Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

NOMAZZ MEETS THE BALTICS

2011 ir 2012 m. Nordplus IP Nomazz Meets the Baltics vyko Taline. 2013 m. projektas persikėlė į Vilnių, jį vasario 4-8 d. organizavo Lietuvos muzikos ir teatro akademija. Dalyvavo 22 džiazo studentai ir 10 dėstytojų iš LMTA ir partnerinių mokyklų. 

Nomazz Meets the Baltics – 5 dienų trukmės intensyvūs kursai džiazo studentams, studijuojantiems jungtinio magistro programą Šiaurės šalyse (Nomazz) ir atrinktiems džiazo studentams iš Baltijos šalių. Projekto metu dalyviai mokėsi kartu, eksperimentavo jungdami skirtingus džiazo stilius, repetavo džiazo ansambliuose ir grojo kartu su dėstytojais. 

Džiazo seminarus ir ansamblines repeticijas vedė Søren Kjærgaard (fortepijonas, Danija), Ola Bengtsson (gitara, Švedija), Fredrik Ljungkvist (saksofonas, Švedija), Sami Linna (gitara, Suomija), Jaak Sooäär (gitara, Estija), Artis Orubs (mušamieji, Latvija), Artūras Anusauskas (fortepijonas), Vladimir Tarasov (mušamieji), Petras Vyšniausias(saksofonas), Liudas Mockūnas (saksofonas). 

KONCERTAI IR JAM SESSIONS

Vasario 4 d. koncertas vyko muzikos klube “Soul-box”;   Vasario 5-8 d. – muzikos klube “Tamsta”.