Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

„Erasmus“

Būsimiems menininkams itin svarbus kūrybinis įkvėpimas, idėjos ir naujos patirtys, kurių pasisemti galima dalyvaujant Erasmus+ ir kitose judumo programose, bendraujant su kitų šalių menininkais, tyrinėjant jų kultūrines erdves ir šaltinius. Dalinės studijos ar praktika užsienyje, mišrūs intensyvūs projektai, kūrybinės stovyklos, užsienio dėstytojų vedami meistriškumo kursai ir kitos veiklos visiems studentams yra vienodai prieinamos, o tarptautinis studentų ir dėstytojų judumas yra prioritetinė LMTA studijų tarptautiškumo sritis.

Akademija aktyviai dalyvauja Erasmus+ programos mobilumo veiklose KA103 (nuo 2021 m. – KA131) ir KA107 ir yra eilės Erasmus+ strateginių partnerysčių projektų bei gebėjimų stiprinimo projekto partnerė.

Erasmus+ mobilumas (KA103):

  • studentų mobilumas studijoms (SMS),
  • studentų mobilumas praktikai (SMP);
  • trumpalaikis studentų mobilumas (dalyvavimas mišriuose intensyviuose kursuose);
  • personalo mobilumas dėstymui (STA);
  • personalo mobilumas mokymams (STT).

Erasmus kokybės standartai yra taikomi visose mobilumo ir projektų veiklose:

  • lygios galimybės, įtrauktis ir įvairovė
  • Aplinkos tvarumas ir atsakomybė už aplinką
  • Skaitmeninis švietimas, įskaitant virtualųjį bendradarbivimą, virtualųjį mobilumą ir mišrųjį mobilumą
  • Aktyvus dalyvavimas Erasmus organizacijų tinkluose.  

Aukštųjų mokyklų, su kuriomis LMTA yra sudariusi sutartis dėl bendradarbiavimo KA103 veikloje sąrašas yra čia

Nuo 2017–2018 s. m. akademija įgyvendina KA107 veiklos mobilumo projektus. Sudarytos sutartys su partneriais Serbijoje, Izraelyje, Sakartvele, Senegale ir Ukrainoje. 

Su LMTA europinės politikos dokumentu, nurodančiu pagrindines tarptautinio bendradarbiavimo gaires ir siektinus rezultatus, Europos Komisijos patvirtintu 2021-2027 m. laikotarpiui galima susipažinti čia: LMTA Europinės politikos dokumentas. Teisę dalyvauti Erasmus programoje minėtu laikotarpiou suteikiantis dokumentas yra Erasmus aukštojo mokslo chartija 2021-2027.

Lietuvoje Erasmus programą administruoja Švietimo mainų paramos fondas – www.smpf.lt

Aktuali informacija apie Erasmus+ programą – www.erasmus-plius.lt