turi pateikti: kitais studijų metais planuojamų išsiųsti/pakviesti dėstytojų poreikį (dėstytojų pavardes, partnerines mokyklas, į kurias planuojama vykti), planuojamų išsiųsti studentų trumpalaikiui mobilumui poreikį (studentų pavardes ir institucijas, į kurias planuojama vykti). 

Nordplus muzikos tinklų dėstytojų ir studentų mainus ir dalyvavimą intensyviuose kursuose koordinuoja TRS vedėja Rima Rimšaitė. 

Nordplus teatro, meno vadybos ir tarpdisciplininius tinklų dėstytojų ir studentų mainus ir dalyvavimą intensyviuose kursuose koordinuoja TRS koordinatorė Giedrė Kabašinskienė