Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Tarptautiniai projektai

 
Tarptautinių ryšių skyriaus koordinuotų projektų dokumentiniai filmai
 
„Nordplus“ intesyvūs tarpdisciplininiai kursai IMMEDIA. 3D garsas, 3D vaizdas. Autoriai: Oulu taikomųjų mokslų universiteto (Suomijos) dėstytojai ir studentai (2021)
 
„Nordplus“ intesyvūs kursai kompozitoriams, garso dizaineriams, muzikos technologijų studentams „Nordplus MIX“ (2017)
 
„Nordplus“ intesyvūs kursai kompozitoriams „Muzikos laboratorija PROCESAS„: ekologinė muzika. Filmavo Adomas Jablonskis (2013)
 
„Erasmus“ intensyvūs kursai „Mes statome operą„: Anthony Turnage „Graikas“ senajame operos teatre (2004)
 
„Erasmus“ dirigavimo kursai su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru. Filmavo LRT (2002)
 
„Erasmus“ dirigavimo kursai su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru d. Filmavo Lietuvos muzikos akademijos Edukacinė Kino ir TV studija (2000)
 
Tarptautinis projektas „Užburtoji fleita Nidoje“ (1998)
 
Lietuvos muzikos ir teatro akademija yra aktyvi tarptautinių projektų – Erasmus + strateginių partnerysčių (toliau – Erasmus+ SP), Erasmus+ gebėjimų stiprinimo, Kūrybinės Europos projektų, Nordplus aukštojo mokslo programos intensyvių kursų, Nordplus plėtros projektų ir kitų tarptautinių projektų partnerė.
Erasmus+ partneriniai SP projektai:
ECMA – NEXT STEP (2016-2018): Europos kamerinės muzikos akademijos bendradarbiavimo plėtros projektas. Projekto rezultatas – metodinė medžiaga aukštosioms mokykloms ir jungtinė Muzikos atlikimo magistro programos specializacija kameriniams ansambliams ECMAster. Apie projektą, partnerius ir ECMA tinklą čia.

METRIC (2016-2018): muzikos improvizacijos projektas (Modernisation of European Higher Music Education through Improvisation). Projekto rezultatas – jungtiniai moduliai, improvizacijos dėstymo/mokymosi apžvalga ir metodinė medžiaga, įskaitant improvizacijos pratimus. Apie projektą, partnerius ir projekto rezultatus čia

ECTHEC (2017-2019): verslumas teatro studijose (Entrepreneurial Challenges to Theatre Higher Education Curricula, koordinuojama aukštųjų Europos teatro mokyklų tinklo École des Écoles. Projekto aprašas, tikslai, partneriai ir rezultatai – ECTHEC puslapyje.

INTERMUSIC (2018-2020): nuotolinė muzikos mokymosi platforma ir bandomieji nuotolinių ir mišrių (blended courses) studijų moduliai: Muzikos teorija ir kompozicija, Kamerinė muzika ir Vokalinės muzikos užsienio kalbomis fonetika. Projektą koordinuoja G. Verdi Milano konservatorija. Partneriai – Karališkoji Danijos muzikos akademija, LMTA ir asociacija AEC. Daugiau informacijos projekto puslapyje
EOALAB (2019-2021): operos studijų plėtros ir bendradarbiavimo projektas (European Opera Laboratory: Competence Centre for Shared Education). LMTA dalyvauja darbo grupėje, rengiančioje rekomendacijas aukštosioms operos mokykloms ir organizuoja bei dalyvauja partnerių organizuojamuose intensyviuose kursuose Eksperimentinė operos laboratorija; apie projektą ir partnerius www.eoalab.org; partnerius jungiantis ir studijų modulius pristatantis tinklas EOA.
Alexandria Nova (2019-2021): Šiaurės Europos šalių aukštųjų teatro mokyklų tinklas, siekiantis sukurti tarptautinę ir įvairialypę mokymosi aplinką palyginti nedidelėms teatro režisūros programoms ir dalintis žiniomis apie taikomus pedagoginius metodus. Keičiantis turimomis praktinėmis žiniomis, darbo metodais, plečiamas supratimas apie režisūros meną ir jo mokymą. Daroma per seminarus, simpoziumus, seminarus, kuriuose dalyvauja studentai ir mokytojai iš visų partnerių institucijų. Tikslas yra sukurti ryškią interaktyvią skaitmeninę platformą, naują biblioteką, pavadintą „Alexandria Nova“, kurioje studentai ir dėstytojai žaismingai dalijasi idėjomis, metodais ir pratimais. Tinklas taip pat išleis knygą su projekte dalyvaujančių mokytojų, menininkų, mokslininkų ir studentų straipsniais ir esė.
Kūrybiškos Europos projektas ECMA PRO (2021-2024) apjungia ECMA tinklo narius su tikslu sukurti skaitmeninę platformą kamerinės muzikos edukacijai ir ECMA ansamblių pristatymui, organizuoti ECMA ir ECMA MUSETHICA sesijas partnerinėse institucijose ir pristatyti aukščiausios kokybės muzikos atlikimą mažiau galimybių turinčioms visuomenės grupėms.
 Apie LMTA koordinuotus projektus Nordplus intensyvius kursus IMMEDIA, NORD+MIX,  Nordplus Music Laboratory PROCESS, Nordplus NOMAZZ meets the Baltics ir kitus LMTA įgyvendintus projektus skaitykite plačiau.