Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Erasmus

Būsimiems menininkams itin svarbus kūrybinis įkvėpimas, idėjos ir naujos patirtys, kurių pasisemti galima dalyvaujant Erasmus+ ir kitose judumo programose, bendraujant su kitų šalių menininkais, tyrinėjant jų kultūrines erdves ir šaltinius. Dalinės studijos ar praktika užsienyje, intensyvūs projektai, kūrybinės stovyklos, užsienio dėstytojų vedami meistriškumo kursai ir kitos veiklos visiems studentams yra vienodai prieinamos, o tarptautinis studentų ir dėstytojų judumas yra prioritetinė LMTA studijų tarptautiškumo sritis.

Akademija aktyviai dalyvauja Erasmus+ programos mobilumo veiklose KA103 ir KA107 ir yra eilės Erasmus+ strateginių partnerysčių projektų bei gebėjimų stiprinimo projekto partnerė.

Erasmus+ mobilumas (KA103):

  • studentų mobilumas studijoms (SMS),
  • studentų mobilumas praktikai (SMP);
  • personalo mobilumas dėstymui (STA);
  • personalo mobilumas mokymams (STT).

Aukštųjų mokyklų, su kuriomis LMTA yra sudariusi sutartis dėl bendradarbiavimo KA103 veikloje sąrašas yra čia

2017-2018 ir 2018-2019 s. m. akademija įgyvendina KA107 veiklos mobilumo projektus su partneriais Serbijoje, Gruzijoje, Izraelyje ir Senegale. Gautas finansavimas dėstytojų ir studentų mobilumui bei mokymosi vizitų mainams su Belgrado menų akademija (Serbija); dėstytojų mainai vykdomi su Tbilisio V. Sarajishvili valstybine konservatorija (Gruzija), RIMON šiuolaikinės muzikos mokykla (Izraelis) ir Senegalo Nacionaline menų mokykla (Ecole Nationale des Arts). 2019-2020 s. m. veikla bus patvirtinta 2019 m. gegužės pabaigoje.

LMTA europinės politikos dokumentas, Europos Komisijos patvirtintas iki 2027: LMTA Europinės politikos dokumentas

Erasmus aukštojo mokslo chartija 2021-2027

Lietuvoje Erasmus programą administruoja Švietimo mainų paramos fondas – www.smpf.lt

Aktuali informacija apie Erasmus plus programą – www.erasmus-plius.lt