Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

RESONO

Tarptautinė jungtinė muzikos kūrimo ir atlikimo magistrantūros studijų programa „Resono“ (angl. International Joint Master in Collaborative Music Creation & Performance) planuojama vykdyti kartu su partneriais – AP taikomųjų mokslų ir menų universiteto Antverpeno karališkąja konservatorija (Belgija) ir Porto politechnikos instituto Aukštąja muzikos ir teatro menų mokykla (Portugalija) nuo 2025 metų.

  • Studijuoti programoje bus kviečiami studentai iš Europos ir kitų pasaulio šalių. Studentai bus suskirstyti į tris grupes, kiekviena jų pradės studijų vienoje iš partnerių institucijų. Programos metu kiekvieną semestrą studentai persikels į kitą partnerinę instituciją. Baigiamąjį magistro egzaminą jie laikys toje institucijoje, kurioje pradėjo studijas.
  • Studentai studijų metų įgis ir plėtos teorines ir praktines žinias šiuolaikinės muzikos kūrimo ir atlikimo srityse. Resono studijų programoje daugiausiai dėmesio bus skiriama bendram kūrybiniam procesui, tarpdiscipliniškumui ir studentų sąveikai su profesine sritimi. Per praktinius „Resono Lab“ ir „Creative Project“ modulius kiekvienas studentas tobulės ir kaip savarankiškas kūrėjas ir atlikėjas ir kaip kolektyvo narys.
  • Svarbią vietą programoje numatomoje studijų programoje užims meniniai tyrimai („Resono Research“), kuriuos kuruos kiekvienos institucijos mokslininkai ir menininkai-tyrėjai. Pirmąjį semestrą studentai pradės tyrimus su savo institucijoje. Per 2 ir 3 semestrą studentai tęs darbą internetu, rengdami tiriamąjį darbą su savo institucijos dėstytoju. 4 semestre studentai pristatys ir ginsis rašto darbą savo institucijoje.
  • Kiekvieną semestrą, studijuojami skirtingose institucijose, studentai galės rinktis pasirenkamuosius ir kitus, pasirinktą kryptį papildančius, studijų dalykus.

https://resonojointmaster.com/