Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Arnas Mikalkėnas

Kamerinio ansamblio katedros Šiuolaikinės muzikos specializacijos asistentas. 


Pagrindinės pianisto, perkusininko, kompozitoriaus ir improvizatoriaus Arno Mikalkėno veiklos sritys – džiazas, improvizacinė ir elektroakustinė muzika. Tai garsui atidus kūrėjas, nebijantis, netgi priešingai, siekiantis peržengti bet kokius muzikinius rėmus, ieškoti savito santykio su muzika. A. Mikalkėno muzikinių patirčių kraitis ypač gausus. Ne tik klasikinės ir džiazo muzikos studijos, bet ir musique concrète, roko, metalo ir kitų žanrų atgarsiai.

Vienas pagrindinių kolektyvų, kuriuose groja A. Mikalkėnas – laisvojo džiazo trio „Ąžuoliniai berželiai“. Per savo karjerą šis kūrėjas yra grojęs ne tik su Vladimiru Tarasovu, Arkadijumi Gotesmanu, Daliumi Naujokaičiu, Liudu Mockūnu, Eugenijum Kanevičiumi ir kt., bet ir su ne mažiau įdomiais užsienio kūrėjais: Kenny Wollesenu, Michaelu Moore’u, Davidu Stackenu, Haakonu Berre, Anne Liis Poll, Nuria Andorra, Santiago Quintansu ir kt. Produktyviai bendradarbiauja su šiuolaikinio alternatyvaus teatro bei hepeningų kūrėju Justinu Kalinausku. Arno Mikalkėno diskografiją sudaro 18 albumų.

Savo patirtimi A. Mikalkėnas dalinasi su studentais. Šiuo metu dėsto LMTA, taip pat Kaune – Juozo Gruodžio konservatorijoje, neseniai kartu su Daiva Masaityte atidarytoje muzikinio ugdymo erdvėje „Jazz Academy“.