Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika , Privatumo politika

Trečioji diskusija apie LMTA: Akademijos veidas ir balsas

Baigdami diskusijų ciklą „LMTA: šiandien yra rytoj“ kviečiame dalyvauti trečiojoje, paskutinėje šį semestrą diskusijoje „Akademijos veidas ir balsas“, kuri Zoom platformoje vyks gegužės 19 d., trečiadienį, 16 val.

Tikimės, kad tokie pokalbiai Akademijos rūmuose taps įprasti. Keistis nuomonėmis, bendrauti ir plėtoti idėjas būtina – kad ne tik siektume valstybinių ar tarptautinių aukštumų, bet ir išgirstume vienas kitą, tvirtintume bendruomenę ir dialogą su visomis tos bendruomenės grandimis.

Kokia Akademija atrodo visuomenėje, kiek girdimas jos balsas, ar ji būtų pajėgi imtis lyderystės ir veikti visuomenės procesus, atsiverti jai ne vien kūryba? Ar jai reikalingas toks socialinis ir politinis matomumas? Šie klausimai neabejotinai susiję su lyderyste: kas yra mūsų lyderiai, kokius lūkesčius jiems keliame? Kokių jų nori bendruomenė – kietos rankos ar komandinio žaidimo šalininkų? Ar, kaip sakė Ingmaras Bergmanas, tokių idealių režisierių, kurių aktoriai mano, kad patys viską sukūrė? O ar tie režisieriai yra pakankamai drąsūs pripažinti nesėkmes, jei tokių pasitaiko?

Tai susiję su bendravimu, komunikacija. Todėl kalbėsimės ne tik apie išorinį Akademijos ir jos lyderių paveikslą. Geriausias įvaizdis tas, kai nereikia vaidinti. Pirmojoje diskusijoje klausėme, ar esame bendruomenė. Šiandien klausiame, ar girdime vieni kitus ir kaip galime pasiekti, kad vidinė institucijos komunikacija vyktų be kliuvinių ir siurprizų?

Diskusijos dalyviai: LMTA rektorius Zbignevas Ibelgauptas, Kino ir televizijos katedros vedėja Giedrė Beinoriūtė, Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros profesorė Rūta Girdzijauskienė, LMTA alumnė, Lietuvos muzikos informacijos centro direktorė Asta Pakarklytė ir buvęs ilgametis LMTA studentų sąjungos prezidentas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Neformalaus švietimo skyriaus vedėjas Tomas Pūtys. Moderatoriai: teatro kritikas, Meno istorijos ir teorijos katedros lektorius Vaidas Jauniškis ir kompozitorė, meno doktorantė Raminta Naujanytė.

Diskusija skirta tik LMTA bendruomenės nariams, todėl norinčius prisijungti kviečiame registruotis užpildant trumpą registracijos formą

Užpildę šią formą, nurodytu el. pašto adresu gausite Zoom nuorodą į renginį. Tik užsiregistravę dalyviai galės prisijungti prie diskusijos. Registracija vyksta iki gegužės 19 d. 12 val. Nuorodą atsiųsime likus valandai iki renginio.

Iki pasimatymo skaitmeninėje erdvėje gegužės 19 d. 16 val.!

Organizatorių informacija
2021 05 11