Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Darbą pradeda nauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Taryba

Darbą pradeda nauja Lietuvos muzikos ir teatro akademijos taryba. Gegužės 3 d. Juozo Karoso salėje įvyko bendras kadenciją baigiančios ir kadenciją pradedančios LMTA tarybos ir Senato posėdis. Jo metu nauji Tarybos nariai pasirašė LMTA tarybos nario įsipareigojimą. Rektorė padėkojo darbą baigusiems Tarybos nariams. Po bendrojo posėdžio įvykusiame pirmajame naujosios Tarybos posėdyje buvo išrinkta jos pirmininkė – ja tapo Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė. Naujosios Tarybos kadencija – 2023–2028 m.

Buvusios ir esamos LMTA tarybos nariai su rektore doc. dr. Judita Žukiene: doc. Aidas Puodžiukas, Imantas Jonas Šimkus, doc. dr. Vytautas Ališauskas, prof. dr. Robertas Beinaris, dr. Rusnė Kregždaitė, doc. dr. Judita Žukienė, Rūta Prusevičienė, Loreta Narvilaitė, prof. Ramūnas Greičius, prof. dr. Rūta Stanevičiūtė-Kelmickienė, prof. Dainius Puišys, doc. Romas Matulis, Robertas Dargis (c) M. Bartaševičiaus nuotr.

Iškilmingą posėdį pradėjo LMTA rektorės doc. dr. Juditos Žukienės padėka kadenciją baigusiai Tarybai. Rektorė pabrėžė du pagrindinius jos darbus – strategijos LMTA‘2030 rengimą ir tvirtinimą bei LMTA studijų miestelio projekto vykdymą.

Darbą baigusiems Tarybos nariams rektorė įteikė LMTA garbės medalius ir padėkos raštus. LMTA garbės medaliai skirti buvusios Tarybos pirmininkui Robertui Dargiui – už sutelkiančią lyderystę priimant strateginius LMTA sprendimus – ir Tarybos narei dr. Gražinai Arlickaitei – už įsitraukimą į LMTA valdymo procesus ir kino srities iniciatyvas. Padėkos raštai skirti Akademijos atstovams – prof. dr. Robertui Beinariui, prof. Dainiui Puišiui, prof. Vaclovui Augustinui: už ilgametį darbą Taryboje, rūpestį Akademijos bendruomenės gerove, įsitraukimą į LMTA strategijos kūrimą ir dalyvavimą strategiškai svarbių sprendimų priėmime, už sparčią ir veiksmingą reakciją į sociokultūrinės aplinkos pokyčius.

Kadenciją baigiančios Tarybos vardu kalbėjęs jos pirmininkas Robertas Dargis palinkėjo naujos kadencijos Tarybai tęsti pradėtus darbus. 

Dalis buvusios Tarybos narių – doc. dr. Vytautas Ališauskas, prof. Ramūnas Greičius, Loreta Narvilaitė, Imantas Jonas Šimkus – buvo perrinkti į naująją Tarybą. Nauji nariai – dr. Rusnė Kregždaitė, doc. Romas Matulis, Rūta Prusevičienė, doc. Aidas Puodžiukas, prof. dr. Rūta Stanevičiūtė-Kelmickienė – posėdžio metu iškilmingai pasirašė Tarybos nario įsipareigojimą: vadovautis Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir visuomenės interesais, sąžiningai atlikti Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymo ir LMTA statuto nustatytas tarybos nario funkcijas.

Po bendrojo posėdžio naujoji Taryba susirinko į savo pirmąjį posėdį. Jo metu buvo renkama Tarybos pirmininkė – ja tapo Lietuvos nacionalinės filharmonijos generalinė direktorė Rūta Prusevičienė.  


Naujai sudarytos Tarybos sudėtis:

Vytautas Ališauskas – Vilniaus universiteto Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų instituto docentas, humanitarinių mokslų daktaras,
Ramūnas Greičius – LMTA Teatro ir kino fakulteto Kino ir televizijos katedros profesorius,
Rusnė Kregždaitė – MMLAB (meno ir mokslo laboratorija) direktorė, socialinių mokslų daktarė,
Romas Matulis – LMTA Klaipėdos fakulteto Teatro katedros docentas,
Loreta Narvilaitė – Klaipėdos m. savivaldybės koncertinės įstaigos Klaipėdos koncertų salė repertuaro meno vadovė,
Rūta Prusevičienė – koncertinės įstaigos Lietuvos nacionalinė filharmonija generalinė direktorė, LMTA tarybos pirmininkė,
Aidas Puodžiukas – LMTA Muzikos fakulteto Fortepijono ir vargonų katedros vedėjas, docentas,
Rūta Stanevičiūtė-Kelmickienė – LMTA Mokslo centro vadovė, profesorė, humanitarinių mokslų daktarė,
Imantas Jonas Šimkus – LMTA studentų atstovybės prezidentas.

Darbą pradėjusios Tarybos kadencija – 2023–2028 m.


LMTA informacija 
2023 05 04 

Manto Bartaševičiaus nuotraukos: