Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Dėl koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos

Vasaros atostogos daugelį iš mūsų vilioja kelionių į užsienį galimybėmis. Koronaviruso (COVID-19) infekcijos plitimas Lietuvoje šiuo metu sėkmingai valdomas, tačiau situacija nuolat keičiasi ir verčia mus laikytis nustatytų saugumo reikalavimų.

Rūpindamiesi visų mūsų sveikata primename, kad asmenims, atvykstantiems į Lietuvos Respubliką iš koronaviruso paveiktų šalių, yra privaloma 14 dienų izoliacija. Visi asmenys, grįžę arba atvykę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, per 24 valandas nuo grįžimo ar atvykimo į Lietuvos Respubliką, privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC).  Išimtys dėl registracijos nėra taikomos.

Šalių sąrašai, iš kurių grįžus izoliacija yra privaloma ir šalių, iš kurių atvykus į Lietuvą izoliacija nereikalinga, nuolat atnaujinami. Atkreipiame dėmesį, kad abu valstybių sąrašai skelbiami kiekvieną penktadienį, atsižvelgiant į epidemiologinius rodiklius. Jie paprastai galioja vieną savaitę, todėl nusprendusius keliauti maloniai prašome sekti naujausią šioje skiltyje talpinamą informaciją:

Aktuali informacija grįžtantiems ir atvykstantiems į Lietuvą.

Jeigu atsitiktų taip, kad privalomos 14 dienų izoliacijos laikotarpis tęsiasi jau pasibaigus Jūsų atostogoms, maloniai prašome informuoti apie tai Personalo skyrių ir tiesioginį savo vadovą.

Būkime sveiki ir elkimės atsakingai

2020 07 16