Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

L. Navickaitė-Martinelli: LMTA – muzikuojantys daktarai iš viso pasaulio

„Doctors in Performance“ („Muzikuojantys daktarai“) 2018 m. atkeliauja į Lietuvą. Kas dvejus metus nuo 2014 m. vykstantis muzikos atlikimo ir meninių tyrimų festivalis-konferencija rugsėjo 4-6 d. kvies visus tyrinėtojus, menininkus, atlikėjus ir muzikos atlikimo meno gerbėjus užsukti į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją.

Lina Navickaitė-Martinelli. Tomo Tereko nuotr.

Trečią kartą rengiamo „Doctors in Performance“ (DIP) dėmesio centre – muzikos atlikimas ir su juo susiję meniniai tyrimai. Pirmasis toks festivalis-konferencija įvyko Helsinkio menų universiteto Sibeliaus akademijoje 2014 m. rugsėjo 4–5 d. Antrasis – 2016 m. rugsėjo 8–9 d. Karališkojoje Airijos muzikos akademijoje Dubline. 2018-ųjų festivalį-konferenciją „Muzikuojantys daktarai“ organizuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meninių tyrimų ir atlikimo studijų platforma HARPS.

Apie „Doctors in Performance“ pasakoja muzikologė, LMTA docentė, šio renginio iniciatorė Lietuvoje Lina Navickaitė-Martinelli.

Pokalbį skaitykite ČIA.

Kalbina Ingrida Alonderė