Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Akcija dėl kultūros renginių sugrąžinimo stabdoma

Gegužės 20 d. LR Vyriausybės pasitarime buvo pritarta Lietuvos klasikinio ir šiuolaikinio scenos meno organizacijų pasiūlytam planui ir kitą trečiadienį ruošiamasi priimti oficialų Vyriausybės nutarimą dėl galimybės vykdyti šias scenos meno renginių veiklas ateinančius tris mėnesius nuo birželio 1 d.

Todėl Lietuvos klasikinio ir šiuolaikinio scenos meno organizacijos nusprendė stabdyti savo akciją, numatytą šį penktadienį, gegužės 22 d. 12 val. Katedros aikštėje, ir ji NEBUS RENGIAMA.

2020 05 21

———————————————–

Gerbiamieji kolegos, visi, kam aktualus kultūros renginių sugrąžinimo į viešąsias erdves klausimas, kviečiame prisijungti prie akcijos, kuri vyks penktadienį, gegužės 22 d. 12 val. Katedros aikštėje.

Akcija siekiame atkreipti Vyriausybės dėmesį į tai, kad atvėrus viešąsias erdves įvairioms veikloms, kultūra vis dar laikoma uždaryta ir net lauke negali vykti scenų menų – muzikos, teatro, šokio – renginiai. Būtų gerai, jei el. paštu info@vilniusfestivals.lt praneštumėte, ar ketinate dalyvauti akcijoje. Net ir neigiamas atsakymas bus vertingas. 

2020 05 18

Daugiau informacijos rasite paspaudę paveikslėlį: