Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Ateinančiais mokslo metais – dvi atsinaujinusios kino specializacijos

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kino ir televizijos katedra ateinančius mokslo metus pasitinka atsinaujinusi dviem kino specializacijomis. Pirmą kartą Kino ir televizijos katedros istorijoje Kino meno programa kvies studijuoti net šešiose specializacijose. Greta vaizdo režisierių, operatorių, kino dramaturgų ir garso režisierių kartu bus rengiami kino prodiuseriai ir kino montažo specialistai.

Montažas yra esminis kino kalbos elementas, tačiau Lietuvoje šios specialybės bakalauro grupė bus renkama pirmą kartą. Montažo studentai studijuodami įgis žinių apie kino kūrimo procesus, kino pasakojimo struktūrą, dramaturgiją, išmoks valdyti technologijas. Montažo programa parengta remiantis geriausiais Europos kino mokyklų pavyzdžiais ir integruota į bendrą kino programą. Toks kino programos atnaujinimas ir pastiprinimas siejamas su augančios Lietuvos kino industrijos poreikiais, atsiveriančiomis naujomis įdarbinimo galimybėmis.

Pozityvūs Lietuvos kino pokyčiai paskatino atnaujinti ir Kino prodiusavimo specializacijos profilį, atskirti jį nuo meno vadybos ir integruoti į kino meno programą, kuri orientuota į mokymąsi per kino praktiką bei konkrečių atvejų iš rinkos analizę.

Atnaujinta ir integruota kino meno programa sudarys sąlygas skirtingų specializacijų studentams nuo pirmo kurso mokytis dirbti komandoje, kartu rengti kūrybinius projektus, pažinti vieniems kitų specialybes.

Kartu su programa atsinaujins ir dėstytojų kolektyvas. LMTA Kino ir televizijos katedroje dėsto pripažinti kino menininkai, aktyviai kino industrijoje dirbantys profesionalai, taip pat – vizituojantys užsienio dėstytojai. 

Daugiau informacijos suteiks LMTA priėmimo skyrius

LMTA Kino ir TV katedros informacija 
2020 01 03